29. živá Textová dílna 6.-8.10.2017 v Kdanicích u Sobotky

Zajímavé události, které patří minulosti

29. živá Textová dílna 6.-8.10.2017 v Kdanicích u Sobotky

Příspěvekod Mrca » 21. 9. 2017, 10:19

Info především pro nováčky, ale i pro skalní:
Koncert Textové dílny: v pátek 6.10.2017 v Turnově v KC STŘELNICE http://www.kcturnov.cz/kontakty, od 19 hod, končit by měla do 22 hod. Příjezd do Kdanic mezi 22,30 - 23,00 hod, pokud někdo dorazíte do Kdanic dřív, tak tam snad někdo bude. Kdyžtak budete muset počkat.
Na koncertě letos vystoupí: Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková, Saša Niklíčková, Honza Jícha, Lucie Redlová a Slávek Janoušek, na závěr sbor Falešinet http://www.kcturnov.cz/textova-dilna-sl ... ouska-2821
Budou nějací textaři na koncertě na skládání textu z vybraných slov od diváků? Dejte mně vědět, kdo by se skládání zúčastnil, kvůli programu a času a také podle toho sestavíme program společných písní na závěr.
Živá textová dílna v Kdanicích: Ubytování 170,-Kč/os., noc, ve vlastním spacáku. Budete-li někdo chtít polštář, vemte si své povlečení na polštář. Pokud někdo zapomene spacák a bude chtít povlečenou postel, tak to bude za 220,-Kč/os.,noc. Kapacita je cca 16 lůžek, 4-6 přistýlek (matrací na zem), ostatní karimatky sebou. Účinkujícím přednostně rezervuji postele. Takže se prosím všichni zapište do tabulky https://beta.doodle.com/poll/3kdgtb7kwuaqnqcf at vím, kolik místa na spaní nachystat, zda rezervovat spaní také u bratránka a kolik proviantu nakoupit. Zájemci o povlečenou postel (tím pádem i garantovanou postel) mně pište na FCB do zpráv, nebo SMS, nebo za své jméno v tabulce napište (P).
Snídaně formou švédského stolu (káva, čaj, pečivo, máslo, salám, sýr, paštika, džem) za 70,-Kč. Dále k jídlu bude guláš, nakl.hermelín, utopenec, k pití pivo Svijany 11, víno a nějaká kořka se taky najde, vše myslím za lidové ceny. Jinak nejbližší hospoda je cca 2km v Sobotce.
Bazén má v tuto chvíli 28°C, jak to ale vydrží do října záleží na počasí. Pod 25 by to ale nemělo být. Každopádně plavky s sebou (i když vlastně nejsou podmínkou). Denny, jaký je rekord z bazénu z loňska??? Jo a nemám balón. Kdo ho přiveze?
Kdyby někdo z nováčků bloudil a nemohl to najít, tak bud najdete mapu na http://www.kdanice.cz , nebo volejte 602385427.
To je asi zatím z mé strany vše.
Těším se na Vás všechny.
Mrca
Mrca
Mrca
 
Příspěvky: 157
Registrován: 14. 5. 2004, 12:38
Bydliště: Turnov

Zpět na Neaktuální aktuality

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron