15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Zajímavé události, které patří minulosti
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Mrca »

Ahoj všichni
tak, a je to zase tady!!!
Čekám Vás v pátek 30.9. v 19 hodin po roční odmlce opět v Turnovském divadle (z toho útulného sálu na Střelnici, kde byla Besídka vloni, je - no představte si to!!! - digitální Kino!!!). Na letošní, v pořadí již 5. Besídce TD v krátkých cca 15 - 20 minutových recitálech vystoupí kapela Zhasni, Ivo Cicvárek & Lada Šimíčková, Pepa Streichl, rozesmějí nás Jirkové Svítek a Kyncl jako Duo Svitky, hostem textové dílny letos bude Jana Šteflíčková (zatím to vypadá, že zůstane až do neděle), no a večer tradičně zakončí náčelník Slávek, se kterým přidáme nějaké společné písně na závěr. Takže se mně ozvěte, kdo z muzikantů přijedete už na Besídku, podle toho s Kubou a Kosmonautem, dvěma ostřílenými moderátory, vybereme společné písně.
Po skončení Besídky se přesuneme do Kdanic, kde na Vás bude čekat gulášek, utopenci, hermelínek, na ráno (někdo na poledne) budete mít připravené čerstvé rohlíčky a něco na ně, prostě jako vždy. Spaní tradičně ve spacákách za 150,-Kč se snídaní. K pití klasika: pivo, víno (fajnšmekři si radši víno dovezte vlastní), nějaká kořka a nealko. Vše myslím za lidové ceny. Pokud je ale někdo jiného názoru a chce si dovézt své vlastní jídlo a pití, tak mě to prosím nahlašte, at podle toho nakoupím proviant. Nejsme stále hospoda, takže jídlo a pití musím nakoupit cca podle počtu lidí na víkend, případně o víkendu něco dokoupit. Pokud mně zboží zbude, nezbývá mě než ho za peníze, které bych dokázal utratit smysluplněji, sežrat a vypít, což se každoročně podepisuje na mé postavě.
Téma, jestli přijedou jen členové dílny, nebo i tzv.přihlížeči, nechám na Vás. Já bych potřeboval pouze vědět, kolik Vás bude, kdo jen do soboty (těch bude doufám méně než vloni) a kdo na celý víkend. Takže tímto startuji přihlašování na 15.ŽTD v Kdanicích, napište mně jméno (v případě přihlášení více osob jména), jestli se budete stravovat u mne a jestli budete pouze do soboty nebo do neděle. Moc mně tím ulehčíte práci. Abych Vás nějak motivoval v přihlášení, tak první, pátý (5.Besídka) a patnáctý (15.ŽTD) účastník bude mít ode mne rezervovanou postel (což normálně nikdy nedělám - s výjimkou náčelníka) a potom na můj účet panáka na baru (což normálně někdy dělám).
Takže pište sem, nebo na m.r.c.a@seznam.cz nebo volejte na 602385427.
Těším se na Vás a přeju všem hezký zbytek léta, dá-li se tomuto období tak říkat.
Mrca
Mrca
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Já se hlásím od pátku do neděle, se vším všudy. Moc se těším!
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Mrca »

Takže první postel a panáka na baru (bud s panem domácím, nebo sličnou servírkou) vyhrává Jarda Síbrt !!!
Mrca
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Pro pořádek, budu na celé dílně. Po letech zase slibuji nějaké úkoly (a připravte se psychicky na to, že budou pojaty trochu jinak, než čisté psaní s tužkou).
Ivo Cicvárek
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Peter Šrank »

Prihlasujem sa od piatka do nedele, budem aj na besidce. Plánujem využívať iba mrcazdroje, teda jedlo, pitie a bazén (vlastnú vodu na kúpanie si neberiem) Podľa skúseností z minula veľa toho nevypijem, lenže v Kdanicích bolo doteraz vždy málo piva, takže radšej budem ticho, lebo teraz by to mohlo byť na mňa. Že kvôli mne. Na spanie si zajednávam terasu, odporúčam, aby si ju ostatní neplánovali, prípadne sa poradili s Denym.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Daniela »

Ja tez od patku do nedele s full servisem.
Psychicky se pripravuji na psani bez tuzky i na cokoli jineho, nicmene pro krizove pripady by mozna mohla segra otevrit linku prvni pomoci.
Kdybych snad stihala i materialni pripravu, mohly by byt pernicky na besidku, obzvlast bude-li predem playlist. I kdyz vlastne nevim, jestli se v divadle smi drobit.
Rada se pripojim k nekomu, kdo jede do Turnova z Prahy, ev. pres Prahu.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Já taky od pátku do neděle dopoledne.
Láďa
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Mrca »

Takže zatím to s přihlášenými účastníky vypadá takto:
1. Jarda Síbrt - jako první přihlášený vyhrává rezervačku na postel a panáka buď se mnou nebo se sličnou barmankou (dle jeho výběru)
2. Ivo C.
3. Voyda (přihlásil se naprosto vzorově mailem)
4. Peter Šrank
5. Daniela - jako pátá přihlášená vyhrává rezervačku na postel a panáka buď se mnou nebo se sličnou barmankou (dle jejího výběru)
6. Láďa Zítka
Dále účast na celý víkend potvrdil telefonicky Pepa Streichl a na 99% až do neděle zůstane Jana Šteflíčková. Slávek a Kuba mají účast povinnou, manželé Šimíčkovi budou mít doufám hlídání na celý víkend... a co Vy další?
Mrca
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Jarda Síbrt »

A nemohla by to být raději rezervačka na panáka a postel se sličnou barmankou?
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Mrca »

No teda Jardo, že zrovna ty budeš mít takovou připomínku, bych teda nečekal... To bych čekal tak od Horáka!
Mrca
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Jarda Síbrt »

To néjni žádná připomínka. Čekal, nečekal. Jednou jsem něco vyhrál, tak se z toho snažím vytřískat co nejvíc. ;)
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Janek »

Já bych si s dovolením také vzal (pá-ne)
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Daniela »

Toz musim rict, ze me necekana vyhra v Mrcoloterii velmi potesila.
Jen by me jeste zajimalo, jestli se po vzoru jistych cestovek vsechny rezervace nevztahuji na tu samou postel. Jako ze sice jsme tu vsichni vpodstate Twiggi (mnozi az petinasobna), ale aby se pak nektery z dalsich vyhercu ve snaze z vyhry vytriskat co nejvic neuchylil treba ke chrapani.
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Hojka!
Mám stejný problém jako na jaře - psychovýcvik, ale do Kdanic to není daleko, takže v průběhu soboty dojedu :-)

Jsem zvědavá, jaká cena je připravena pro osmou přihlášenou :-)

Jardo! Bacha abys to nepřekombinoval - co když barmanka třeba den předem odpadne s infekcí a Mrca bude muset zastat všecko sám!





-----------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.: Kdyby někdo plánoval jet v pátek z Prahy na otočku tam i zpět, tak dejte vědět.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.živá textová dílna - Kdanice 30.9. - 2.10.2011

Příspěvek od Jarda Síbrt »

No, Lenko, když vím že přijedeš, tak už jsem klidnej ;)

V případě, který zmiňuješ, bych výhru mohl gentlemansky přenechat druhé výherkyni Daniele.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“