12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Sborník Textové dílny

Sborník textů autorů Textové dílny
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Rodina Vytrvalych

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Jo, a jsem urcite pro dat tam tu fotku ze hrbitova s rodinou Vytrvalych. Ta je skvela. Kdyztak bych si s ni mohla zkusit trosku pohrat ve Photoshopu, treba by z toho neco vylezlo. Mam to zkusit?
Lucka
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Ahoj, zbydou-li ve sborníku nějaká bílá místa, navrhuji je zaplnit výběrem z:
Valčík
Léto
Svatební

A dále se jako asi tak půlprocentní autor nesměle přimlouvám za hub-inovo Tak co je?.

Lada
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

Příspěvek od Michal Vaněk »

mohu-li tedy také vybrat něco ze své skromné zahrádky, tož tam
prdněte třeba:
Dotknout se slůvkem
Nad prázdným papírem...
Když vrabci po ránu do žížal klovou...

a jako mluvčí rodiny výběr písní Ireny V.

Balada pro Rusalku
V lavinách...

když tak mě to zkrouhněte. V každém případě trvám na tom, aby
byl celý sborník koncipován do tvaru koule!

mějte se
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

re:

Příspěvek od Kuba Horák »

No, tak se nám to začíná množit...i když se zatím ozývají vesměs "známé tužky". Děkuji Míšovi za věcnou připomínku týkající se tvaru sborníku. Vše bude řádně vytištěno co nejkulatějším typem písma a následně zmuchláno a vytvarováno do přirozeného tvaru, jehož název je mi již trapný připomínat. Pravděpodobný budoucí předseda

P.S.(navrhuji vyslovit nedůvěru L. Tichotové za nedůstojnou pasivitu, již na Lísce se vědělo, že žena a koule nejde příliš dohromady, ale známá feministka, využila chvíle nepozornosti, aby se sama jmenovala a nikdo už neměl po těch přídělech alkoholu sil jí v tom zabránit)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Moje troška do koulatého mlýna

Příspěvek od Cácorka »

Páč mi nikdo pořádně nezkritizoval můj počin OTÁZKOVÁNÍ, budiž za trest zařazen. Cácorka
Uživatelský avatar
zebrovnik
Příspěvky: 147
Registrován: 1. 12. 2004, 16:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zebrovnik »

ja se omlouvam, ale nejak nemam cas prohrabat se texty a zkusit sem neco poslat aneco vybrat, ale pokusim se, kdybych tam mel neco dat ja za sebe tak Zimni kouzlo, ale k tomu jste se zrovna moc kladne nevyjadrili a k nekterym textum mi treba take neprisla ani jedna odezva. Kaja
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...sborník

Příspěvek od Honza Žamboch »

Tak jsem přemýšlel, co bych chtěl, aby ve sborníku nechybělo a uvědomil jsem si, že vlastně nevím, co bych chtěl, aby ve sborníku nechybělo. Každopádně, v případě Znakoplavek musím trvat na tom, že musí býti každá sloka zvlášť na stránce, aby každá sloka byla na stránce zvlášť. Pochopím, ale když tam Znakoplavky nebudou, tak tam nebudou. :-) Pokuď samosebou bude na přední straně Kosmonaut, bude na zadní straně, aby to mělo šmrnc, makrofotografie chlupů v nose Petra Sedláčka.

No, já fakt nevím, co jsem tu vyvěsil a co ne. Když tak něco nového pověsím...
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Zeleny Horak ...

Příspěvek od kosmonaut »

Proc zrovna v nose? ... A proc jenom na zadní strane ?
... A co povesi Honza Zamboch priste? Ze by Jana Tleskace? ...
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Děkuji Kubasovi za jeho přínosný příspěvek!!

Mám s vedením kolektivu již jisté zkušenosti a je k nezaplacení být dobře informován, má-li člověk zlou veš v podniku.

Mile mne naopak překvapil celý zbytek seskupení, který na toto nemístné revolucionářství vůbec nereagoval (všiml sis toho také, Kubíčku?)
Děkuji Vám moji věrní a věřím, že byste svou předsedkyni nevyměnili za nějakou přecesvini!

Vaše Koulenka
Zeno Václavík
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 4. 2005, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Tichotová podpora

Příspěvek od Zeno Václavík »

Já bych si na tomto místě dovolil nabídnout svou tichou podporu stávající předsedkyni L.T., neboť (jak je známo), bývá často viděna právě v onom stavu (pozn. aut.: myšlena opilost, neplést s jiným stavem), kdy pevnou a tichou podporu kohokoliv potřebuje, a to převážně v zájmu zachování celistvosti svého nosu (neplést s nosem P.S.).

I když uznávám, že fyzický kontakt je fyzický kontakt (ale na druhou stranu asfalt je asfalt...) :wink:

Kubovi bych nadále chtěl vyjádřit tutéž tichou podporu, ale neboť je (na rozdíl od výše jmenované) známým abstinentem, obávám se, že ji tento budoucí předseda a vůdce Koule potřebovat nebude. Nabízím mu proto tímto podporu hlasitou...
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Obávám se, že už nemáš v Praze kde spát. Víno si nech.
Zeno Václavík
Příspěvky: 30
Registrován: 4. 4. 2005, 21:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zeno Václavík »

Tiskové prohlášení:

Zcela v pomatení smyslů, nepříčetný a navíc pod vlivem drog, které mi podali společně Žamboch se Sedláčkem (nebudu je zde jmenovat, abych jim neublížil), jsem neuváženě osočil jistou předsedkyni z alkoholismu. Nyní svých slov trpce lituji a vidím, že jsem naletěl všem, kteří mne k tomuto činu navedli (a zdravím tímto Kubu Horáka). Od svého dopoledního počínání bych se proto rád distancoval...

Pro L.T.: Je to tak lepší? Už mám střechu nad hlavou zpátky? :P :lol:
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Žamboch »

Zeno Václavík píše:Tiskové prohlášení:

Zcela v pomatení smyslů, nepříčetný a navíc pod vlivem drog, které mi podali společně Žamboch se Sedláčkem (nebudu je zde jmenovat, abych jim neublížil), jsem neuváženě osočil jistou předsedkyni z alkoholismu. Nyní svých slov trpce lituji a vidím, že jsem naletěl všem, kteří mne k tomuto činu navedli (a zdravím tímto Kubu Horáka). Od svého dopoledního počínání bych se proto rád distancoval...

Pro L.T.: Je to tak lepší? Už mám střechu nad hlavou zpátky? :P :lol:
Vážený pane Václavíku, eště jednou uvidím, že nás taháte do své narkomanie a alkoholních deliriií, tak dostanete přes držku dřevorubeckou pěstí a budete zahrabán po pás do hnojné hromady za domem Petra Sedláčka. Tak nedřístejte a koukejte se probrat! Nikdo vás u nás doma nenutil ani do chlastu, ani do trávy a už vůbec ne do toho heroinu, co jste si přivezl ze Zlína sebou. Lence tichotové zde píšu varování, aby nepodlehla svodům narkomanů a byla tvrdá a nepřístupná ohledvá střech nad hlavou. Škyt...
milancholik
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 3. 2005, 09:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milancholik »

Ahoj,
z mých 'dítek' prosím o zařazení
Večer poté
Pavla (pro P. Urbanovou)
Přání

Díky, M.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

nejak nestiham...pokud neco vyberete budu rada, nebo mi dejte sanci do patku. Diky
hrochoušek
Odpovědět

Zpět na „Sborník“