12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Nová deska

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

Přátelé a kamarádi, doufám tedy, že se to tu smí dělat si trochu reklamu. Konečně jsem se nějak doplácal k tomu, že vydávám písničkářskou desku, trvalo mi to pro jinou práci úděsně dlouho. Deska se jmenuje podle titulní písničky, tedy Všechny ty jednoduché věci a je na ní 18 písniček a jedna instrumentálka. Ovšem jinak je to deska ryze písničkářská - žádná kapela, žádní hosté, aranže, nic.Jen kytara se zpěvem, natáčená najednou. Vyjde tenhle pátek, následovat budou v průběhu jara a léta i nějaké koncerty s písničkovým programem. K sehnání bude od příštího týdne u mně na stránkách www.janmatejrak.cz a na koncertech, v nejbližší době i v síti prodejen Bontonland.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Nová deska

Příspěvek od Kuba Horák »

Dobrá zpráva, kterou asi za spam nikdo nepovažuje. Naopak tu bývá zvykem na novinky upozorňovat. Hodně spokojených posluchačů. K
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od Janek »

Taky jsem rád a koupím si ji a kdyby to šlo, rád bych i "Co mi zbylo" ...
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

Clovece, "Co mi zbylo" uz nezbylo, ostatne fascinuje mne, ze o tomhle dokonale zakonspirovanym letitym demaci, kterej vysel v poctu dvaceti kusu (dva naklady po deseti) v roce 1998 vubec vis! I kdybych ho mel, tak ho dneska zapru:-)
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od Janek »

Dokonce mám, myslím, kopii obalu s Tvým věnováním slečně E.K., toho času naší zpěvačce a před tím Tvé :), od ní tam mám připsané její věnování a když to posílám dál, zas připisuju své...:), tak je z toho takový památníček. Ta deska je výborná, moc, Koleje nebo Kolikrát, to jsou tak nádherné písně...
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

No vidis, jak je svet malej:-) To jsou ty internetove nicky, ze clovek nevi, kdo je kdo... tak aspon vim, odkud vitr veje. Uz jsou to davne pisnicky, Kolikrat byla dokonce vubec prvni pisnicka, kterou jsem v zivote napsal, bylo mi asi sedmnact. Tve oci byla druha, S.O.S treti a Koleje ctvrta, dal uz nevim. Nektery z nich, konkretne Tve oci a Stroj, jsou ted i na nove desce, vim, ze jsou to juvenilie, ale hraju je dodneska rad, tak se to snad snese). Jinak pisnicka Koleje vysla jeste oficialne na sampleru Sto let pod parou, dneska asi sotva k sehnani, nekdy v roce 1997, solovou kytaru mi tam hraje tata. Tesi mne, ze se ti ty pisnicky dodnes libi, ackoli uz jich vetsinu zapiram.
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od Janek »

Děkuju za informace. No za Tvé CD Co mi zbylo bych dal ruku do...vypalovačky. Kombinace krásných textů s pointami, krásných melodií a doprovodné kytary, co hraješ, to je fakt něco, co mám nejraděj (a moc často na to nenarážím). I ta S.O.S. je skvělá a to jsem v Londýně nikdy nebyl:). Nemyslím, že by na tom CD byla nějaká píseň, která by si zasloužila, aby ses k ní nehlásil. Omlouvám se, že tu nepíšu k tématu "nová deska" - ale tu jsem ještě neslyšel. Ale tak trochu tuším, co bude u mě letos doma nejhranější...
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

Vsak ja jsem rad, ze se (Co mi zbylo) vypaluje, k tomu bylo urceny. Vsecky jsem je rozdal s tim, ze jestli se to nekomu bude libit, at si to vypali v libovolnem poctu. Ty stary pisnicky dneska casto hraju uplne jinak, to nakonec uslysis. Ono ani tak nejde o to, ze bych se za ty stare pisnicky nejak stydel, treba zrovna SOS (ackoli s uplne jinym doprovodem a akordy) hraju porad. Jen se mi mezi ty nove moc nehodi, u nekterych citim, ze jsem je mohl psat a zpivat ve dvaceti, ale dneska to treba citim trochu jinak, apod, to asi zname vsichni. Jestli se ti ale Co mi zbylo libi, tak verim, ze se ti budou libit i Vsechny ty jednoduche veci, protoze nijak dramatickej vyvoj jsem v poslednich patnacti letech jako pisnickar neprodelal:)
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

Tak to nakonec cele je nejak rychleji a desku uz mam v ruce. Ode dneska je tedy k sehnani u mne na strance. Lidi, ja mam radost!
jan-matěj rak
Příspěvky: 147
Registrován: 23. 10. 2008, 10:35
Bydliště: mater urbium
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová deska

Příspěvek od jan-matěj rak »

Po delší době aktualisuju, na odkazu mám MP3ukázky. Pár písniček je celých, pár jen kousky.
http://janmatejrak.cz/cd/vsechny-ty-jednoduche-veci
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“