12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Žabí textová dílna v duchu od 10 k 5 :-)
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od LU »

Už jsem nabídla Kosmovi a Ladě odvoz sms-kou, zatím neodpověděl, můžem vzít i pátého do auta - Petera. Tak to auto ještě zvaž, Lenko, ať nejedeš sama....Ale že by už nikdo jiný z Prahy nejel? To se mi nějak nezdá...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Cácorka »

Ahojky,
z Plzeňska jedem tentokrát jen dvě (Marta a já) a už jsme domluvený, že v Praze přiberem Petera a Kamadevu. Pátý do auta by se taky vešel - takže si, Lenko, můžeš vybrat, jestli s LU nebo s námi. Počítám, že bychom kluky nabíraly někdy mezi 17 a 18h. na Zličíně. Můj mobil když tak 724502755.
Těším se na všechny. *Cácorka*
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Rád bych opět nabídl odvoz všem okolopražským, ale v neděli jsem prodal auto a nové bude nejdřív za deset dní, takže jedu hromadnou dopravou. Musím odpoledne ještě na jednání do Boru, odjezd směr sever mám tedy již ve 13:25 z Pražského hlavního nádraží. V případě, že by někdo cestoval stejným spojem, tak dejte vědět na tel: 773 667 027. Těším se brzy na viděnou, Aleš.

Obrázek
Klikni
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od jirka999 »

Nabízel bych odvoz z Prahy, až by se ze mě kouřilo, leč mé ukotvení v časoprostoru je dosti vratké. Pokud se na tuto dílnu dostanu, tak to určitě nebude dříve než v sobotu.
Jiří Svítek
Lucka Mašatová
Příspěvky: 12
Registrován: 5. 3. 2009, 20:58
antispam: Ne
Bydliště: Horní Bříza
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Lucka Mašatová »

Tak je mi tu kapku smutno, že nemůžu jet s Vámi .. budu s Vámi aspoň v myšlenkách .. Užijte si ten krásný, slunný víkend, všichni pěkně spolu, buďte veselí, trochu vzpomínejte, oslavte dílnu*

Ahoj *L*
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Užijte si to. Je mi líto, že se letos nepodívám na Zlatý vrch..., když je tak krásně.
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Denny »

Aktuální zprávy z živé textovky:

- Chybí Ivo, Petr Sedláček, Karel Markytán, Michal a Irena Vaňkovi, Žamboši a Arnošt.
- Kuba míchá vodku s brusinkovým juice.
- Paní vrchní je kolem šesté ranní nevrlá a odmítá dále vydávat alkohol a jídlo.
- Lucka Redlová má NAPROSTO BOŽÍ cédečko, už aby vyšlo! (zvlášť mě zaujala píseň č. 11, vyžadoval jsme její opakované puštění).
- Je tam velké množství kytar a v pátek se non-stop hrálo, citelně chybí klavír a Ivo.
- Kuba srší vtipy. Citelně chybí Arnošt.
- Aleš Ostrýt přivezl čtyři kusy vyvolaných velkoformátů, jeden odkazuje na Slávkovu píseň Mumie
- Kosmonaut sbírá adresy, aby mohl rozesílat své demo. Už aby!
- Jsem fakt nasranej, že jsme museli jet v sobotu ráno domů.
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Cácorka »

Ahoj,
děkuju všem, co byli přítomni, bylo to jako vždy skvělé a neopakovatelné.... Jen jsem si pořád říkala: desátá jubilejní dílna, a člověk se tu ani nezasměje...

Néééééé!! Právě jsem si vzpomínkami zazáplatovala potrhanou bránici.... A mám pro vás důležitou informaci: když mě Marta včera vyložila před domem mých rodičů, přiskákala k nám kdovíodkud asi dvaceticentimetrová zelená žába, která nesla na zádech asi tak osmicentimetrovou barvy bahna.... Chtěla nám snad něco připomenout???

Vy, co jste nedorazili, nezoufejte, sice nás tentokrát nebylo moc, bo to s námi jde od desíti k pěti, ale věřím, že na příští (tedy deváté) dílně si to opět užijem - zase nějakým novým způsobem.

