Stránka 1 z 1

Vánoční hraní Textové dílny - 3x

PříspěvekNapsal: 13. 10. 2018, 02:15
od Slávek Janoušek
Milá Dílno! Nakonec budou 3 vystoupení s programem Ježíšku, přines! Konkrétně v sobotu 8.12. v Turnově v 16:30 (zázemí v kulturáku), zkouška v Kdanicích, v pátek 7.12. večer a v sobotu v poledne. A po týdnu v Brně, a to v sobotu 15.12. (nikoli 15.2. jak je záhlaví fóra) v 17:00 na Zelňáku a v 19:30 na Svoboďáku, zkouška od 13 hodin v Café Práh (jo, Kosmi?). Co na jednom místě poserem, na druhém napravíme. A naopak. :D Všude máme hodinový prostor, který v Turnově i na Svoboďáku můžeme klidně přetáhnout, protože budeme poslední část programu. Takže kromě vánočních písní z CD všude dáme i 5 slov.
Na jevištích budou zářiče a nějaké zázemí. Najet za jeviště na parkovací místo se bude moci jen jedním autem, tj. nástroje budem muset nějak sdružit. Protože nemůže Dag, poprosím Míru z Mexických saní, aby se naučil kontrabas - na 3 představení to už stojí za to. V některých písních by mohl hrát i ten štěbenec, ale tam by musel s basama fousama zaskočit Ivo, to nevím, jestli bude ono. A možná by mohl s námi zahrát dechové nástroje Jirka Kuchař. Počítám určitě, že bude: Ivo, Saša, Láďa, Kosma a Lada, Daniela, Míra, v Turnově Marek a děti (ještě budu ukecávat i na to Brno), a snad se to donese i Montymu a zmíněnému Jirkovi Kuchařovi, aby zopakoval svoje party. Taky jsme tam měli cello (což?) a Milana Šánu na housle. To by určitě stálo za to... všichni ostatní do tradičního sboru jsou vítáni a podle možností prosím dojeďte a potvrďte účast, ať vím, kolik se nás sejde. Na cesťáky v Brně bude, v Turnově v podstatě taky. Tak se prosím přihlašte. Možná by nebylo od věci udělat doodle tabulku, prosím Jardo. Těším se, že to dáme!

Re: Vánoční hraní Textové dílny - 3x

PříspěvekNapsal: 14. 10. 2018, 20:57
od Jarda Síbrt
Ahoj, chybu na titulní stránce jsem opravil a info upřesnil. Tabulka na vánoční textovku už existuje, přidávám znovu odkaz, pro Brno jsem tabulku přidělal.Současně dávám i do kalendáře veřejných akcí na textovadilna.cz

Doodle tabulky – zapisujte se:

Vánoční textovka + vystoupení v Turnově

Dvojvystoupení v Brně