12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Kéž by tak mohl mít každý přispěvatel svou imaginární knihu

Dejte vědět, co se vám líbí/nelíbí, co nechápete, co je špatně a mělo by být jinak
Odpovědět
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Kéž by tak mohl mít každý přispěvatel svou imaginární knihu

Příspěvek od Kuba Horák »

Dílna je výborná, silná a pestrá, ale stejně si říkám s ohledem na budoucnost - Kéž by tak mohl mít každý z přispěvatelů cosi jako svou knihu, kam by si všechny své textíky ukládal.
Návštěvník

Re: Kéž by tak mohl mít každý přispěvatel svou imaginární kn

Příspěvek od Návštěvník »

Jakub Horák píše:Dílna je výborná, silná a pestrá, ale stejně si říkám s ohledem na budoucnost - Kéž by tak mohl mít každý z přispěvatelů cosi jako svou knihu, kam by si všechny své textíky ukládal.
Čau,
no knihu každého s jeho příspěvky... Každý, kdo je zaregistrovaný, má všechny svoje příspěvky dohledatelné. Tzn. že se dá ukázat jen to, co napsal on sám. Pokud si každý založí "knihu" ztratí se asi pestrost...
Zatimní NEJ problém vidím v to, že texty nějaké sice jsou, ale reakce žádné. Spíš bych s texty šetřil a dal do placu jeden dvam než 12 jako Petr a čekal zda se někdo ozve a řekne k tomu něco, protože do začátku je 12 kousků od jednoho autora opravdu příliš a ten kdo na tom bude bit nejvíce bude sám autor, protože se dočká minima reakcí, kumo by se chtělo se v tom přehrabovat, když je to od jednoho člověka? Možná silná slova, ale dost dobře si dokážu představit takového kritika, že si tohle pomyslí a přeskočí, co jen se bude dát přeskočit.
R.

PS: všechny příspěvky od jednoho autora lze zobrazit ze stránky s jeho osobními údaji, je tam přímo link, který zobrazí, vše co daný člověk na forum napsal.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

....

Příspěvek od Kuba Horák »

Souhlas. Tohle už je taková psychologická bitva a zdá se mi, že pravdu máš přeci jen ty. S tím Petrem je to taky bohužel pravda. Slušná přeháňka textů ze které si vezmu nadšení ale bohužel i to přehnané množství. Já sám jsem se těšil jak to vysypu, ale nemám to teď v plánu. V jedné z kolonek - O textové dílně - jsem problém s kritikou popsal. Musím uhánět a uhánět. To bude těžké. Doufal jsem, že si vytvoříme určitou komunitu a budeme si to kritizovat i navzájem, ale zatím se tak děje pouze z mé strany a stojí mě to dost času, sil i peněz a nevím, jak dlouho to vydržím. Baví mě to a jsem nadšený, ale sám to nezvládnu a ani na tu kritiku nemám. Necháme to jak to je s tím, že se budu snažit lovit kritiky. Ahoj
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

eek :)
Odpovědět

Zpět na „Náměty k funkčnosti dílny“