12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Daniela »

Ze bych se poohledla po nejake chate u nas v okoli, at nemusim jezdit pres celou republiku...? :mrgreen:
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od voyda »

Ahoj. Tak koukám, že to vypadá na termín 8.-10.4., není-liž pravda?

Zapisuji tedy do kalendáře a budu se těšit.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Denny »

Tož kurňa, to už vypadá na pěknou účast! Co Markytános, Don Sedláček, Brabec a další, vy nic? Jo, zaznamenal jsem žádost o napsání "nějaké básničky", aby dotyčný mohl jet coby píšící autor. Takže aby bylo jasno - za dvě kila napíšu cokoliv :) A poradil mu to Horák :)
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Zatím je to 14 ku 10 ve prospěch druhého ( :( ), přičemž dva lidi se ohledně prvního vůbec nevyjadřovali...


voyda píše:Ahoj. Tak koukám, že to vypadá na termín 8.-10.4., není-liž pravda?

Zapisuji tedy do kalendáře a budu se těšit.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak já to tedy uzavřu. A rozetnu. Vítězný termín je 8. - 10. 4. u Lubora v Beskydech.
Poprosím Lucku, aby se ujala kontaktní domluvy s Luborem a prosil bych i o zjištění přesného počtu lidí, aby měl Lubor jasno, jak koho ubytovat.
A zvolna začněme plánovat program, abychom neměli pocit, že se toho málo dělalo/udělalo.
Monty, chatu Magdalenu shodou okolností od vidění znám, i když jsem uvnitř nikdy nebyl... je to kousek, asi půl kiláku, od Hádku, což je taková malinkatá dřevěná trampská hospůdka v údolí kousek od Ochozu. Moc si to tam k našim účelům neumím představit, ale třeba by to šlo. Bylo by to ale opravdu trampské.

Takže já se začínám těšit. Zároveň jsem odeslal mail na festival Lodenica Piešťany, kde jsem dal nabídku dopoledního workshopu a odpoledního vystoupení na folkovém pódiu v pátek 27.8. (neboť v sobotu je dost festivalů a mnozí nebudou moci - včetně nás s Vondrákem), a to s tím, že by mnohé z "dílnařů" zařadili na recitály v pátek večer či v sobotu přes den. Uvidíme, co půjde domluvit, kolik by dali prostoru i na ta "nedílnařská" vystoupení. Z Náměště nad Oslavou se ozvou až později, zatím se tam v přípravě programu dílen spí.
P.S. A viděl bych to i tak (jak loni v Náměšti, kdy měli ještě extra svůj recitál Žamboši)), aby byla volnost v dohadování honoráře za ta "jiná" vystoupení, to by si každý domluvil s Radiarem sám, kontakt bych pak dal, já hromadně jen za dílnu (což bude spíš zase jen cesťák), aby byli zahrnuti i ti, kteří by vystupovali "jen" s TD.
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Radiarova odpověď z piešťanské Country Lodenice byla neuvěřitelně rychlá a vstřícná. Potvrdil termín dílny na pátek 26.8. (workshop od 10, vystoupení od 14 na dvě hodiny) s tím, že má zájem i o recitály, které však hodlá rozhodit už od čtvrtku 25. do soboty 27.8., protože to bude prokládat dalšími českými a slovenskými písničkáři a skupinami (hrají se 30 - 45minutové bloky od čtvrtku do soboty od odpoledne do půlnoci). Dokonce vyjádřil zájem i na sobotní dílně (uvažuje i o jiných tématech týkajících se hraní.. nejen o textování), tu textovou by mohl vést Peter Šrank, který to tam obvykle dělá.
V nástřelu nabídky jsem napsal tento následující seznam, takže prosím o upřesnění, kdyby třeba už někdo určitě věděl, že nebude moci nebo nebude z nějakého důvodu chtít, ať počítáme jen s těmi, kteří budou mít možnost přijet a zahrát. A naopak: pokud jo, který den by vám pro recitál nejlépe vyhovoval.
Napsal jsem jen to, co se mi rovnou vybavilo, takže pokud by ještě někdo další měl zájem... přihlaste se sem. A prosím všechny, aby mi sem napsali i odkaz na své weby (případně mail a tel.), abych to mohl do konkrétní nabídky Radiarovi dát.
Radiar s letošní dramaturgií folkového pódia teprve začíná, takže to vidím neotálet, než budou jiní rychlejší. Třeba nevybere vše, co nabídneme, rozhodnutí je na něm, ale uvidíme.
Zatím bylo nabídnuto:
Slávek Janoušek & Luboš Vondrák (my tedy jen v pátek večer), Žamboši, Arnošt Frauenberg, skupina Zhasni, Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková, Lucka Redlová, Pepa Streichl, Monty, harmonikář Voyda, Kosmounaut a Nevermore, projekt Spolu (Honza Žamboch, Arnošt Frauenberg a Monty).
S tím, že konkrétní věci kolem recitálů už by si každý následně dohodl sám, já jen za ty, kteří by byli pouze v rámci TD.

