12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


20. živá textová dílna

Zajímavé události, které patří minulosti
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj Švanco, mělo by to být zařízení poblíž Brna (do 30, max. 40 km), které má tak 25 - 30 míst a nocleh do 300 Kč. A nikoli chatky, to už jsme vyzkoušeli a onemocněli rýmami. Nejlépe s hospodou (a ochotným personálem, ale to už je z oblasti snů). Taky je možné si tu hospodu v samostatném objektu vytvořit včetně cateringu (někoho na to najmout).
Slávek Janoušek
švanca
Příspěvky: 213
Registrován: 14. 7. 2010, 12:22
antispam: Ne

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od švanca »

Dobrá,

popřemýšlím...

s modrou oblohou

švanca@
švanca
Příspěvky: 213
Registrován: 14. 7. 2010, 12:22
antispam: Ne

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od švanca »

Opět zdravím,

zjišťoval jsem ubytovaní na penzionu U Strakatého koně na Hořicích u Blanska (http://www.penzionukone.cz/). Z jednání vyplynulo, že by tam textovku opravdu rádi viděli.

1) Cena 375,- Kč/noc se snídaní

2) V penzionu je pouze 18 míst na spaní, ale majitel by byl schopen dojednat ještě 8 míst v privatu ve vedlejší vesnici vzdálené 2km s tím, že by zajistil rozvoz na snídaně a i v noci po skončení textování či volné zábavy by lidi rozvezl. Ohledně ubytování na Olešné nevím konkrétního zatím nic.

Nevím, nakolik je to schůdné cenově a početně, je to za hranou stanovených limitů...

Více podrobností zasílám Slávkovi do emailu.

s modrou oblohou

švanca@
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Já tam zítra zavolám a zjistím, jak to vypadá. Z dotace by šlo snížit cenu za ubytování. Třeba by se to dalo řešit i nějakými přistýlkami. Minule nás bylo tuším 23, neboť původně to mělo být až 30 lidí, ale na poslední chvíli jich dost odpadlo. Dám vědět. Kdyby se ještě někdo pustil do hledání, bylo by to fajn. Stále ale neodpovídáte, jestli vyhovuje termín.
Slávek Janoušek
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od voyda »

11. - 13. 4. 2013 nemám problém. Píšu si.

(Případně zvládnu i o týden dříve.)

M.V.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, u mě termín OK, pokud se něco nezmění.

Souhlasím s Ivošovým návrhem nelpět na místě, kde se vaří, a nechat si zajistit catering externě. Jen bych se vybodnul na opékání prasete. To bych řekl, že je jiná disciplína. Spíš by mi přišlo zajímavější, kdyby catering přitáhl gril a udělal na něm krkovice, kuřata, ryby, zeleninu, ... a k tomu třeba kotel nějaké dobré polévky. To by si myslím asi v klidu vybral každý.

A udělat nákup běžné snídaně v rozsahu podobném jako v Kdanicích zvládne podle počtu přihlášených a domluveného cenového limitu asi kdokoliv, kdo bude mít kus místa v kufru auta.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak jsem volal panu Polákovi z penzionu U Strakatého koně v Hořicích u Blanska (http://www.penzionukone.cz/) a vyklubal se z něho zasvěcený fanda folku (dobře jsme pokecali i na to téma). Velice si přeje, aby textová dílna byla u něho a že prý pro to udělá maximum. Má 5 pokojů, 18 postelí, což je asi jako u Mrcy, ale je ochoten snést i spacáky a karimatky či matrace jako přistýlky pro další spáče, ale kvůli pohodlí nabízí zajištění nočního odvozu a zase přívozu dopoledne na snídani svým autem pro 8 lidí do 2km vzdáleného spřáteleného penzionu v Olešnici. Má k penzionu i hospodu, ale na sobotu a neděli by ji zavřel, abychom měli klid. Guláš na 23. hodinu v pátek umí. Obvykle vaří mexické speciality, ale přesvědčí prý personál k čemukoliv. Cena os/noc/postel je nakonec po slevě 300 Kč + 70 snídaně (jinak 490). Ale myslím, že část těchto nákladů by šla pokrýt z očekávané dotace JMK, čímž by se cena pro členy TD ještě snížila. Je to objekt na konci malé dědinky rovnou u lesa, cílů k výletu přehršle (k jeskyním a tak). Jeví se mi to jako velmi dobré, protože je cítit zcela jiný přístup než v Jedovnici. Co vy na to? Slíbil jsem do konce listopadu buď závaznou obj. nebo nic. Názory?
Slávek Janoušek
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Zní to dobře, souhlas. Mexické speciality vítány. Noční či dopolední procházka neva, naopak (pokud to bude možné po svých).
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

to nezní špatně...
Ivo Cicvárek
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Lada »

Za nás ok. L.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Daniela »

To zni dobre :-) pisu si do diare a tesim se.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Mrca »

Kdanice i na jaře jsem navrhl skutečně jen jako jednu z variant na naléhání některých jedinců (Kuba a spol :D ) a především aby se neopakoval průser v Jedovnici. Tohle vypadá hodně dobře, pěkná lokalita, z Brna kousek ... tak že bych taky přijel? Ostatně do Café Práh se chystám už strašně dlouho. Takže si píšu do diáře a když se zadaří, tak překvapím. Mějte se všichni fajn.
Mrca
petiar
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 11. 2013, 10:48
antispam: Ne

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od petiar »

Ahojte,

ja som tu nový, hoci vás cez Kefa sledujem už dho. Termín mi Slávek povedal v Lipt. Mikuláši na koncerte, ten mi vyhovuje, mám to poznačené, čo som si prečítal o ubytovaní/strave sa mi pozdáva tiež, takže za mňa istotne +1. Nemám problém spať v spacáku na karimatke.

Teším sa!

Peter "Petiar" Lachký
http://pesnickar.sk
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Daniela »

Jak se tak divam na stranky podniku, doufam ze v sobotu bude country bal :-) a ne ze si doma zapomenete kostkovane kosile.
A Petiar, mas u me panaka za to stolete cedecko, bohuzel to opravdu nebyl original.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zítra odjíždím na 3 neděle do pryč. Protože jsem slíbil do konce listopadu odpovědět, zda vzít to nabízené místo a protože žádný hlas z těch, co se ozvali, nebyl proti, objednávám. Takže platí: 11.4. Café Práh a pak na víkend k Blansku. Hezký advent.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“