16. živá textová dílna - kdy, kde? / POZOR! už neplatí!

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

16. živá textová dílna - kdy, kde? / POZOR! už neplatí!

Příspěvek od Daniela »

Jaro se blizi - navrhy sem :-)
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od obudin »

Já navrhuji u Daniely - jistě to bude zážitek. :D
Jinak vím o fajn penzionku v Krkonoších - ceny se jistě dají domluvit - velikost akorát tak na dílnu. Dobře vaří.
http://www.ulipy.com
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Daniela »

Pripoustim, ze ted uz by to ke mne bylo bliz nez drive, nicmene se obavam ze me 2+1 nema pro dilnu az tak uplne idealni rozmery. Stylove by bylo kdyz uz, tak 1+1, ne? ;-)
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Kuba Horák »

Krkonoše znějí dobře. Já bych byl klidně pro jarní i podzimní dílnu u Mrci, ale nechci diskreditovat Moravu. Nicméně za sebe narovinu píšu, že do Beskyd nepojedu, i když se službami jsem tam byl vždy spokojen. Celý pátek a neděli mi zabere doprava :(
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

To je Kubo těžké - z Moravy zase zabere celý pátek a neděli cesta do Čech... Za sebe narovinu píšu, že do Krkonoš určitě nepřijedu. Co takhle někde na Vysočině?
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Mě je celkem jedno kde, ježuch mi dovezl "nový" auto, co vcelku málo žere....jen se zas netrefte do mý školy, jsem ve třeťáku a už nesmím chybět.
hrochoušek
Monty
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 9. 2009, 09:38
antispam: Ne
Bydliště: kousek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Monty »

Nazdar, naše fabrika má na vysočině rekreační objekt, je tam velká kulturní místnost xxx pokojů + nějaké 3+1 chatičky a stojí to pár kaček.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Kuba Horák »

Vysočina by byla dobrej kompromis.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zdravím... trochu jsem chyběl a nechodil (dělal jsem CD Dušičky a pak knihu) a vůbec nebyl čas a myšlenky. Tuto rubriku už jsem chtěl založit v prosinci, ale nestihl. Tak omluva.
K tématu:
Tož to ňa sere, že už nechcete do těch Beskyd kurnikšopa. Mně se to tam lúbilo velice a měl jsem to o dost blíž než na sever. A navíc jsem tam vždycky pobyl i předtým i potém a eště s rodinkú, všecko blízko u sebe a horský vzduch. Ale chápu, je to strašně daleko z Plzně nebo z Nového Boru. Tož tak. Tak sa Luborovi omluvíme, co sa dá robit, a já si tam zajedu něgdy jen tak extra.

A kde to teda? Na Vysočině je dobré řešení, zkuste prověřit: Monty či další, co jste měli nápad. Ale asi by to chtělo vědět hned i termín, aby se prověřovalo konkrétně. Já už vím určitě, že nemůžu ten víkend na přelomu březen-duben (mám Vítání jara) a asi ani ten další velikonoční nejde - to se jezdí všelijaké rodinné návštěvy atd., to by se asi nezamlouvalo nikomu. Takže se to jeví nejdřív až po velikonocích - víkend 13.-15.4. nebo o týden později 20.-22.4. Následující je už zase přelom duben-květen a to jedeme vodu. Tak se pojďme asi rozhodovat mezi těmi dvěma možnostmi, které vypadají nejschůdněji.
A ještě poznámka: zatím jsme byli vždycky na místě, kde je i hospoda a jaksi otevřená dle libosti...nevím jak by to probíhalo, kdyby to byla jen chata, kde si musíme něco kuchtit sami, to by nám asi vzalo hodně času... tj.- je-li to "jen" chata, Monty, je třeba prověřit i možnosti stravování. No pravda, i toho popíjení :D .
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

A kruci, žádná odezva. Tak co? Jaké datum a kde?
Slávek Janoušek
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od voyda »

No, ne že by to zrovna na mě viselo, ale když už se ptáte, tak za sebe upřednostňuji termín 13.-15. dubna.

Co se místa týče, tak Vysočina je dobrý kompromis, ale neměl jsem problém ani s Beskydy. Cesta vlakem měla taky něco do sebe.

MV
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 768
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Já s účastí spíše nepočítám (v dubnu máme očekávaný termín porodu), takže ani nechci ovlivňovat kde, co jak.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Ahoj.
Vidím že nikdo nereaguje, takže reaguju já. Minulý rok jsme měli setkání s hráči na foukací harmoniky v rekreačním středisku Valcha v Počátkách. Docela se mi tam líbilo. Ptal jsem se p. Tomandla na termíny a předběžně se mu spíš zamlouval 20.- 22.4., ale dá mi ještě vědět.
Mějte se pěkně Láďa

http://www.tomandlovi.cz/kontakt.htm
Láďa
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Lada »

Ahoj, víc se nám hodí termín 20-22/4. L.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 16. živá textová dílna - kdy, kde?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Díval jsem se na odkaz, co poslal Láďa, a vůbec to nevypadá špatně.. i ceny jsou dostupné. Jaký je pan majitel, Láďo? Znáš ho? Dalo by se sedět déle?
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“