12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

OHLASY NA CD Vytrženo z konTEXTU

po vydání a křtu 12. 10. 2007 v Turnově
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

OHLASY NA CD Vytrženo z konTEXTU

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak co CD? Všem to hraje? Žádný kus není vadný?
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirka999 »

Kde si mohu toto CD objednat?
Jiří Svítek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj Jirko,
cd ti zašlu na dobírku nebo ho můžeš zaplatit na bú a potom ti ho pošlu klasickou poštou. Pokud máš zájem, zanechej zde svou adresu nebo ji pošli na email: anglokuba@seznam.cz

Vzhledem k malému množství série cd (50 ks) a vzhledem k nákladům za studio se cena vyšplhala na 300,- kč za kus. Ale podle mě to stojí za to-)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Hraje

Příspěvek od Cácorka »

Slávku, hrajéééé!
Skoro pořád :)
Na Chodsku se říká: ... to se zase jednou něco povidlo....
Mějte se hravě.
*M*
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Hraje. Jsem na tom stejně jako Cácorka.
Lada
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Hraje v autě, hraje doma, hraje všude!!! Jedno jsem už i prodal (ještě jsem také prodal Nestíhám, Kousek Slávy a Kdo to zavinil), takže mně Slávku pošli e-mailem č.účtu, abych Ti mohl peníze poslat. Jinak Adélce se nejvíc líbí (poznám to, že na ně nejvíc paří) Mrtvej žít a Pionýrský vedoucí. Jsem zvědavej, co na to učitelky, až to Adla naučí zpívat děti ve školce :D
Mrca
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Teda Mrco!! Jak to to dítě vedete????
Našemu dítěti se líbí samozřejmě nejvíc...
O V C É É É.....
a bohužel opakovačku nastavit umí...
Jo..., budu si s ním muset vážně pohovořit i o dalších kvalitních písních z tohoto úžasného alba.
Práci čest.
Vaše občasná Krákorka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

U nás doma jsou hotoví z Mezičasu...a 1+1 je prý lepší než na desce (promiň, Vojto)...a taky bohužel chválí Frauenberga za to jak řve a tak vůbec, ale zatím jsem tam pouštěl jen první polovinu.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Nápad

Příspěvek od Kuba Horák »

Lidi, pojďme to cd ještě jednou pokřtít někde v Praze - s tím, že se ty věci ale naučíme...Slávek by nabouchal dalších padesát kusů, dohodlo by se místo, udělala propagace a Cicvárek by se doma naučil to, co už asi nikdy nezahraje-)

Představuju si, že by se za velkého přítmí rozjel živo-mrtvý modrý linkový Arnošta Aleše F. a jelo by se jako na desce. Možná hovadina, ale...co?

Ještě tak nějak cítím, že všem křtům nemůže být konec. Kuba

p.s. tím se nechci vyvléct z bordelu na dílně. Mám větší v pokoji a taky jsem si už dva roky neuklízel, tak teď nevím, čím mám začít.
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Křest ANO, brigáda NE

Příspěvek od Cácorka »

Já jsem pro!!! Balbínka? Některej všední den? (nejlépe kromě čtvrtka) Doplňkových šíleností by se jistě dalo pár vymyslet a udělat (abych se nenudila, zatímco ostatní "se budou učit" to, co hrajou na desce :) )
Autobus nevím,... ale třeba zvuk by jistě šel zprostředkovat..... no, když bude schváleno, zapřemýšlím....

Brigádu na úklid u Horáka v pokoji zamítám.

*M*
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Mrco, ta čtyři CD si koupil ten tvůj milý soused?!? .... tak jsme si ho konečně získali? ... -)
L.
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

To Lada: Tomu bych je teda neprodal ani kdyby platil pozlacenou nastartovanou sekačkou!!! Tato výše uvedená CD jsou v dobrých rukou...
To Kuba: s těma křtícíma koncertama to je skvělý nápad, jen s termínem v Balbínce bude asi problém, je tam obsazeno na dost dlouho dopředu. jedině že by Slávek obětoval jeden ze svých termínů v Balbínce ? Pak už zbývá jedině Lucerna... A když už křtít, tak i na Moravě. Co takhle Brno, Vsetín...
Mrca
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Mrco, teď jsi na to kápl, všichni se na 14 dní vytrhneme z konTEXTU svých prací a domovů a uděláme křtící šňůru... :D
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Důležité

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím,

Důležité:

CD vytrženo z konTEXTU si dle mého zaslouží mít svůj vlasní web, pokud budeme odkazovat sem (viz kapitoly atd.) bude to chaos a naše snahy dostat to mezi lidi vyšumí. Není kam odkazovat a zde si to nikdo nenajde.

Co je potřeba pro tvorbu webu:

1. Zajistit kvalitní doménu (cz,net, info atd.)
2. Zajistit webu hosting = možnost web někam umístit na net
3. Vytvořit stránky

Rešení:
Navrhuji doménu www.vytrzenozkontextu.cz . Je volná a lehce zapamatovatelná (wz.cz je doména třetího řádu a není to ono). Hosting můžu jednoduše domluvit u kvalitního poskytovatele, kterého dobře znám a je naprosto kvalitní a levný www.vasprostor.cz Zajistí to, že nám přiřadí doménu a poskytne hosting webu. To vše za 70,- za měsíc (v tom je tedy hosting i doména, která samostatně bez hostingu stojí 220,-). Jsem ochotný to ze začátku na rok zaplatit (platí se to po roce) a pak to nějak od každého vyberu (každý by třeba zaplatil jeden měsíc...to není mnoho).

Design stránek jednoduchý. Tvorba Jarda nebo Aleš. Využití motivu pásek a jednoduché menu (=rubriky: O ALBU, PÍSNĚ, AUTOŘI, UKÁZKY, KONCERTY, NAPSALI O NÁS, ODKAZY, VZKAZY atd.). Samozřejmě by tam byl velký odkaz na textovku,nebojte.

Vím, že teď je CD na zvážení u Indies, ale neváhal bych a už alespoň web rozjel. Jednoduché stránky s dobrou adresou jsou otázkou chvilky.


První zmínka už je na slovenské textovce a my váháme: http://textaren.kefoweb.sk/?q=node/407

Mějte se*Kosmo
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Web CD Vytrženo z kontextu

Příspěvek od obudin »

Tohle už jsme probírali v Kdanicích. Domluvilo se to, že Slávek pošle všechny údaje k desce a udělá se normální příspěvek se vším všudy - i s odkazama ke stažení a povídáním o tom včetně stopáže a obsahem CD, vlastně vše, co je na bookletu.
Více nic není potřeba - je to CD textové dílny - a toto je Textová dílna. Čili na CD stačí odkaz na dílnu - forum.slavekjanousek.cz - zde to lze lehce najít hned na úvodní stránce. Nová doména a webhosting je kontraproduktivní a nepřitáhne lidi na dílnu.
Odpovědět

Zpět na „Ohlasy na CD Textové dílny“