12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Informační HROMADNÝ E-MAIL pro všechny zaregistrované

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Informační HROMADNÝ E-MAIL pro všechny zaregistrované

Příspěvek od obudin »

Zjistil jsem, že tu máme 144 registrovaných členů, co zatím nemají ani jeden příspěvek - to je obrovské číslo z celkového počtu 370 lidí. Nemá moc smyslu tu být zaregistrován, když nepíši - číst mohu i anonymně - fórum je otevřeno pro čtení všech témat.

Navrhuji rozeslat hromadný e-mail všem členům s upozorněním a nějakým shrnutím, které by zhodnotilo činnost dílny a pozvalo k dalším akcím. Pokud se po nějaké době člověk nezapojí, tak bude smazán. Tuto "čistku" jsme ještě za celou dobu trvání dílny nedělali. Sem tam to je potřeba - někteří lidé mají účtů tady více.

Zkontrolujte si prosím ve svých profilech aktuálnost vašich e-mailových adres! :twisted:

Hledá se tedy někdo, kdo napíše text hromadného e-mailu - možná nejlépe někdo ze zakladatelů dílny. :wink:
Případně můžete svá vyjádření psát do tohoto tématu - co by tam mohlo být a co by nemělo scházet, aby lidi motivovalo k nějaké akci.

Kamadeva
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Informační HROMADNÝ E-MAIL pro všechny zaregistrované

Příspěvek od Kuba Horák »

Tak to mě pos...Já jsem tenhle nadpis nikdy neotevíral, protože jsem si myslel, že je pod ním oznámení o tom, že funguje i tzv. hromadný e-mail dílny. A ono to tak nebylo. Sorry, Kamadevo, pokud to ještě čteš, protože to byla asi hlavně výzva pro mě a nápad je to logický a dobrý. K
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“