12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.)

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.)

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Škrtněte si v kalendáři 22.7.
V sobotu na Vlastův fotbálek přijeli zvěstovat pořadatelé Stupavského širáku o změně - z organizačních důvodů museli přesunout termín festivalu o týden dopředu na pátek a sobotu 15. a 16. 7. V pátek začínají ale až večer, takže vystoupení textové dílny je možné jedině v sobotu 16.7. Fero Grebeči (původně pořadatel piešťanské Country Lodenice, kde jsme měli být) mi pravil, že jeho zájem stále trvá, že je mu jasné, že toto už je třetí termín, druhý přesun, ale že to je jediná možnost.
Takže jsem slíbil zjistit, kdo by mohl.
Já ten den hraju u Olomouce, ale až v 21 hodin, takže bych to stíhal v pohodě, neboť Stupava je před Bratislavou u dálnice a měl bych to tudíž 200 km po dálnici (ze Stupavy kolem Brna na Olomouc).
Program toho 16.7. by byl opět klasický: 11 - 13 workshop, 14 - 15:30 (zhruba) vystoupení. Na cestovné bychom něco dostali, to bych asi zase rozdělil plošně (nebo řidičům víc na benzín?, kdyby byli lidé sdružení do aut)- to už bychom vymysleli.
Tak prosím, Kubo nebo Kosmo, ujměte se toho případu a zkuste zjistit podle seznamu, kdo by ubyl či naopak přibyl. Doporučuju tentokrát neposílat hromadný mail, abych nemusel zas něco vysvětlovat lidem, kteří vůbec nevěděli, že se kdy zaregistrovali do TD, a co se to po nich chce:)))
Je to nemilé, to šibování s termíny, ale třeba zjistíme, že je to výhodnější datum. Já bych to viděl vzít.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“