12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Co, kde, kdy

Popáté k Mrcovi a Peťule
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od idle »

Idle se neskloňuje před nikým a ničím :)
Dík, galerii jsem přehlídla.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Denny »

Známý nositel tohoto jména je Monthy Python Eric Idle, mimo jiné i autor knihy Cesta na Mars a ten se určitě neskloňuje :)
Uživatelský avatar
idle
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 1. 2008, 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od idle »

Jo, taky se mě na něj každou chvíli někdo ptá.

(A teď tu chybí ten chat - nebo jsem ho taky přehlídla jako tu galerii?)
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Jo a ještě něco.

Kdo nechal v Kdanicích kápo, má ho u mě!

(Mezi podezřelými jsou Láďa a Šárka)
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Denny »

To je moje, už od loňska!
Kačena
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 10. 2008, 11:22
antispam: Ne
Bydliště: Praha- Nusle, Jablonec nad Nisou

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Kačena »

Vážení přátelé! Velice děkuji za krásný zážitek, byla to moje první textová dílna.. Kupodivu se těším na další. Detox byl sice delší, než samotný pobyt, ale krása! :)
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Co napises, to sa stane

Příspěvek od Peter Šrank »

V spodných vodách internetu som narazil na starší článok od Dennyho z cyklu Mořičvíl, kde sa píše (citujem): "Nutno ještě dodat, že Kuba je abstinent, nekuřák, muzikant a není žádný holkař, aby bylo jasno". To mala byť akože realita. V dotyčnom umeleckom diele je Kuba presný negatív, čo mala byť akože fikcia. Po poslednej dílně začínam mať pocit, že Vlastova morálno-filozofická prednáška prišla neskoro.... si zodpovedný za to, čo napíšeš... všetko, čo sa stalo, malo svoj dôvod... dobre si rozmysli, čo píšeš, aby sa to nestalo...

Stalo sa. Kuba je len obeťou cudzej tvorby, uvedomme si to, vážení.

Preto Denny, ak dovolíš, dovolím si u seba v Návštevnej knihe vymazať tú časť tvojho odkazu, kde píšeš, že "...zhruba u Žebráku jsem chtěl zastavit, zabít Peci a zahrabat ji u Arnošta na zahradě".

Peci, nemáš za čo. Potom sa nejako vyrovnáme.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Denny »

Hluboce se omlouvám Mrcovi za poblitou zeď a napravuji svoji chybu: KUBA HORÁK BYL OD TÉ CHVÍLE MLČENLIVÝ, MILÝ, PŘÍJEMNÝ A ALKOHOLU SE UŽ NIKDY NEDOTKNUL :)
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Vážení přátelé

Příspěvek od Cácorka »

Vážení přátelé,
tato textová dílna byla za deset duchovních seminářů. A nemyslím jen Vlastu. Všichni jste (jsme) se nezvratně otiskli do.... (doplň si každý sám) :)
Děkuji vám všem a s napětím očekávám zhmotňování všeho, co jste kdo kdy někam napsal....
Na co pomyslel.... :)
Vaše Cácorka

PS: neměl by tu někdo založit kolonku na moravsko-chorvatské lidové písně? Jsem si vzala k srdci některé dobré rady a za domácí úkol trochu tvořila.....
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Hola, založte někdo subfóra jednotlivých úkolů. Do mého odjezdu to bylo:

1) Co bude po nirváně (forma blues: "Času je málo...")
2) Co se dá dělat v bazénu (aa,bb,cc,dd - slabiky si nepamatuju, jestli nějaké byly:)
3) Úplná dadaistická kravina za 5 minut

Pak jsem prchnul:)
?
Ivo Cicvárek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Kuba Horák »

Je trochu s podivem, že se nikdo za ty čtyři roky, co tyto hrátky s čerty pořádáme, byť slůvkem nezmínil o nespočtu otrav některých kolegů, které jsem osobně křísil, zatímco má ryze umělecká koláž "Konec nudy v Kdanicích" se, tak jak káže její tvar, stala terčem takřka pro cokoli a kohokoli. Na druhou stranu, přátelé - pokud budou mé výblitky (teď výjimečně nemám na mysli své texty) někoho nutit k básnění - tak jako v případě kolegy Nováka - pak si říkám: "hej hospodo nalejvej hej hej hej hej..." Zpětně se ale pozastavuji nad jedním - dal jsem tam dost zelené? A odpovím si sám a rázem: nedal! Inu, ani Piccaso, jak mi od nedělního rána přezdívá bývalý kamarád Šrank, netrefí svůj záměr první ranou...I proto žádám - dejte nadějnému umělci ještě šanci...Pokud se tak stane, může si Ostrýt se svými fotografiemi zabalit krám, protože spontaneitu tohoto (čti Horákovského) typu pracně vyměřovaným snímkem těžko přeb(l)ijete.

Mrca i Peťula jsou ale dobří hospodáři. Díry do ledu ve velké vaně jsme prosekali, lesem povadlých těl se ke svému loži, žíněnce na rychlo povlečené, tu po hodině tu po dvou dostrkali, pivem teplou vodou dolévaným žízeň uhasili, utopencem maso postrádajícím hlad zahnali, písněmi plitkými spánek odehnali...Dobře bylo.

p.s. Ať se dělo, co dělo, dělo se dobře. Seminář byl výbornej, Holanovi taky, my všichni jistě taky...Pepovi, Vlastovi a Slávkovi patří dík, že tam s námi jezdí.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Co, kde, kdy

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Ahoj zdravím všechny dílna sqělá.
Jardo to kápo je moje včera jsem v hospodě zjistil že ho nemám. Pokud by jsi mi ho poslal budu rád.
Láďa
Odpovědět

Zpět na „9. živá textová dílna - Kdanice, 3. - 5. 10. 2008“