12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Vylepšení dílny - námět k diskuzi

Dejte vědět, co se vám líbí/nelíbí, co nechápete, co je špatně a mělo by být jinak
Odpovědět
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Vylepšení dílny - námět k diskuzi

Příspěvek od obudin »

Našel jsem a jsem ochoten přidat modifikaci - MOD pro přidávání obrázků ke zprávám - je to docela dost sofistikovaný MOD, který umí změnit automaticky rozlišení příliš velkých obrázků a přidat watermark (takovou tu značku - textovou či obrázovou ve formě loga - v obrázku, aby se vědělo odkud to je) atd.
Více zde (anglicky)

Další MOD umí vložit ke zprávě přílohu - lze využít třeba pro přidání MP3, PDF atd a jiných povolených souborů ke zprávě.
Více zde (anglicky také)

Další by mohlo být třeba rozšíření RSS - pokud to někdo používá. Je tu vůbec někdo takový, kdo používá RSS čtečku?

Tak pište, jak to kdo cítíte ... vše má své pro a proti, místa je zatím dost a možností na modifikaci také.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Já bych rozhodně možnost např. připichovat mp3 přivítal...Ještě jsem to nečet, ale snad to nebude tak těžké. Já jsem pro. Je to zase posun.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Nekrást :)

Příspěvek od obudin »

Samozřejmě by to znamenalo, že by se to tu nestalo místem pro výměnu komerčních nahrávek v MP3, ale pouze svých vlastních děl, které by se daly k poslechnutí ostatním a případně by se dalo na nich dále pracovat. Sice se to dá vyřešit i jinak, ale myslím, že tohle by bylo prozatím nejjednodušší řešení. A nemuselo by jít jen o MP3 soubory či obrázky.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Další vylepšení - výpis příspěvků dle časového období

Příspěvek od obudin »

Našel jsem další MOD, kde si jednoduše můžete vybrat časové období a vypíše vám to všechny příspěvky za toto období (ať už patří kamkoliv)
Je to dobré třeba když máte problém s odhlašováním a přihlašováním se, kdy zmizí příznak "přečtení" (taková ta oranžová ikonka :idea: ) všech nových příspěvků od poslední návštěvy. Takto vám nic neujde.
Je už nainstalováno a funguje - podívejte se na hlavní straně nahoře - je to takový rozbalovací seznam.
Odpovědět

Zpět na „Náměty k funkčnosti dílny“