12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

NOVÉ INFORMACE:
20.4. je možnost udělat představení TD v areálu Jitřenka u Žirovnice (což je vzdáleno pár km od Valchy). Bylo nabídnuto i ubytování a stravování, a tak jsem to zatím nezávazně potvrdil. Nabízejí ubytování v chatkách, kde se dá přitopit (cena za dvě noci 340 ve spacáku, za 440 s povlečením). Valcha je srovnatelná, ale nemuselo by se přejíždět. Majitel pan Trojan pozve na pátek lidi z Žirovnice, sobota v pracovním duchu. Vy co jedete, dejte vědět, jste-li pro.
http://www.kynologickyareal.cz/

LETNÍ FESTIVALY:
- PRO KAŽDÝ PAK UDĚLÁM EXTRA TÉMA

JISTÉ:
13.7. pátek, Festival Slunce, Strážnice, scéna na náměstí - kolem poledne workshop, odp. ve 14 představení TD,
18.8. sobota, Janouškovo Ústí, Ústí nad Orlicí , areál Cakle - kolem poledne workshop, odp. v 15 představení TD, večer (a případně i v pátek) recitály některých členů TD
26.7. čtvrtek, Prázdniny, Náměšť nad Oslavou, Oranžová scéna, workshop a večer představení

V JEDNÁNÍ:
ASI 28. či 29.7. sobota či neděle, Dobré Bohunice, Jaslovské Bohunice, workshop a představení
září - Žalmanova akce

Nebude: Porta (konec června) a Stupava (21.7.), zrušeno
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Ahoj,
dubnová dílna - jelikož afričtí příbuzní přiletí do Prahy až v sobotu, tak v pátek definitivně počítám s účastí. Je možné, že budu až do neděle - ale v zásadě se to ukáže až těsně před akcí.

A co se týče toho, kde spát, tak se zcela přizpůsobím.

Ivo C.
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zaktualizoval jsem termíny TD v létě v původním příspěvku: Mezi jisté přibyla Náměšť - čt 26.7., mezi zrušené k Portě i Stupava.
Bohunice patrně budou, ale ještě nepadlo def. řešení - chci aby to navazovalo na Náměšť a mohli bychom se přesunout několika auty.
Co nějaká vyjádření k akci 20.4., areál Jitřenka Žirovnice a přesun živé TD tam?
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Daniela »

Toz mne osobne je vcelku jedno kde budeme spat, ale pokud nam Tomandlovi ten termin drzi, prijde mi to ponekud nefer to takhle stopnout aniz by se to probralo s nimi. Jasne ze kdyz by se spalo primo v miste patecni akce tak je to jednodussi, ale na druhou stranu po Turnovske besidce nikdy nebyl problem dojet k Mrcovi... i kdyz to, pravda, nekteri jedinci brali ponekud delsi cestou ;-)
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Na vysvětlenou: Domlouvali jsme se o tom s Láďou Zítkou - byli jsme teprve ve fázi předběžné objednávky, která se měla v březnu potvrdit: Takže by se jen omluvilo a nepotvrdilo (požádal jsem Láďu). Ptal jsem se i na to, zda to neudělá nějaký problém, neboť oba srovnatelné objekty jsou pár km od sebe - prý ne. Myslím, že to není nějaká zásadní věc.
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Láďa Zítka na jiném místě hlásí: na Valše vyřešeno, omluveno. Takže tedy definitivně: představení i celý víkend 16. živé textové dílny 20.-22.4. je v objektu Jitřenka Žirovnice.
Slávek Janoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Kuba Horák »

Jak jsem potvrzoval - bohužel se této jarné dílny nezúčastním. Těším se tedy o to víc na setkání v rámci letních festivalů a přeji sestavě, která pojede za tři týdny tvořit, aby se jí zadařilo ve směru nových písní. Myslím si, že takové dvě by se "uživily". Mějte se tam dobře
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Lada »

Těšíme se na živou dílnu! V takové chatce už jsem fakt dlouho nespala... -)
V létě pojedeme, kam to půjde. Určitě Ústí a Náměšť, zbytek zatím nevím. L.
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od voyda »

Ahoj,

s TD počítám, ale v pátek odpoledne už něco mám, takže dojedu až tak kolem půlnoci. Nicméně prosím o započítání mezi nocležníky na obě noci.

