12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Delší seznam posledních zpráv

Dejte vědět, co se vám líbí/nelíbí, co nechápete, co je špatně a mělo by být jinak
Odpovědět
hood
Příspěvky: 17
Registrován: 6. 2. 2006, 20:20

Delší seznam posledních zpráv

Příspěvek od hood »

Ahoj,
vzhledem k tomu že tu v dílně sem už starej pes :wink: , dovolím si něco nadhodit:
velice sem ocenil funkci Seznam zpráv od poslední návštěvy, nebo tak nějak, ale co tam dát třeba ještě za poslední týden, nebo třeba posledních 20 nebo tak něco. Chybí to tam jen mě? Třeba sem prostě moc pohodlnej. nebo úchylnej prudič...
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

jojo

Příspěvek od Lenka Tichotová »

něco takovýho by se mi taky líbilo - koukam na dílnu v práci, kde nikdy nevim kolik budu mít času - takže se přihlásim, pak se třeba hned musím odhlásit a "...od poslední návštěvy" už mi pak nefachčí.
Takže kdyby hackeři spali a výrobci fóra se nudili...
hood
Příspěvky: 17
Registrován: 6. 2. 2006, 20:20

Příspěvek od hood »

máš recht! přeskočil sem důvod proč mě to vlastně napadlo a bylo to po přesně takovymhle blbym zážitku. (s tim odskočenim)
Uživatelský avatar
deepnote
Příspěvky: 40
Registrován: 15. 12. 2005, 19:24

Příspěvek od deepnote »

No, možná by pomohlo nainstalovat nejnovější verzi tohohle fóra (phpBB). Třeba to nová verze nedělá. :roll:

Ale s tím bude nutné otravovat admina. :wink: A když ani to nepomůže, tak pak neustále otravovat na fórech na http://www.phpbb.com/. Třeba se někdo slituje a doprogramuje to. :D
Odpovědět

Zpět na „Náměty k funkčnosti dílny“