Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahojky textaři, mám na vás jednu velikánskou prosbu. Nemáte někdo v zásobě nějaký nezhudebněný text? Vím, že tady na fóru se jistě takové najdou, ale poslední dobou nemám nějak moc času to tady všechno číst a zdá se mi, že tak 80% textů tady už je stejně zhudebněných a neoznačených, že mají melodii.... zkrátka, potřebujeme s kapelou Mangabej hrát něco nového a nemáme nové texty a já, když se na mě tlačí, že musím, (přiznávám, že nejen kvůli tomu) tak nějak nemůžu poslední dobou nic moc napsat, zvlášť pro dvě kapely a omílat pořád to samé dokola nebo hrát převzaté věci už se nám moc nechce. Měl by to být text spíš jednodušší na pochopení (ne moc složitých lyrických obrazů, v tom se naši kluci moc neorientují, ale na druhou stranu zas ne text plný klišé, to zas neprojde přese mě). Nabídnout vám za to tučný autorský honorář jaksi nemůžeme, jsme amatérská kapela, leda to, že budeme vždycky uvádět jméno autora textu, ať už na koncertech nebo kdyby se ta písnička dostala na nějaký demáček (o desce zatím nějak neuvažujeme). Upřednostňuju texty od lidí, co znám z živých textovek, ale klidně mi napište i někdo úplně jiný. Stránky naší kapely spolu s písničkami z naší tvorby pro představu najdete na: www.bandzone.cz/mangabej nebo www.mangabej.estranky.cz a email na mě je: luckamin(zavinac)seznam.cz. Díky.
Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Příspěvek od Kuba Horák »

Pokud si vzpomínám, tak Daniela měla plnej sešit pěkných a nezhudebněných:-)
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Příspěvek od Denny »

Ahoj, jestli se ti bude hodit něco de mě, klidně použij, dej si to tady na textovce vyhledat pod Denny.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Příspěvek od Daniela »

ja bych to sice nazvala "plny sesit v ramci mych moznosti zhudebnenych", ale ono je to vpodstate to same :-)))) predevsim co se tyka dusledku, ze by to pro jakekoli eventualni obecenstvo bylo zarucene jeste neslysene. akorat ze nemam cas to prebirat a nechce se mi to davat z ruky neprebrane... jedes do Kdanic? ze bych si vas do te doby naposlechla a zkusila neco najit.

jo a predem varuju, mam takovy pocit ze me texty jsou ponekud pohodlne, takze maji tendenci i u noveho domaciho zaujmout strategicke misto v supliku a ne a ne se z nej hnout...

mmch. mrkla jsem na vase stranky a mam pocit ze Cmeldu jsem potkala v lete na Vysehrade :-)
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o pomoc pro kapelu Mangabej - text

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahojky kamaradi, díky moc za reakce. Do Kdanic snad pojedu, doufám....Danielo, myslim, ze na Vysehrade to byl urcite Cmelda, on to hrani taky docela casto porada a je rekordmanem v poctu prohranejch noci (kdysi jsem se mu par mesicu snazila vyrovnat a skoncilo to chripkou). Urcite zkus neco vybrat nebo napis klidne neco novyho...Denny, na tebe se taky mrknu - ty nemas zadnej text zhudebnenej? At nezhudebnujem neco, co uz melodii ma, radsi neco, co nema.
Lucka
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“