12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Zajímavé události, které patří minulosti
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Lada »

Tak hlídání nám bohužel neklaplo -(, tak někdy jindy a ať se to vydaří! Kosmo jede. Ahoj, L.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Strážnice 12.7. 2014

Příspěvek od kosmonaut »

Dle možností společné domluvy se bude ještě měnit.

PROGRAM 12.7.14

ÚVOD
15 min | SLÁVEK JANOUŠEK (2 písně + 2 dětské)
5 min | KOSMI (1 dětská píseň)
10 min | KEFO ( 1 dětská písně + 2 písně)
15 min | RENÉ SOUČEK (4 písně)
5 min | VÝBĚR 5 SLOV
15 min | LÁĎA ZÍTKA ( 3 písně)
15 min | TEXTY 5 SLOV
10 min | DANIELA WEBER (2 písně)
15 min | ČTENÍ TEXTŮ Z DOPOLEDNÍ DÍLNY (Slávek Janoušek)
15 min | MAREK VOJTĚCH (4 písně)
15 min| SPOLEČNÉ PÍSNĚ

- 1 + 1
- PRODEJNA POJÍZDNÁ
- HALELUJA
- VRTULNÍKY
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahoj, můžu se prosím, zeptat, jak to bude s vystoupením textovky tento čtvrtek 31.7. na Folkových prázdninách v Náměšti? V kolik hodin jsou ta vystoupení? Co se tam bude hrát a kdo? Uvažujeme, že bychom tak začali dovolenou - platila bych vstupné? A když by se mnou kdyžtak přijeli Míša s Tomáškem? Dívala jsem se, že denní vstupenka stojí 400 Kč, to je docela hodně...ale oni se kdyžtak můžou jít přinejhorším na chvíli projít... na stránkách Folkových prázdnin jsem nenašla skoro žádné podrobnější informace (ale možná jsem jen slepá).. Jak se tam spí? Je tam někde nějaký kemp? Stan máme. Dík za informace a případně, jestli je někdo z textovky, kdo to organizuje.. Kosmonaut, Kuba? Nebo mám kdyžtak volat Slávkovi?
Lucka
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj Lucko, stránky jsou dost nepřehledné, tak jsem měl poprvé problém najít podstatné. Pokud se nic nezměnilo (loni jsem nebyl), tak ve čtvrtek dopoledne (11-13) děláme dílnu pro účastníky na zahradě, za špitálkem, kde se stanuje, od 13.30 je v kapli hned vedle vystoupení celé Textovky, bývá to tak hodinu a půl, a pak je večer na oranžové scéně vystoupení, někdy mezi 18-20 hodinou. Začátek se řídí podle toho, jak je přestávka na velké scéně. Vystupující účastníci Textovky dostanou volnou vstupenku na celý den, ubytovat se můžou ve špitálku na zemi, pokud mají vlastní spacák. jinak se na zahradě dá stanovat bez problémů. Na festivalu funguje i hlídání dětí. Většinou se sejdeme ve středu večer tam někde kolem špitálku. Tam se nedá moc minout.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Ahoj, přesně tak to je. Akorát dílna je napsaná na školní zahradu, neboť u ohniště za špitálkem v kempu je psaná jiná dílna, ale to je o pár metrů jinde.
Jardo, kdyby Tě po cestě napadl nějaký úkol, bylo by to fajn.
Slávek Janoušek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty textové dílny na letních festivalech 2014

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Jo, se Slavkem uz jsem mluvila ... Jardo, kdybys nahodou jel zitra rano, mohli bychom te vzit .. ale predpokladam, ze pojedes asi uz dnes.. jo, a napis mi treba do zprav nebo na mail tvuj mobil, prosim, mam na tebe naky stary cislo .. a Kosmonaute prosim taky, cislo, co mam na tebe pro zmenu neexistuje.. a Kuba zas mobil nezveda... jeste, ze jsem se aspon dovolala Slavkovi a Lade, je to s vama teda tezky :-)
Lucka
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“