12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Ivo Cicvárek - nová deska

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Ahoj, možná se to k Vám ještě nedoneslo, ale chystám po letech svoji sólovku. Tedy písničkářsky vzato sólovku, nahrávaná bude s kapelou. Pokud by Vás to aspoň trochu zajímalo, mrkněte tady:

http://www.kreativcisobe.cz/ivo-cicvare ... project=83

Ivo
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Ja si urcite chci desku predplatit, ale rozciluje me to vyplnovani vseho mozneho. Dej sem, prosim, pro podobne chycene lidi svoje cislo uctu :) Dik a tesim se na to. K
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Šak se uvidíme na Dílně, ne? Ale když jsem se na podzim registroval na Kreativcích jako dárce, zabralo mi to asi tak 2 minuty. Ono jde o to, že ta viditelná "investice" může být stimul pro další, proč se taky přidat...
Ivo Cicvárek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Čau, případně pro další - včera jsme to s Kubou probírali po telefonu. Oni Kreativci mohou (a nemusí) fungovat trochu jako sněhová koule. Zkrátka, pokud někdo uvažujete, že moje nahrávání podpoříte, opravdu bych raději přivítal, kdyby to v tuhle chvíli bylo přes Kreativce. Protože Váš dar vidí i ostatní, třeba váhající - a může je to namotivovat, aby přispěli taky. A věřte, že pomůžou i malé částky (no pochopitelně velké ještě víc:))). V tuhle chvíli mi tak trochu docházejí peníze, které jsem na to měl, a zdaleka není dobojováno... Ta registrace na Kreativcích zabere opravdu minimum času, nebojte se toho...

Jinak zprávy z natáčení: muzikantské party jsou hotové. Něco málo už jsem i nazpíval. Ještě nikdy jsem neměl z nahrávání tak dobrý pocit. Určitě je to i díky samotnému studiu V a Ivo Viktorinovi. Což mi připomíná, že děkuji Michalu Vaňkovi, který mě vůbec přinutil o Véčku uvažovat. No a hlavně všichni muzikanti (to jest Honza Žamboch, Kuba Šimáně, Pospeco a Honza Vašina) byli úžasní. Pracovali jsme od rána do noci, ale nejsem z toho unavený, naopak nastartovaný. Dík pánové!

Na co se mimochodem můžete těšit? - na desce bude relativně dost novinek. K jedné nové písni jsme složili hudbu společně. Budou tam i obě Hub-inovky (Tušení souvislostí a Vzduchoplavecká - do obou jsme se zamiloval). A vlastně mám pocit, že i skoro všechny moje texty, které se na desku nakonec dostaly, byly poprvé publikovány tady na Dílně.

Ivo
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Kuba Horák »

Tak to opravdu není tak hrozný :) Hotovo :) Ať to roste...K
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Ivo Cicvárek - nová deska

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Dík!
Ivo Cicvárek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“