12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Nová verze dílny

Dejte vědět, co se vám líbí/nelíbí, co nechápete, co je špatně a mělo by být jinak
Odpovědět
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Nová verze dílny

Příspěvek od idle »

Až se skoro divím, že tu není rovnou téma, kde se k novince vyjádřit, ale co, tak já se svěřím tady.
Ta možnost přidávání mp3 je fajn, třeba ji časem taky využiju. Chtěla jsem ale okomentovat pár věcí, které mi v té nové verzi úplně nesedí:

1) Přihlašování - i když zaškrtnu přihlašovat automaticky při každé návštěvě, pamatuje si mě jenom pokud se po dílně procházím (pomocí odkazů a tak), v novém okně/záložce už jsem zas nepřihlášená. Ať už mezitím to původní zavřu nebo ne.

2) Přehlednost - označení fóra/tématu s novým příspěvkem mi přijde málo výrazné (třeba v porovnání s podbarvením, které ukazuje kde mám myš).

3) Živé textové dílny mi hlásí nepřečtený příspěvek (od Kuby Horáka ze dnešního poledne), nicméně po rozkliknutí upozorňuje, že tam nemám přístup. V tom případě mě přece nepřečtenost nezajímá :)

Jinak je to pěkné. Konec hlášení.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: Nová verze dílny

Příspěvek od obudin »

Nazdárek, je to evidentně problém s cache a cookies ve tvém počítači - může se to stát.
Jednoduše si ji vyčisti - nevím jaký prohlížeč používáš. V internet exploreru 7 je to Nástroje - Možnosti internetu - tlačítko odstranit v sekci Historie procházení - Tam vybereš Cookies a Temporary internet files. Potvrdíš a je to. V jiných prohlížečích je to jinde. Zkus to a dej vědět.
Barvičky a vzhled se bude ještě dolaďovat - tento je takový výchozí okoukaný.
Píšu takový přehled co je nového a jak to používat, ještě dalších pár věcí přibude.
Tak to snad prozatím stačí - jsou-li nějaké problémy, tak dejte sem vědět nebo na můj e-mail.
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze dílny

Příspěvek od idle »

Díky, smazání cookies to spravilo (to mě mohlo napadnout taky, achjo).
Odpovědět

Zpět na „Náměty k funkčnosti dílny“