P.S. Data Lodenice byla špatně - již opraveno na popud Voydy.
Slávek Janoušek
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od voyda »

Ahoj. Lodenica vypadá zajímavě, proč ne. (Jen je trochu guláš v datech - jde-li opravdu o letošní konec srpna, tak 25.8. je čtvrtek, 26.8. pátek a 27.8. sobota.)

Bude-li na cestu, rád se přijedu podívat. Čas mám ve čtvrtek i v pátek, v sobotu jsem již bohužel povinován jinde.

Co se recitálu týče ,tak nepředpokládám, že by měli zájem o neznámého začátečníka.
(Ale pro úplnost: http://bandzone.cz/marekvojtech , tel. 777-627358)

Marek V. (voyda)
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Ahoj všichni.
Na obě akce teda i Beskydy i Pieštány se hlásím.


http://bandzone.cz/ladazitka Tel:736 251 838
Láďa
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Díky, Voydo, pospíchám udělat opravu - přehlídl jsem se. S Radiarem jsem jednal o pátku 26.8. a jde tedy o rozčlenění recitálů v datech čtvrtek až sobota 25.-27.8. Nějak jsem se překouk.
Nabídnu mu, Voydo, i tvé vystoupení, proč ne, on si bude sám vybírat (proto jsem chtěl ty weby), třeba ho to zaujme i pro recitál - ten nástroj se tam moc neobjevuje.
Láďo, sorry, ty jsi mi unikl, a nenapsal jsem tě do prvního návrhu, samozřejmě doplním. Já věděl, že to nemám všechno...
Lucko, prosím, už sčítej ty Beskydy a domluv to s Luborem. Dík a dej vědět stav věcí.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od LU »

Ahoj,
zamluvím u Lubora termín a systém přihlašování bych udělala stejný jako vloni (jemu a pro jistotu mně na email), fungovalo to. Takže tady vlepím svůj návod z loňska a bude :-)
Lodenica - díky moc za zahrnutí do seznamu, nic ten víkend nemám a bylo by super moct si tam zahrát i sólo! Web www.redlova.cz bandzone.cz/lucieredlova, ty mu tedy pošleš seznam a nám na něj kontakt a máme se mu ozvat sami, jo?
Tak díky a také se začínám těšit! Kdybyste si někdo chtěli udělat ten víkend ještě delší, tak přijeďte na Garde ve čtvrtek 7. 4. do Zlína do Šopénky ;-)
Zatím, Lucie
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od LU »

Udělala jsem nové téma, ale vlepím to pro jistotu i sem.

Ahoj všem, kdo chcete jet v termínu 8. - 10. 4. na 14. živou dílnu do Beskyd:
Prosím, přihlaste se panu domácímu (Luboru Gáškovi) na email penzion@nakopecku.cz a mně v kopii na info@redlova.cz, ať nás může rozházet do pokojíčků. Kdo tam ještě nebyl, mrkněte na www.nakopecku.cz, jinak se bydlí zejména ve čtyřlůžkových pokojích, takže pokud chcete být pohromadě nějaká čtveřice, tak napíše JEDEN za všechny POČET LIDÍ, DATUM PŘÍJEZDU, DATUM ODJEZDU. Jinak to Lubor rozhazuje tak nějak rozumně, dámy s dámami a pány s chlapama :-)
Těším se,
Lucie
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Lada »

Slávku, pokud jde o Piešťany, já snad budu moct a ptala jsem se i Ivoše a ten nejspíš může v pátek a ve čtvrtek, v sobotu už ne.
Stránky my dva společně: www.bandzone.cz/ladasimickova, Ivo sólo: www.bandzone.cz/ivocicvarek
Lada
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od obudin »

Může mi někdo vysvětlit, proč se tady řeší úplně jiné téma? Toto je téma ke 14. živé textové dílně - děláte v tom maglajs! :evil:
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Daniela »

  No a nemohl by třeba nějaký administrátor ty příspěvky o festivalech přesunout do samostatného tématu?  
Jináč abych se vrátila k tomu původnímu, předpokládám že psaní textů coby podmínka k účasti na živých dílnách se nevztahuje na technickou podporu, takže se nějaký administrátor objeví i teď Na Kopečku :)
Koneckonců psaní např. scriptů je taky tvůrčí, ne?
Milan Sochora
Příspěvky: 129
Registrován: 8. 2. 2010, 20:43
antispam: Ne
Bydliště: Havlíčkův Brod,Petrkov7,58001
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Milan Sochora »

Ahoj

na textovku pojedu.

Milan Sochora
Odpovědět

Zpět na „14. živá textová dílna - Velké Karlovice“