12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od jirka999 »

Ahoj, rád bych přijel a pokud bude vhodná kostelace a bude-li to dovoleno, tak i s rodinou oddělenou v horním penzionu jako loni :) Termín je mi jedno.
Jiří Svítek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Daniela »

Pro me jsou oba terminy ok, mista taky. Tesim se na vas.
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Víkend 1. - 3. u mě OK.
Víkend 8. - 10. špatný. V pátek hrajem s Leporelem v Praze, na to mi navazuje další akce v Praze až do neděle.
Kdyby se náhodou uvažovalo i o víkendu 15. - 17., tak ten mám taky volný.
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Ahojka!
Já ten druhý víkend nemůžu! (jsem na výcviku).

(Navíc první by se mi hodil i proto, že jsem pak pondělí a úterý v Olomouci, tak bych necourala sem tam)

Pokud jde o místo, vypadá to, že nikdo nic jiného ani neprosazuje a v Beskydech bylo hezky.
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 89
Registrován: 5. 10. 2009, 21:39
antispam: Ne
Bydliště: Starý Plzenec
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Janek »

Já zatím můžu oba termíny. Jaký je plánovaný obsah dílny? Půjde především o setkání přátel a nebo o textování? Budou jen úkoly a nebo i další aktivity, řízené diskuze, připravené příspěvky a podobně? Přijedou všichni na setkání přátel nebo program někdo připravuje a má na starosti "dílnu" jako takovou?
Díky, Slávku a ostatní, za odpovědi.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Karlovice daleko jak sviňa, ale nějak to zase spojíme a přiblížíme se. Termín 8. - 10. 4. máme s kapelou zatím prázdný, tak jsem pro. Kuba
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Lenka Tichotová »

a TEN DRUHEJ TERMÍN?
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Kuba Horák »

Ještě k tomu, co píše Janek. Bylo by skutečně dobré vytvořit program a řekněme určit cíl, který by dílna měla mít - třeba nějaký výstup. Vždy to mělo něco do sebe, vždy to bylo dobré, ale když se z dílny vždy "něco" odveze hotové, je to ještě lepší. K
Monty
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 9. 2009, 09:38
antispam: Ne
Bydliště: kousek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Monty »

1.4. Hraje SPOLU někde v Čechách, čili se obávám, že první termín nemůže, Arnoš, Monty ani Jenda. Druhý termín mohu a blokuju....
Chata, chalupa nebo Lubor... Osobně se mi líbí pronájem nějaké chalupy, poblíž Brna je toho mraky a mám kontakt na odpovídající chaloupku. Zjistím podmínky a napíšu. Nic méně, pokud se jedná o služby a pohodu, je pravda, že mě baví více něco jako Mrcov, či Luborov, i když v Luborově se cítím poněkud svázanější.

Manželky, přítelkyně, děti, kamarádi.... neaktivní členy nebrat... výjimku bych navrhoval, pouze v případě, že by se našla kamarádka do 25let, která je okouzlena kuželitou postavou, texty a hudebním uměním MONTYHO - čili nikdo nikde :-)
Navíc by to narušilo moje letošní předsevzetí "naučit se na dílně textovat", aby do mě Frauenberg pořád nejebal.

K Arnoštovi. Potvrzuji, že je v prdeli, nedávno jsme se tam potkali :-)
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Kamadevo, díky za rozpohybování, už se začínají ozývat. I Lucko, tobě. Arnošte, tam jsme takhle zkraje roku všichni.:) Ono se to zase rozjede do nebývalých vrtulí nahoře (od těch míst dole hodně vzdálených). Monty, zkus tedy nějakou konkrétní chalupu a její možnosti nadhodit. Janku, Kubo, jsem pro: program tentokrát přesně nachystat. Janku, klidně navrhni, máš-li nějaký záměr (je fakt, že šlo vždy jak o setkání přátel, tak o textování, s tím, aby byl nějaký výstup: společná píseň či nahrávka CD atd. A je také fakt, že už se několikrát výsledek nijak zvlášť nepodařil, takže to může vypadat jen jako setkání přátel :D ).
Termín: zatím to ukazuje na 8.-10. 4., neboť ten první víkend (1.-3. 4. dost lidí nemůže) a 15.-17. 4. jsem ani nedával do placu (neb zas 16. nemůžu já).
Místo: pravděpodobně Beskydy u Lubora. Leda že by Monty něco skvělého smontoval.
Co další? Ještě chvíli počkáme na další vyjádření.
Slávek Janoušek
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, já můžu zatím oba termíny. Nebráním se žádnému místu. Jen u Lubora bych se přimlouval, aby bloknul letos i saunu a doufám, že do ní najdu dost parťáků.

Co se týče programu, tak jak jsem tady již dříve slíbil, připravím něco do zásoby, aby se nestalo, že se nedomluvíme, a pak se loví nějaké nouzovky. (A jak už se diskutovalo v Kdanicích, po cestě z nich i tady na fóru, nemusí jít stále jen o úkoly ve smyslu "Napište něco na metrum Skákal pes".) Ochotu něco dělat nechť si každý přivezte sám ;) Osobně se nebráním ani setkání přátel a výletům po horách. Myslím, že beztak bude dost práce jen s pokecem, co a jak vybalíme v létě na festivalech.

A co se týče prdelí, tak bych to nerad zakřikl, ale snad už jsem se odrazil od nějakého pofidérního dna, doufejme...
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Daniela »

Jeste jsem se chtela zeptat, kdyz uz tu je ted tolik lidi, jestli by vyhledove nekdo sel do toho opravdu rodinneho vikendu - pocitam spis nekdy v lete az bude fakt pekne a pujde byt hodne venku, at se nepozabijime... Ale to samozrejme neni nutne resit ted akutne, jen kdybyste si to kdyztak nechali projit hlavou. Ja myslim, ze by to mohlo byt fajn.
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od jirka999 »

Daniela píše:Jeste jsem se chtela zeptat, kdyz uz tu je ted tolik lidi, jestli by vyhledove nekdo sel do toho opravdu rodinneho vikendu - pocitam spis nekdy v lete az bude fakt pekne a pujde byt hodne venku, at se nepozabijime... Ale to samozrejme neni nutne resit ted akutne, jen kdybyste si to kdyztak nechali projit hlavou. Ja myslim, ze by to mohlo byt fajn.
Ja jsem pro, preci jen rodina je zaklad statu a stát potrebujeme, aby mel kdo vybirat dane.
Jiří Svítek
Monty
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 9. 2009, 09:38
antispam: Ne
Bydliště: kousek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od Monty »

Dobré jitro,
volal jsem ohledně té chato-chalupy a termíny jsou již obsazeny. Jiné reference o nějakém odpovídajícím místě na Jižní moravě nemám.
Jinak do budoucna, kdyby se chtělo, jedná se o tuto chajdu http://www.mojechaty.cz/index.php?id=obj-13, cena by byla 150 Kč na noc + elektrika. Číslo na majitele: 777310853 - píši to tady záměrně, abych to za půl roku nehledal jak blbec půl dne :-)

Lubor vítězí.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Re: 14. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA, KDE A KDY?

Příspěvek od obudin »

Ta chata nevypadá věru zle - konečně by Slávek nemusel jezdit přes celou republiku. :D Tak třeba někdy...
Odpovědět

Zpět na „14. živá textová dílna - Velké Karlovice“