33.živá textová dílna - Kdanice 7.-9.12.2018

Zajímavé události, které patří minulosti

33.živá textová dílna - Kdanice 7.-9.12.2018

Příspěvekod Mrca » 20. 11. 2018, 10:28

Ahoj všichni,
jen připomínám, že se to blíží a potřebuju zase vědět, kdo kdy přijede kvůli nachystání noclehu, proviantu apod. Podmínky jako vždy :-)
Takže se mně prosím zapište do tabulky: https://doodle.com/poll/45vvn85d7ksxim6c
nebo napište na FB do SZ, nebo zavolejte.

Zrovna sem překopíruju také informace ohledně hraní na Vánočních trzích v Turnově:
vystoupení s programem Ježíšku, přines! Konkrétně v sobotu 8.12. v Turnově v 16:30 (zázemí v kulturáku), zkouška v Kdanicích, v pátek 7.12. večer a v sobotu v poledne. Máme hodinový prostor, který můžeme klidně přetáhnout, protože budeme poslední část programu. Takže kromě vánočních písní z CD všude dáme i 5 slov.
Na jevištích budou zářiče a nějaké zázemí. Najet za jeviště na parkovací místo se bude moci jen jedním autem, tj. nástroje budem muset nějak sdružit. Protože nemůže Dag, poprosím Míru z Mexických saní, aby se naučil kontrabas - na 3 představení to už stojí za to. V některých písních by mohl hrát i ten štěbenec, ale tam by musel s basama fousama zaskočit Ivo, to nevím, jestli bude ono. A možná by mohl s námi zahrát dechové nástroje Jirka Kuchař. Počítám určitě, že bude: Ivo, Saša, Láďa, Kosma a Lada, Daniela, Míra, v Turnově Marek a děti, a snad se to donese i Montymu a zmíněnému Jirkovi Kuchařovi, aby zopakoval svoje party. Taky jsme tam měli cello (což?) a Milana Šánu na housle. To by určitě stálo za to... všichni ostatní do tradičního sboru jsou vítáni a podle možností prosím dojeďte a potvrďte účast, ať vím, kolik se nás sejde. Na cesťáky v Turnově něco bude. Tak se prosím přihlašte. Těším se, že to dáme!
Mrca
Mrca
 
Příspěvky: 157
Registrován: 14. 5. 2004, 12:38
Bydliště: Turnov

Zpět na Neaktuální aktuality

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron