12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Změna je život

Dejte vědět, co se vám líbí/nelíbí, co nechápete, co je špatně a mělo by být jinak
Odpovědět
Návštěvník

Změna je život

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj všichni,
neušlo Vám zajisté, že jsem nenechal v dílně kámen na kameni a přerozdělil jsem, co se dalo. Současný stav základního rozdělení bude asi definitivní, a proto mějte ještě chvilku strpení, než se nám (hlavně asi Slávkovi Janouškovi) podaří porozhazovat staré příspěvky z oddílu "Texty k rozřazení" do těch správných nových kolonek.
Budete-li psát nový příspěvek, založte si, prosím, téma v oddílu, kam si myslíte, že Váš příspěvek bude nejlépe patřit. Bude se možná stávat, že čas od času to moderátoři popřehazují, tak jak to podle nich bude nejlogičtější, ale Ti z Vás, co jsou zaregistrovaní se nemusí ničeho obávat, že nenajdou reakce na svůj text, protože řádně přihlášeným se ukazuje, které příspěvky mají od jejich posledního přihlášení nové vzkazy. Pro ty ostatní je to jasný důvod k registraci, aby neztratili přehled.
Mějte prosím strpení, než se to všechno zaběhne.
A v neposlední řadě: svoje vzkazy k již vloženým textům, momentálně v oddíle "Texty k zařazení", pište dál v tomto oddílu. Až na ně dojde řada (k rozhození podle tématu), bude vždy přesunuto celé téma...
Já vím, možná je to složité, ale až se to zažije, jistě to bude ku prospěchu věci a zpřehlednění dílny.

Ruda
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

No .... jsem teď v klubu a zrovna na netu. To nové rozdělení mně trošku rozhodilo, ale snad si zvyknu? Je sympatické dělat změny a snad se to osvědčí.
Uvidíme jak to dopadne. Snad rozčlenění textu přispěje k fachčení jinak skvělé dílny. Všem přeji hezky večer i další dny. kosmonautů:). michal
Uživatelský avatar
deepnote2
Příspěvky: 43
Registrován: 1. 4. 2004, 21:20
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od deepnote2 »

Přeji novému rozdělení uspěch i přesto, že mi připadá megalomanské.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Zdar

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj Rudo a všichni,
nové členění se snad časem srovná do přehlednosti a pomůže dílně lépe dýchat. Alespoň to bude přehledné a každý se bude moci sám rozhodnout, kam svoje dílo zařadit. Jediné, co bych změnil, je to, že bych dal kolonku "O textové dílně" zase dopředu. Je to přeci jen úvodník a jsou tam srazy...

Jinak Rudovi přeju šťastné narození syna či dcery!!! Těšil jsem se na setkání v Kobeřicích, ale ....Kde jsou ty časy, kdy chlapi při porodu chlastali daleko od bolestí se zmítajících chotí:)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Já vás nechci strašit,ale mám tolik básniček.....to od vás asi nebylo rozumné....
hrochoušek
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

Chtěl bych poznamenat a navrhnout jednu věc. Rozdělení do webmastrem navrhované podoby určitě pomůže k tomu, aby i dobré starší texty byly víc na očích, ale udělal bych ještě jedno okénko kde se bude zobrazovat posledních 10 (nebo 5) nově vložených textů, pro přehlednost a taky pro nás, co nemáme rádi škatulku a jsme línější sledovat v jakých rubrikách něco nového přibylo.
souhlasím též z Jakubem, že by se kolonka "srazy a o textové dílně" přesunula na první místo.
No a s těmi básničkami ... nic proti tomu ... jen, ale je to zbytečné. Tyto stránku by si měli držet hlavně linii textů. Uveřějněním amaterské poezie se zabývá již spoustu stránek. Za vlastní osobu proto říkám, že věcí pod kolonkou básně si moc, vlastně vůbec nebudu všímat ( tedy psát reakce).
Měj te se hezky.

P. S. : To Jakub: Díky za vzkaz, tvá slova mě potěšila. Lukáš (básník:))
ještě neposlal ty věci, protože má napilno (stěhuje se), ale asi taky přijede na ten sraz textové dílny ... tak, že se máme na co těšit ( viz Radůza:)))))). michal
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Ještě jednou

Příspěvek od Kuba Horák »

To jsem zase já. Když se dívám na nové členění víc a víc, napadá mě, že těch teoretických kolonek je tam až moc. Možná by bohatě stačila jedna - "teoretický koutek" - protože to shrnuje diskusi, rady...A třeba by se do tohoto koutku mohly přesunout rady zkušených, které jsou tuším pod kolonkou O textové dílně.
Mejte se líp. K
Lucka

Příspěvek od Lucka »

Členění je zajímavé, časem se ukáže jak bude vyhovovat, mě jen do očí zasvítila krabička na zhudebněnou poezii, což v internetové textové dílně, kam se dají jen psát písmenka vypadá trochu divně ... Možná se jen zbytečně chytám slov, ale když už, snad by to mohla zhudebnitelná poezie (?). Uvidíme, až se časem podařit zasadit texty k rozřazení, tuším, že některé kategorie budou přeplněny (asi tak jak to je teď) a v některých budou zase ty nuly ... (ale možná ne :wink: ), potom by asi stálo za to členění zase trochu přehodnotit. Čas ukáže.

Tvorbě zdar!

L.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Tak a je to

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj!
Společně se Slávkem Janouškem jsme se pokusili přerozdělit celou tvorbu dílny (asi v tom měl prsty i webmaster Ruda:) ) Je dost dobře možné, že se některým z vás bude zdát, že jsme jeho text nezařadili do správné kolonky - většinou se to týká hranice mezi písňovým textem a zhudebnitelnou poezií. Všem takovým se omlouvám a vyzývám vás k urgenci. Ono je to totiž mnohdy opravdu na hraně a já osobně jsem kolikrát musel postupovat podle jakési intuice či co to je...Piště a nadávejte a žádejte o přeřazení svých textů na správná místa, dík.

P.S. Teď už je jen na vás, jak své výtvory hodnotíte a kam je budete zařazovat. Zdar Kuba
Odpovědět

Zpět na „Náměty k funkčnosti dílny“