12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


20. živá textová dílna

Zajímavé události, které patří minulosti
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

20. živá textová dílna

Příspěvek od voyda »

Ahoj,

bylo by možné vyhlásit co nejdříve termín jarní jubilejní dílny? Asi by tak měl učinit Slávek. Na FB už se na téma 20. dílny ledacos řešilo, hlavně ohledně místa.
Nicméně mně (a asi i dalším v dlouhodobém horizontu plánujícím) by pomohlo vědět už teď termín, abych si jej mohl v kalendáři pohlídat.

Díky, M.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Daniela »

Mne by to taky pomohlo, berte prosim ohled i na ty co jako ja nejsou na FB.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Stanovíme co nejdříve, snad do konce října, max. v listopadu... mám v tom příštím dubnu zatím trochu nejasno - máme jet dlouhou šňůru s Vlastou a Samsonem, termínově je to jen nahozeno. Jak budu vědět přesně, dám návrh na možné termíny Textové dílny.
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zdravím všechny. 20. živá textová dílna 11.- 13. dubna 2014. Co říkáte tomuto datu? Je možno s tím počítat? Představa taková, že by 11.4. byla Besídka TD v Café Práh a pak by se jelo na zatím neznámé místo na víkend. Napřed prosím stanovit datum a pak hned začínáme hledat to MÍSTO. Kdyžtak už prosím návrhy. Mělo by to být poblíž Brna. Kosmi, můžeš zabukovat 11.4., pokud bude většina souhlasit s datem?
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Janek »

Pro mě blbý, 12. dubna 2014 pořádám Portu západočeské oblasti, takže jednak nemožnost se účastnit a jednak i nemožnost v případě, že seženu peníze, někoho z dílny pozvat.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Lada »

Na fb Mrca už před časem navrhnul, že by jarní dílna mohla být opět v Kdanicích, Slávku... tím by padl koncert v Café Práh (ale mohl by být třeba koncert někde v Praze;))
Navrhuju debatu vést už jen tady, ať se můžou zúčastnit všichni -)
L.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Jasně debatu na toto téma veďme jen zde.
Jarní dílnu bych potřeboval udělat v JMK s koncertem v Café Práh (jak bylo původně na jaře domluveno), protože se to týká věci kolem dotace (nechci vypisovat podrobněji, neboť je to zde místo veřejné), to až ústně. Nechme do Kdanic zase až tu podzimní dílnu a tu letní (co se letos nepovedla udělat).
Co se týče termínu.. já to jindy nedám než 11. - 13.4. Později to nejde určitě a max. s problémy a přesuny by to šlo o týden dopředu: 4.-6.4. Pokud by převládl tento termín, pokusím se to přesunout. V každém případě prosím o blokaci v Café Práh... Kosmi, je to možné?
Takže - můžete se rychle vyjádřit? Díky.
Slávek Janoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Kuba Horák »

Škoda, že se dílna neuskuteční u Mrci. Taky jsem to viděl na oslavný koncert v Praze a nejzamilovanější místo. Dotace tedy nakonec sežraly romantiku :) Ale zase je to fér vůči moravským bratrům a v Café Práh to bylo minule vynikající, takže vlastně dobrá remíza.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Oslavný koncert v Praze?.. a pak by se jelo do Kdanic? To by se tam dojelo dost po půlnoci. Já se s tou dotací nechci vnucovat, ale konečně je šance. Když už jsem se tomu natolik věnoval a naučil se udělat kalkulaci a podat žádost, což ale nebylo vůbec jednoduché, byť se to zdálo, tak mi přijde škoda to nechat plavat. Ale muselo by to být na jižní Moravě, to je celé. Bude-li většina pro to udělat to opět v Kdanicích, tak jo, zruším to.
Slávek Janoušek
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Lada »

Mrca chtěl myslím jen pomoct, když viděl, že máme každoročně s hledáním místa na jaro problémy -)
Popoženu Kosmiho, aby se vyjádřil k termínu oslavného koncertu v Café Práh ;)
L.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak jsem právě mluvil s Kosmou, termín 11.4. v Café Práh je možné zabukovat. Takže to by sedělo. Teď ještě sehnat odpovídající místo, kam bychom se vydali poté.
Já vím, že to nadhazoval Mrca jako jedno z řešení, že bychom mohli i na jaře k němu, ale já lobuju tentokrát za Moravu (sorry, Mrco!!), něco se rýsuje. Tak prosím vyjádřete se k tomu termínu, zda by to šlo 11.-13.4. a zda jste pro Moravu. Díky.
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

OK. Ivo
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Bezva, Ivo. Nemohl bys prověřit to místo, co jsi měl na mysli už na jaře, když jsme zjistili, že v Jedovnici to není ono?
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

No já měl spíš obecný návrh - vykašlat se na místo, kde by nám vařili. Na pátek si vzít vlastní zásoby a na sobotu domluvit třeba opečený prase, bečku (to můžu přes kamaráda lehko zařídit). Tím by se nám otevřelo víc možností...
Ivo Cicvárek
švanca
Příspěvky: 213
Registrován: 14. 7. 2010, 12:22
antispam: Ne

Re: 20. živá textová dílna

Příspěvek od švanca »

Jaké jsou cenové a početní stropy? Poohlédnu se taky...

s modrou oblohou

švanca@
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“