TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. ANO! PLATÍ!

Zajímavé události, které patří minulosti
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. ANO! PLATÍ!

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Haló, haló!! Potřebuji rychlou reakci, kdo by mohl. Přišla nabídka udělat v neděli 31.7. vystoupení TD na Fest Dobrých Bohuniciach - Jaslovské Bohunice, Slovensko. Workshop 10 - 12, vystoupení TD 13 - 14.30. Na cestovné bychom dostali (asi v relaci loňské Náměšti nad Oslavou). Kdo by mohl? Pokud se nedá dohromady aspoň 15 lidí, asi by to ztrácelo cenu. Na místě budou Žamboši, kteří tam hrají v sobotním programu. Co ostatní podstatní? Dejte mi prosím co nejrychleji vědět buď sem nebo na slavek.jan@volny.cz. Díky.

Zatím to vypadá, že bychom byli v pátek 22.7. na Stupavě, podrobnosti dolaďujeme.
Čtvrtek 28. 7. v Náměšti nad Oslavou zatím není potvrzen.
Slávek Janoušek
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Já můžu.
Láďa
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od voyda »

Pokud proplácení cesťáku nezahrnuje soukromá letadla, tak jsem ze hry.
(V sobotu jsem do noci u Příbrami...)

A doplňuji: 22.7. a 28.7. jsem (bude-li zájem) k dispozici.
Naposledy upravil(a) voyda dne 4. 5. 2011, 12:18, celkem upraveno 1 x.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Soukromá letadla nejsou tentokrát k dispozici. (Já to taky nebudu mít jednoduché, neboť v sobotu hraju večer v Dolních Kounicích, tj. 2 a půl hodiny cesty, ale Příbram je 4 a půl, to je hotovo.)
Takže Láďa Zítka jo, Voyda ne. Co další?
P.S. Rovnou se prosím vyjádřete i k datům 22.7. a 28.7., kdyby to ze strany pořadatelů klaplo. Dík.
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Slávek Janoušek píše:Soukromá letadla nejsou tentokrát k dispozici. (Já to taky nebudu mít jednoduché, neboť v sobotu hraju večer v Dolních Kounicích, tj. 2 a půl hodiny cesty, ale Příbram je 4 a půl, to je hotovo.)
Takže Láďa Zítka jo, Voyda ne. Co další?
P.S. Rovnou se prosím vyjádřete i k datům 22.7. a 28.7., kdyby to ze strany pořadatelů klaplo. Dík.
22. můžu, jak jsem Ti slíbil. 28. 7. - pokud je to ta Náměšť - to si určitě zařídím. 31. - nevím, je to trochu složitější, nevím v tuhle chvíli, zda nebudu večer předtím někde s kapelou (a tedy kde a jak dopravně) - a nevím, kdy se to dozvím. Počítal jsem na léto tak s dvěma dílnami - vzhledem k dalším koncertům a povinnostem je pro mě trochu složité jet na festival, kde nemám nějaké další vystoupení (ať už s Ladou, s Leporelem, nebo sólo), to říkám na rovinu - jakkoliv se moc těším, až se se všemi zase potkám...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Mohu.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Kuba Horák »

Já nepojedu. Je to neděle a tudíž je nutné si vzít v pondělí dovolenou a té mám bohužel málo. Kuba

p.s. obávám se, že to platí i pro celé Zhasni, protože hrajeme sice v sobotu na Půlčíně, což není daleko od Slovenska, ale všichni až na mě se vrací ještě v sobotu domů.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Lada »

S 22/7 a 28/7 počítáme. Toho 31/7 by jeden z nás nejspíš jet mohl (asi Michal), ale oba - zejména pokud to ten týden bude už třetí akce -) asi ne, navíc je to neděle a to je pro nás trochu problematické i s hlídáním. L.
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Pepa Streichl »

Já jsem Slávkovi odepsal na ten mail - mailem. Ale pro ostatní (i když nechápu zda-li budu potřebný) info že můžu a ve všech termínech. Budu si termíny blokovat. Ale stejně nakonec rozhodne zdraví, takže je to na 95%. Ale jinak se těším.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, se mnou na Bohunice nepočítejte. S Náměští zatím počítám, bude-li. Stupava, zatím nevím.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Kuba Horák »

Doufám, že hromadný email zaslaný před několika dny všem přišel. Kuba
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Obávám se, že přišel i těm, kterým spíš ani přijít neměl:))). Už jsem několikrát musel v reakci vysvětlovat, co jsme to měli na mysli, když dostali ten mail i ti, co se kdysi přihlásili na TD a ani o tom nevědí:))).
Asi bychom měli mít i jakýsi užší hromadný mail.
A prosba: nemohl by někdo sepsat, kdo kdy může? 22., 28. a 31. 7.
Všechny 3 termíny jsou sice stále v jednání, ale abychom věděli, s kým se dá kde počítat.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Janek »

Mohl bych 22.7. a 28.7., a nemohu 37.7. (kapelní svatba). Budu vděčný za organizační pokyny do mailu, tady je to nepřehledné, nejsem každodenní čtenář všech fór.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Lada »

Slávku, pokud jde o ty termíny - založila jsem na to na facebooku, kam pravidelně odsud chodí hodně lidí a jsou tam líp k zastižení, anketní otázku. Toho, kdo na fb není, si zkusím dohledat tady v diskuzi a pokusím se to dát co nejdřív nějak dohromady. Nebo nejde udělat anketní otázka i tady? Myslím, že jo, ale neumím, zjistím a vyzkouším. Uvidíme, jaké se sejdou informace a jak rychle.

Pokud jde o ty informační maily, asi by to chtělo vytvořit nějakou skupinu lidí, u kterých to má smysl, rozesílání úplně všem nejspíš opravdu nebude fungovat.

L.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TD na Fest Dobré Bohunice, neděle 31.7. MŮŽEME?

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Pokusil bych se přijet do Náměšti nad Oslavou. Ostatní termíny nepojedu, protože kapelní program je nabitý a plný cestování a nemám ani dovolenou ani moc financí a taky se cítím trochu kulturně vyhořelý. Kuba

p.s. obávám se, že to platí i o Vaňkových
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“