*Cácorka*
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od LU »

"Dobrovolníci stavějí barikády na ochranu žab - před automobily"
A my jsme jeli s Milanem domů přes Prokopské údolí a tam - věřte nebo ne - dopravní značka "max. rychlost 20km/h - MIGRACE ŽAB" !!!!!! Tohle byla prostě žabí dílna!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj. Dílna byla výborná. Sice o něco málo komornější než některé předchozí, ale...Estrádové duo Frauenberg-Horák dalo sobotnímu večeru hodně svých sil a snažilo se dohnat početní ztrátu do kuropění, takže...I ten páteční byl dobrý. Jsme prostě dobrá sekta.

Těším se na tu devátou. Kolonku pro příspěvky udělám já nebo Kamadeva. Já to asi neumím, tak mi dejte prosím čas.

p.s. jen je škoda, že se nováčci pravděpodobně polekali některých příspěvků a nedorazili...snad příště
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od voyda »

Dobrého dne,

mrzí mě to, ale za nesplněním přislíbené účasti v mém případě nestál strach z pozvracených zdí, nýbrž jen nenadálé pracovní vytížení na druhé straně republiky.

Doufám, že na podzim to klapne.

Co vybrat termín už teď? Je to brzy? Patřím mezi ty, kteří mají v kalendáři už i data z podzimu 2010, a proto bych si podzimní živou textovku rád tentokrát lépe pohlídal.

Díky, V.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 10. Živá Textová Dílna-Bábinka 3.- 5. dubna 2009

Příspěvek od Slávek Janoušek »

10. jubilejní dílna měla výbornou atmosféru, ostatně jako vždy, byť nás tentokrát po přenarvané 9. dílně bylo méně, asi jak na začátku. Zatímco v pátečním večeru řekl bych byli nejvíce vidět a slyšet rozjetá Lucka Redlová a Kuba Horák, oba v euforii ze svých nových CD (z nichž písně zaznívaly dlouho do noci), sobota byla zasvěcena krásnému popolednímu slunečnému výletu ke kamenným varhanům a na opravenou rozhlednu (jarní koulovaná je na fotkách Aleše Ostrýta exkluzivní), poslechu nového CD Lucky Redlové, následnému textování až do večera (kdy někteří nebyli schopni se rozjet - nevzpomenu si, jestli jsem někdy nestihl splnit zadání dvakrát za sebou) a poté - bujarému večírku, který si nezadal s nejlepšími večery na dílně a kterému dominovala ústřední humoristická dvojice Frauenberg - Horák s několikahodinovým programem na téma Jak vznikla dílna a jak to všechno bylo doopravdy. Kontroval jsem i já na místě zhudebněným článkem z novin o Životních osudech právě migrujících žab (které se nám na své cestě do Bábinského jezírka pletly pod nohy, kdykoli jsme šli ven kouřit) a poté oslavnou čtvrthodinovou písní na text článku týchž novin, který informoval o tom, že Dlouhoočekávaná deska novoborské folkové skupiny Zhasni je na světě (krásný text pro refrén). Zajímavé bylo, že jsme natolik vyprovokovali milostný život žab, že v neděli odpoledne, než jsem odjížděl zaskočit onemocnělého Michala Vaňka a zahrát napůl se zbylými Zhasni jejich křest v Kamenickém Šenově, jsme s paní domu na Bábince užasle sledovali v jezírku velké chuchvalce budoucích žabátek a spousty žab kolem, které je dílem hlídaly a dílem se nadále věnovaly milostnému úsilí.
10. dílna byla moc příjemná a jarně slunná.
A POZOR! Na jiném místě už před časem bylo ve spolupráci s Mrcou stanoveno i datum 11. dílny (která ovšem opět bude mít číslo 9., protože to s námi jde od desíti k pěti:))). Takže:
"9". TEXTOVÁ DÍLNA, 2.- 4.října 2009, Kdanice, navazuje na koncert v pátek 2.10. v Turnově.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „10. živá textová dílna, Bábinka, 3. - 5. 4. 2009“