12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.), NEBUDEM

Zajímavé události, které patří minulosti
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.), NEB

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Akce ve Stupavě je pro mě letos tedy velmi zamotaná. Je to vlastně za 3 dny a teprve teď jsem se dozvěděl přesné informace od Fera Grebečiho a Radiara, protože se to nějak stále nedařilo dořešit.
Výsledek: textová dílna na Stupavě nakonec bude v sobotu 16. 7., byť ve velmi omezeném rozměru. Uděláme ji s Peterem Šrankem, jak naznačoval Peter výše: loděnický (rozuměj: piešťanský) model. Probrali jsme to s Peterem jako možnost na Zahradě a poté, co jsem dnes konečně postupně se všemi mluvil (s Peterem dokonce právě teď během toho, co píšu tyto řádky), už vím, že to bude nakonec takto: sobota 16. 7. - od 11 do 13 hodin budeme textovat, pak chvíle pauzy, ve které se pokusíme zhudebnit něco z toho, co vzniklo. Představení bude od 14:40, 45 minut, se zvučením 55 minut. Účast slíbil Láďa Zítka, takže ten určitě s foukačkou pomůže. Možná pomůže i Luboš Vondrák, který tam se mnou bude, neboť v pátek večer 15. 7. ve 20:30 na Stupavském širáku hrajeme (odtud pak jedeme do Hluboček u Olomouce, kde jsme v sobotu 16. večer ve 21 hodin). Takže z Moravy jedeme v pátek 15. kolem 17. hodiny na Slovensko. Kdyby se přece jen ještě někdo (kdo by byl co platný v takovém malém obsazení) chtěl přidat, možná spíš raději než sem napsat - zavolat mi na 608/888330. S penízem na cesťák letos taky nic moc, ale na příští rok je to slíbeno určitě ve větším obsazení z naší strany.
Někdy jsou ty domluvy složité:)))
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.), NEB

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Jen stručná zpráva: nakonec to proběhlo za účasti Petera Šranka a Ládi Zítky a za pomoci Luboše Vondráka a bylo to výborné. Textovali jsme ve folkovém stanu 16.7. od půl dvanácté do půl druhé, pár textů vzniklo, pak jsme zhudebnili - já druhý úkol (čtyřverší), Petiar Lahký a Luboš Vondrák ten třetí (doplňovačku se zadanými řádky), kde se sešlo 5 dobrých textů... na střídačku Petiar v pomalém tempu slovenské verze, mezi to v rychlejším tempu Luboš české, to vše za doprovodu Láďovy foukačky. Zadalo se i pět slov, na které Peter Šrank a Petr Sedláček, který právě dojel na vystoupení s Tamaralem, udělali vtipné rychlobásně během jedné písně. Na závěr všichni 1 + 1 a byl to úspěch. Byli jsme požádáni, abychom to nejlepší ještě zahráli i na hlavní scéně, kde jsme opět předvedli právě vzniklé písně. Přijetí skvělé. Jak jsem se toho dopředu bál, měl jsem z toho dobrý pocit.
Projeli jsme dobrou stopu a na příští rok jsme zváni ve větším počtu.
Na jiném místě otevřu téma, kde s Peterem postupně zapíšeme texty na Stupavě vzniklé.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: ZMĚNA TERMÍNU: STUPAVA - SOBOTA 16.7. (místo 22.7.), NEB

Příspěvek od kosmonaut »

Super! Mám radost, že byl úspěch. * Kosmi
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“