12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím,

poprosím Slávka zda by mohl napsat termíny a festivaly kde se plánuje Textovka, začínám se obávat, aby se na domluvené termíny našli dílnaři. Díky. Kosmi
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj všichni!
Termíny jsou potvrzeny tyto:
sobota 12.7.2014, Festival Slunce Strážnice, textový workshop (asi 11:00) + představení TD na scéně Zámek (asi 14:30 či 15), časy budou upřesněny
sobota či neděle 26. nebo 27.7.2014, Jaslovské Bohunice (zatím s ? - Cali stále neví, ale tak je to vždycky, že to potvrdí těsně před), textový workshop + představení TD
čtvrtek 31.7.2014, Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny, workshop + představení TD v Kapličce + Oranžová scéna večer, časy budou upřesněny
pátek 29.8.2014, Piešťany, Lodenica, workshop (asi 11:00), představení TD 16:00 ve stanu, + recitály ve stanu Janoušek & Vondrák, Monty, v sobotu asi Lada Š.+ Ivo C., Marek Vojtěch, časy budou upřesněny
pátek až neděle 3.-5.10.2014, 22.textová dílna, 3.10. Divadlo Turnov - Besídka TD, poté 22.živá TD Kdanice

Prosím Lenku T., aby udělala doodle seznam pro jednotlivé akce. Díky. Sl.
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Jen upřesním, že v Piešťanech s Ladou máme recitál v pátek, někdy po poledni...
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj Ivo, když jsem to domlouval, Radiar mi říkal, že to dá asi spíš na sobotu, že na pátek toho už má hodně. Recitál v pátek po poledni je sice bezva, ale obávám se, že se to bude krýt s workshopem... to by nebylo dobře. Jdu se znovu zeptat Radiara, jak to tedy vymyslel, aby se to všechno vešlo a byl i čas na zhudebnění textů.
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Čau - Radiar se mnou komunikoval přímo. Jde o to - jak jsem Ti už taky říkal - že já musím v pátek v 16:30 frčet pryč - hraju na Mohelničáku s Velkým světem...
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Nojo, Ivo, to pak nemůžeme začínat vystoupení TD v 16 hodin, jak mi napsal Radiar. Má v tom tudíž zásadní bordel. Ptal se mě, koho potřebuju ještě na Textovou dílnu (tak jsem se totiž domluvil s Ferem Grebečim, že vezmu na TD, o kterou mu jde především, ještě pár dalších lidí a že pokud to časově půjde, udělají si i recitál). Radiarovi, který to řeší prakticky, jsem doporučil vzít Vás s Ladou, Marka Vojtěcha a Láďu Zítku. Plus tam ještě je Monty, který už to měl domluvené. A chtěl jsem po něm, aby recitály s Vámi dohodl extra... Láďu už z časových důvodů nechtěl, ale dohodli jsme se, že ten si zahraje s námi s Vondrákem a prostor s kytarou mu tam dáme.
A ještě mi Radiar řekl časy pro TD a u recitálů pravil, že je udělá spíš v sobotu, že pátek už má plný. Takže jste se domluvili, jenže..
Hlavně šlo o to, abyste byli součástí TD, ten recitál jsem se snažil domluvit navíc. Nerad bych, aby to nakonec bylo o tom, že budete mít recitál a Textové dílny se nebudete moci zúčastnit.
V té Textové dílně bude ještě Kefo, Peter Lahký, možná někdo další. Taky jsem myslel, že se i s dopravou nějak k Vám připojí Marek. Takže to asi taky nepůjde.
Pokud Vás dal na pátek kvůli Vašemu odjezdu, pak mi navrhni, jak to udělat časově, aby se to dalo zvládnout: worshop, Vaše hraní a hraní TD + Váš odjezd. Nějak to tam musíme všechno dostat.
Celé znova, doprčic:)
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Čau, hele, já do programu festivalu nevidím... Radiar mi psal po FB. Hned na začátku - stejně jako Tobě už před časem po telefonu - jsem avizoval, že musím v 16:30 odjíždět kvůli jinému již domluvenému hraní - je to přes 200 km - a já se fakt nehodlám přizabít někde na silnici kvůli zběsilému přejezdu:) A že tedy pokud se to bude dát skloubit s mým odjezdem, tak rádi s Ladou přijedeme (+ bude se to muset nějak dopravně dořešit). Radiar mi pak napsal, že s tím máme počítat, že se to nějak skloubí. Víc Ti k tomu neřeknu. Chápal jsem to tak, že workshop je někdy před polednem (jak to tak většinou bývá), že pak zahrajeme s Ladou, a pak bude hraní s Textovkou, které bude do 16:30 hotové. Pokud to tak není, tak je mi to líto - ale já do toho fakt žádný zmatek nevnesl. Ten údaj, do kdy tam mohu být, byl na stole hned od začátku - takže pokud měla Textovka končit až po 16:30 - tak to jsem opravdu nikdy nemohl a vědělo se to...
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Jasný, jdu se ozvat Radiarovi, aby to ještě časově upravil. Dám vědět.
Slávek Janoušek
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od voyda »

Ahoj,
nechci v tom dělat ještě větší zmatek.

Ale jen pro jistotu: Nevím, je-li se mnou počítáno, každopádně se mi nikdo ohledně hraní doposud neozval a ani v seznamu účinkujících na webu Lodenice nefiguruji.
Samozřejmě mohu jet jenom pomoci s Textovkou, nebo můžu zůstat doma. Nicméně bych rád věděl, jak se věci mají, a zda si mám tedy blokovat jen pátek nebo i sobotu.

Díky, Marek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Nedovolal jsem se Radiarovi, napsal jsem mu mail, jak to tedy je. Snad se ozve brzy.
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Lenko, nebo někdo kdo víte jak, mohli byste prosím udělat doodle seznam pro jednotlivé akce v létě, včetně podzimní dílny? Díky. Sl.
Slávek Janoušek
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Peter Šrank »

Aj keď mám Lodenicu najbližšie, tohto roku sa nezúčastním, v tom termíne deriem topánky na Balkáne. Ale zasa môžem Strážnicu. Bohunice sa tuším zrušili. Takže sa možno nakoniec aj stretneme.
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, udělal jsem tabulku na Doodle pro vystoupení TD na festivalech. Zapisujte se prosím.
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Peter Šrank »

FestDobré Bohunice sú oficiálne zrušené, myslím, že to je definitívne. http://festdobre.sk/
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj Peter, už jsem o zrušení Dobrofestu také slyšel.... je to škoda, ale nedá se nic dělat. Uvidíme se ve Strážnici, škoda, že to letos nevyjde na Lodenici.
Ahoj Jardo, díky za doodle tabulky, ale prosím Tě, Bohunice zase vymaž, Cali letos festival odpískal.
Ahoj všichni, zapište se prosím do doodle, ať víme, kdo kde bude. Spěchá, zejména ten první termín, který už je ani ne za 3 týdny. Vůbec nevím, jak to poskládáme. Strážnice je 12.7., workshop v 11 hodin, vystoupení ve 14 hod. na scéně Zámek, máme 2 hodiny, takže budem muset dát i malé tak trojpísňové recitálky. Uvidíme kolik nás bude.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“