12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Mrtvej žít - VIDEOKLIP /neoficiální/

po vydání a křtu 12. 10. 2007 v Turnově
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Nedá mi to, abych se tu ještě nepozastavil nad "žambochovým devítiblokem" - to přehazování na konci klipu je fakt síla-))
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Myslíš, že je tam moc?:) :D Byly to jediné fotky z akce, které při střídání za sebou dokázaly navodit pocit rytmického pohybu, který jsem tam chtěl dostat:). No ještě ten Arnoštův blok:).
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Je to dobrý. Arnošta jsem si taky všimnul, ale to, že je všude extra, už mi nepřijde nějak divný...
Irena Vaňková
Příspěvky: 21
Registrován: 1. 2. 2006, 00:58
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Irena Vaňková »

Kosmo, Míšo, to video je úžasný...při pátku jsem se pobavila...díky a jen tak dál!
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zdar, Kosmo, klip je srandovní a funguje to. Některá místa jsou i solidně synchronní. Mně se to líbí, ale. Na tři věci musím upozornit.
1) Autorská práva, to je problém. Nemáš pravdu, že je to volné - píšeš, že je to z 50. let z nějaké staré americké reklamy, ale autorská práva platí 70 let po smrti autorů. V USA je to stejné jako u nás. Čili volné to není určitě. Pokusit se vypátrat autora a chtít souhlas je asi blbost, moc složité a nebylo by to zadarmo. Takže: bylo by dobré, aby se tam aspoň neobjevily ty záběry s nápisy v animované části, to se dá zakrýt nebo spíš vyměnit.
2) Dál je problém se střihem, píseň je zkrácena, což je v pořádku, ale střih je blbě. Chtělo by to střihnout líp.
3) Poslední věc: měl jsi přecejen málo záběrů, takže se ty fotky až příliš opakují. Chtělo by to ještě vstřihnout nějaké to video, pokud někdo má. Myslím, že jste se o tom s někým domlouvali. To, že tam zarytmizuješ s dvojicemi fotek, to je v rámci malého množství materiálu východisko, ale i tak mám pocit, že tam toho je nejméně o jedno opakování už navíc, že únosná míra je překročena.
Nejde to do televize, ale mohlo by to být ještě trochu dál. Hele, zkus to dotáhnout...
Slávek Janoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Předávám reakci od mámy: Na klip se chodím dívat každý den. Je výborný, zábavný, lepší než antidepresiva-)
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 766
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Bravo Kosmonaute! Klip mě příjemně překvapil a pobavil. Prima nápad.
Pro širší použití souhlasím se Slávkovými připomínkami, ale záleží jen na Tvé chuti a Tvém času. Myslím, že se zjevně všichni dobře baví, takže účel to už dávno splnilo...
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...ohledvá klipu

Příspěvek od Honza Žamboch »

Kosmiku, ty jeden kluku ušatá, dovol abych vyslovil pochvalu tímto příslovím: " Tak dlouho Zeno tvoří klip, až Kosmonaut předběhne...:-) Díky, poprskal jsem si v práci monitor.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Úžasná věc pokud chcete zahnat depku, budu to pouštět pacientkám povinně!!!
hrochoušek
Tomáš
Příspěvky: 64
Registrován: 4. 2. 2004, 16:39
Bydliště: Studénka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Výborný nápad. Líbí se mi to, a lidem kterým jsem to ukazoval taky. Jsi dobrý. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Ohlasy na CD Textové dílny“