12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Zajímavé události, které patří minulosti
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak samozřejmě je možné tu cenu znovu zvážit. 300 jsme stanovili tuším v Hořicích? Nebo v nějaké debatě tady? Takže jsem to tak bral za hotové a domluvené - já mám ve své nabídce dvě dvojcédéčka v ceně 300, ostatní 250 (i ty starší) a není to o tom, že by to někoho odrazovalo, že je to dražší. Buď to chce nebo ne. Samozřejmě že můžem dát 250. Takže diskuse? Jaký má kdo názor? Musíme to uzavřít velice rychle (protože Kamadeva tuším na mých stránkách v e-shopu to tam zrovna včera dal).
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Tak to si nepamatuju, ale možné to je. Já bych navrhoval těch 250,-, ale pokud usoudíš jinak, tak to do toho už vrtat nebudu... :) Mám vyjednat na radiu Čas živý rozhovor s Trnčákem, nebo už jsi s ním v kontaktu?
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Jsem v kontaktu se Savanou Urbánkem, který to řeší (- můj bývalý žák ze Střelic. Franta Trnčák mě už i v minulosti na něj odkázal, tak nevím, jestli to mají tak nějak rozdělené). CD dovezu příští středu, takže jsem domluven na čtvrtek 25.6. On vysílá od 14 do 17, tak pravil ať přijdem oba nejlépe kolem 15. Můžeš? Proglas -Milan Tesař udělá teď jen povídání o CD, na hodinu tam jdu až 5.8. (zároveň s tématem 30.roč. Ústí). ČR Brno mám rozjednané, Samsonovi asi jen spot - kde ho udělat? Country jsem ještě neřešil.
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Jo a ta cena: já bych to viděl zatím na webu nechat tak, jak jsme stanovili. Na křtu můžem vyhlásit, že dnes je např. i za 200, jinak 300. Po čase to můžem snížit na těch 250.
Slávek Janoušek
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

ČT 25.6. - mělo by to klapnout.
Ivo Cicvárek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: CD Textová dílna SJ - Konec, panáka, bazén!

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak s tím počítej. Ještě si zavoláme před.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“