Budu se těšit, Mrk
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Už ve zrušeném fóru na téma 16. živá textová dílna píše Monty, že dojede, takže připojuji tam i tady:
Výborně, Monty, budeš v pátek 20.4. důležitou součástí. A pokud bude Láďa Zítka , Lada a Ivo C., možná Arnošt, (škoda že nestíhá Voyda), pak je základ pro hraní v pohodě, ostatní sbor + to doplníme: rychlobásně, rychlopísně a bude pěkný večer.
Na jiném místě jsem měl chybu - upřesňuji: Strážnice - textová dílna v pátek 13.7., 11 - 14 workshop, 15 - 17 vystoupení TD, scéna na náměstí
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

LETNÍ FESTIVALY:
- PRO KAŽDÝ PAK UDĚLÁM EXTRA TÉMA

JISTÉ:
13.7. pátek, Festival Slunce, Strážnice, scéna na náměstí - kolem poledne workshop 11 - 14, odp. 15 - 17 představení TD,
26.7. čtvrtek, Prázdniny, Náměšť nad Oslavou, Oranžová scéna, workshop a večer představení
18.8. sobota, Janouškovo Ústí, Ústí nad Orlicí , areál Cakle - kolem poledne workshop, odp. v 15 představení TD,
večer (a případně i v pátek 17.8.) recitály některých členů TD

Prosím potom Lenku T., zda by zas udělala nějakou tabulku, aby se mohli všichni přihlásit, kdo kdy kde bude, abychom věděli, s kým se bude dát počítat.

V JEDNÁNÍ:
ASI 28. či 29.7. sobota či neděle, Dobré Bohunice, Jaslovské Bohunice, workshop a představení
září - Žalmanova akce

Nebude: Porta (konec června) a Stupava (21.7.), zrušeno[/quote]
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od LU »

Já hlásím, že budu jen v Náměšti nad Oslavou, jinak nikdy nemůžu.
Pepa Streichl
Příspěvky: 92
Registrován: 21. 4. 2008, 09:44

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Pepa Streichl »

Moje účast na TD v Jitřence je zatím ohrožena. Nejde o zdraví ani o čas ale o peníze. Stát (v zastoupení ministrem Drábkem) mi dluží od 2.11.2011 velký balík peněz a pořád čekám, i když v zákoně je splatnost 60 dnů. Takže zatím jsem bez financí, teda úplně né ale na zábavu zatím nemám (a TD je pro mne zábavná akce :-), že jo). Uvidíme, třeba to dorazí až v pátek 20.4. v tom případě bych vybral prachy a vyrazil. Ale kdyby to nevyšlo tak všechny zdravím a přeju příjemný, krásný a milý pobyt!
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Slávek Janoušek »

To Pepa: Vyjde-li ti to, dojeď!
To všichni: Prosím o rychlé odpovědi těch, kdo jedou!!!
1) Ubytování: chatky s možností přitopit - 170 spacák, 220 s povlečením, takže 340 za 2 noci, resp. 440. Dotaz: Kdo chce povlečení? Mám během středy poslat obj.
2) Další věc - jídlo: kdo je pro hromadné stravování kdo pro trochu dražší variantu: extra si vybírat?
3) V pátek 20.4. ve 20 bychom měli cosi vyprodukovat v Jitřence v Žirovnici. Viděl bych to tak na 18 hod. tam, abychom se mohli ubytovat a připravit.
4) Mám prosbu: protože majitel má jen omezené možnosti ohledně aparatury, chtěl bych se zeptat, jestli máte něco, na co by se dalo připojit (kombo?), ev. mikrofon + stojan. Já beru rovněž co mám a chci ještě poptat, kdo by co mohl vzít, abychom tam nějak provizorně ozvučili prostor a dalo se hrát v improvizované sestavě "kdo přijde, hraje"... Moc lidí asi nebude, ale můžou překvapit.
5) Pro sobotní textování: kdo má nějaký námět?
Dejte mi vědět. Díky. Slávek
Sem, mailem nebo třeba i SMS: 608/888330. Během středy prosím.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNÍ FESTIVALY A ZMĚNA MÍSTA ŽIVÉ TD 20.-22.4.

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Tak Ti mě napadlo vytvořit doodle tabulku a koukám, já to měla za úkol ;-)

Tak tady je, nezapomeňte si ji rozkliknout, abyste ji viděli celou.
Prosím Kamedavu nebo Slávka o rozšíření důležitým osobám mailem.

http://www.doodle.com/vgqnbz2awvktdis4

Těším se na Vás
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“