12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


16. živá textová dílna - kdy, kde? / POZOR! už neplatí!

Zajímavé události, které patří minulosti
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Znám ho jenom z té foukačkářské akce, ale seděli jsme docela dlouho. Takže myslím že to záleží na domluvě. Napsal si ten termín 20-22.4. To má volno. Chce vědět co po něm budeme chtít.
Láďa
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

V tomto smyslu by asi bylo nejlepší propojit Mrcu s panem Tomandlem, protože nikdo líp neví, co ve výsledku potřebujem. Ale napřed bych viděl tedy něco jako závaznou objednávku, kdo by jel. Ať mu to říkáme už i s počty, aspoň přibližnými. Ujal by se toho někdo? Udělat soupis?
A co ta tvoje možnost, Monty? Ozvi se, jestli to postavit jako protikandidáta?

Předběžně by tedy mohla být 16. živá textová dílna, středisko Valcha u Počátek, 20. - 22. 4. 2012:

Slávek Janoušek
Láďa Zítka
Kosmonaut a Ladas Šimíčkovi
Ivo Cicvárek 60%
Radek
Svítek (asi až v noci z pátku na sobotu)
Voyda (asi až v noci z pa na so)
Daniela

Doplněno k 25.1.
Kdo dál?
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Ivo Cicvárek v tomhle termínu tak na 60%. Budu se snažit...
Ivo Cicvárek
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od voyda »

Sice budu musel přijet až během páteční noci nebo v sobotu, ale určitě se vynasnažím dorazit.

MV
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Mrca »

Slávku (a ostatní), myslím, že jsem skutečně ten nejlepší, kdo může panu Tomandlovi poreferovat, co jste vlastně zač :D Protože ale zatím vůbec netuším, zda se jarní textovky zúčastním, tak navrhuji, aby si seznam účastníků vzal na starost někdo, kdo pojede (např.Láďa Z.). Určitě ale můžu p.Tomandla na Váš nájezd připravit a dát mu info, čeho kolik si má nakoupit, v kolik kdo chodí spát apod.(např. když vím, že pojede Arnošt, tak kupuji třeba o 2 l vodky Finlandia navíc :lol: ).

Vím, že je strašně brzo řešit podzimní textovku v době, kdy plánujete tu jarní, ale protože musím do konce ledna odevzdat žádost o dotaci na Besídku, tak tam musím napsat nějaký termín. Jelikož už několik let je podzimní textovka vždy první říjnový víkend, tak tam tedy napíšu termín 5.10.2012. Takže s tímto datem se snažte všichni počítat. Pokud by byl nějaký zásadní problém s účastí (především Slávka), tak termín změním.

Mějte se všichni fajn
Mrca
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od jirka999 »

Vecer 20. a dopoledne 21.4. hrajem v Prostějově a jeste neni jasne, jak to budeme mit s hlidanim deti. Pripadne bych se mohl zucastnit ze soboty na nedeli (nezavazne a klidne bez naroku na kvalitni loze). Diskuse deti versus TD probehla, presto, dalo by se tam eventualne, kdyby na to doslo, byt s nima? Nekde stranou od Finlandiaků? :)
Jiří Svítek
Radek
Příspěvky: 162
Registrován: 28. 3. 2004, 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Radek »

Já si píšu do deníčku a na 80 % by to mělo klapnout (když už jsem to nezvládl na podzim).

Radek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Ještě doplnění - se mnou je to nakonec o tom víkendu tak, že zhruba 20. dubna zavítá do ČR moje teta z velmi, velmi daleké ciziny. Nebyla v ČR 15 let. Takže můj program bude daný koordinací různých akcí i se zbytkem rodiny (neboť třeba moji rodiče umějí jen velmi lehce anglicky a teta zase neumí vůbec česky) a pravděpodobně do poslední chvíle nebudu vědět, zda přijedu na Dílnu (pokud bude na Vysočině, tak snad alepoň na část ano, ale zaručit to teď nedokážu).
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Daniela »

Pokud mi plany nezkrizi vyssi moc, tak termin 20.-22.4. beru.
Podle prilozeneho odkazu jsou u Tomandlu krome hlavni budovy i chaticky, takze myslim ze by nemel byt problem oddelit dorost od Finske sekce. Spis jestli se pan domaci nezalekne, az mu Mrca zacne licit o co go. No ale hadam ze foukaci harmonikari uz ho trochu proklepli...
Jinak nevidim nic zavadneho ani na ubytovani se stravou na vlastni pest. Jste chlapi nejaky zhyckany, nebo co? :D
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj Danielo, to není o zhýčkanosti, ale to by na této akci myslím zdržovalo - jako shánět nějaké potraviny a vařit. Rychlejší je, když se o to personál postará. Ale klidně si vař :D , to je na tobě.
Děcka bych taky viděl jako že ano, obzvlášť když prostor není stísněný a jsou tam chatky, tak by ani nemusely být rušeny. A naopak.
I chalupa je pro nás patrně větší než potřebujeme (tady se spíš lekám možnosti, jestli se nám tam neobjeví nějaký další host, kterému bychom se naopak nelíbili my). Ale snad ne.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Daniela »

Na druhou stranu spolecne aktivity stmeluji kolektiv, teambuilding, ne? Firmy za to plati tezky prachy :-) Navic hodne pisni ma puvod ve spolecne praci, napriklad na polich s bavlnou, na Volze... no a u nas se pri vareni vzdycky zpivalo, hlavne lidovky, ktere pochybuju ze vznikly nekde v extra vyhrazenem chranenem hotovymi jidly zasobenem prostoru.
Shaneni jidla nezdrzi pokud ho clovek sezene jeste doma, nebo vy domu jidlo nenakupujete?
Ja netvrdim ze pohrdnu gulaskem, nakladanym hermelinem atd. kdyz nekde budou, a Mrca jiste potvrdi ze jsem dobry stravnik, jen mi prijde zbytecne si takhle umele omezovat akcni radius.
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Janek »

Počítám s účastí.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Kuba Horák »

Já bohužel tuto dílnu z osobních důvodů musím vynechat. Mrzí mě to, ale dříve, než jsem zjistil tento datum, jsem slíbil něco důležitého. Pokud budou v létě nějaké textařské akce, pokusím se zúčastnit.
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Ahoj!
A datum 13-15.4 už je definitivně vyřazeno? (A Kuba a Ivo by nemohli ani v tyto dny?)
Mně by se hodilo o něco lépe.

20.-22.4. zvládnu taky, ale vyrazit mohu až cca v osum večer.
Lenka
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

No já bych 13-15.4 moh. Ale chápu, že zase to třeba nebude hodit jiným (a navíc nejsem schopen nic zajistit, ubytko atd.), takže nechci nijak prudit...
Ivo Cicvárek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“