12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Básnická sbírka S žízní neustaň

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Jakub Fišer
Příspěvky: 223
Registrován: 26. 1. 2004, 09:43

Básnická sbírka S žízní neustaň

Příspěvek od Jakub Fišer »

Zdravím všechny textové dělníky,
s radostí Vám oznamuji, že vydávám knihu, básnickou sbírku S žízní neustaň. Jedná se komplet čtyř básnických cyklů, který obsahuje duchovní, etické, milostné i všemožné jiné verše z posledních let. Závěrečným cyklem ve sbírce je pak můj veršovaný životopis Vincenta van Gogha.

Budu moc rád, když přijdete na slavnostní křest knihy, a to 13.6. 2012 od 18 hod do kostela sv. Petra a Pavla v Liticích u Plzně. Budu se těšit.

Kdo nemůže, má to daleko nebo do kostela nesmí, :wink: a přesto by rád mou knihu ochutnal, je možno ji již dnes objednat s přestihem kdekoli na netu (k dostání i na Slovensku :oops: ), později v každém slušném kamenném knihkupectví nebo přímo v pražském nakladatelství Krigl. Nebo napiště mne.

Věřím, že k tomu, že stále píšu a jak píšu, přispělo i ono ušlechtilé obrušování v textové dílně, v níž jsem byl zejména před páry lety poměrně aktivní. Knihu tedy berte jako obroušený plod mé tvorby.

Krásný květen,
Jakub Fišer
kuba
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: Básnická sbírka S žízní neustaň

Příspěvek od Cácorka »

Ahoj Kubo, žízeň mám pořádnou, takže zlatým písmem píšu do diáře a už se moc těším.
Mili
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Básnická sbírka S žízní neustaň

Příspěvek od Kuba Horák »

Taky bych si rád knihu objednal. Četl jsem první, nevím jestli vydanou, a byl jsem hodně spokojenej. Kuba
Jakub Fišer
Příspěvky: 223
Registrován: 26. 1. 2004, 09:43

Re: Básnická sbírka S žízní neustaň

Příspěvek od Jakub Fišer »

Ahoj Kubo, cyklus Mé modlitby, který si četl, a jsem moc rád, že se Ti líbil, je součástí téhle knížky. Je to trochu něco, co mi na tom mrzí, dával jsem dohromady poezii z posledních let, takže aktuálních věcí je v ní o něco méně. Ale třeba mi ještě něco vydají:)
Budu moc rád, když se právě Tobě dostane S žízní neustaň do rukou.
K.
kuba
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: Básnická sbírka S žízní neustaň

Příspěvek od Cácorka »

Po malém kousku něhy
a třeba po kamínku
oblázku bílém jako dlaň
napij se Pane z mého
a s žízní neustaň…

Bylo to úžasné, díky, Kubo :)
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“