12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


2. Živá textová dílna - před, během , po akci

Opět spolu a znovu živě!
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

2. Živá textová dílna - před, během , po akci

Příspěvek od Kuba Horák »

Zdar jak sviňa,
zasílám nový informační balíček o aktivitách fóra v první polovině roku:

A) O víkendu od 1. do 3. dubna 2005 proběhne v penzionu Bábinka v obci Líska u České Kamenice

2. Živá textová dílna

Lokalizace - Lužické hory, 17 km od Nového Boru, 100 km severně od Prahy - trasa přes Mělník a Českou Lípu platí i pro autobusy, nejrychlejší cesta přes Mladou Boleslav - pouze pro auta)

O penzionu - obydlí patří bratrovi Michala Vaňka, který nám s velkou pravděpodobností smrští cenu, tak aby se nepodobala té pro německé turistické družiny, které se pro padlé euro neshýbají. Prostředí si vyzkoušel už i Slávek a Lucka Redlová (podle dostupných informací spali každý zvlášť) i mnozí další, a tak je pravděpodobné, že to projde.

Očekávaná cena za nocleh/noc - 100,-

Bazén - tentokrát chybí

Hospoda - v místě

Účast - zváni jsou všichni členové textové dílny bez rozdílu rasy, národnosti, věku, váhy, pohlaví, náboženského přesvědčení, politické i sexuální orientace...(dále viz kodex sociálního pracovníka - zásady), přislíbili Žamboši, Slávek Janoušek, Lucie Redlová, Arnošt Fr, Lucka Min., snad Petr Sedláček...pokusím se znovu oslovit Jiřího moravského Brabce, o životě manažera možná povypráví Zeno Václavík a kdo ví, kdo nám tentokrát přijede uvařit polévku

Přihlášky - volat nebo psát na tel. 728 35 75 35 nebo použít email anglokuba@seznam.cz či zanechat důvěryhodnou zprávu tady na dílně

Vrchol akce - proběhne překvapivě v jejím středu (myšleno v sobotu), kdy se všichni přesunou na hromadný koncert, který proběhne v Navrátilově sále v nedalekém Novém Boru pod hlavičkou Stálé divadelní scény. Na koncertu by, když vše dobře dopadne, měli vystoupit: Žamboši, Zlomzas, Lucka Redlová, Petr Sedláček, Arnošt Frauenberg, Kosmonaut, Michal V., Zhasni, Jarda Střelka, snad i Slávek a ti z vás, kteří patříte do dílny a včas projevíte zájem (vystoupení budou samozřejmě časově omezená, ale dá se předpokládat, že to bude spíš jakýsi minifestiválek)

Odjezd a rozchod: neděle odpoledne

B) Sobota 4. 6. 2005 Žilov u Plzně - Druhý hromadný koncert účastníků text. dílny!! Nejedná se o text. dílnu jako takovou. Jde o setkání a vystoupení písničkářů, kteří jsou zároveň členy fóra - podobně jako v Novém Boru

Kamarádce Lucii Gritzové a jejím přátelům se podařilo v malebné vísce Žilov rozjet chvályhodné kulturní aktivity a za poslední rok se v sále místní hospody vystřídalo mnoho folkových veličin od Psychiatria s Radimem Zenklem přes Vladimíra Mertu po Michala Prokopa s Hrubým a Andrštem. I proto jsem jí oslovil s plánem na další využití a zviditelnění umu některých našich členů. Naštěstí souhlasila, pro věc se zapálila a minifestiválek pro mladou písničkářskou generaci je (bude) na světě. Telefonát s Tomášem Zenem Václavíkem mi dodal optimismu.Slibně se rýsuje účast Ivo Cicvárka, Žambochů, Petra Sedláčka, Arnošta Frauenberga, Zlomzas, Lucky Redlové, Zhasni a možná i některých dalších (některých uvedených jsem se ještě ani nestačil zeptat a už vím, že zahrajou:) )

Všichni jsou srdečně zváni. Problémem bude jen ubytování, ale pokud vám nevadí věci jako spacák, nemělo by to být tak hrozné. Případní zájemci ať prosím píšou na výše uvedenou adresu nebo ať prostě přijedou s rizikem, že budou spát Bůhví kde Bůhví s kým:)



Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 23. 4. 2006, 21:43, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

důvěryhodný vzkaz

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Tož tentokrát holt přijedu vykoupaná už z Prahy...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

2. Živá TD

Příspěvek od Cácorka »

Hurá!!!
(Tedy to není reakce na vykoupanou Lenku, ale na akci jako takovou.)
Jdu si vyřídit opušťák od rodiny.

:o) Cácorka
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Je vidět, že mě moc neznáš!
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

?

Příspěvek od Cácorka »

Jak to myslíš, Lenko? Koupeš se normálně jenom o Vánocích a na Textové dílně?
Tak dobře, tak HURÁ platí i na Tvé vykoupání!
Že bych se tedy vykoupala i já? :wink:
Už se na všechny moc těším.
C.
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Pokud dostanu propustku a nezabijou mě, budu určitě tam. Tentokrát včas. Těším se
hrochoušek
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

kdyby to slo taky rada pojedu, ale jaksi skola me v tom drtecek brani...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Ahoj

Příspěvek od Kuba Horák »

Jsme rádi, že se lidi hlásí a začínáme s Vaňkovými řešit příjemné problémy, kde budou spát ti, kdo přeruší kapacitu obydlí. Už jsme ale na ledacos přišli, a tak se není čeho bát. Mějte se.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Skype

Příspěvek od Denny »

Ahoj, nasledující příspěvek není o textové dílně, ale počítám, že si tohle forum budete číst všichni a je to pro dobro věci, tak poslouchejte: pokud se chcete přes internet bavit s kolegy s dílny (nebo s kýmkoliv jiným, ale bylo by fajn, rozebrat texty i osobním pohovorem), stáhněte si program Skype. Je zdarma a přenášený hlas není nijak zpoplatněn, navic svojí kvalitou výrazně převyšuje telefonní hovor. www.skype.sk Rudovi se omlouvám, že to není k tématu. (pokud do toho někdo půjdete, moje volačka je, jak jinak, Dennysak
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Nebuď z toho chlapče out ... přijede i Kosmonaut...a safra:)

Příspěvek od kosmonaut »

Jen jsem chtěl napsat, že se na sraz těším a prosím o zamluvení jedné postele s výhledem do zahrady. Už jsem si předbežně naladil kytaru a jestli naladění vydrží, zahraji i na koncertě ... ne dělám si srandu ... budu hrát i na rozladěnou kytaru:).
Váš (můj) Kosmonaut

P.S. : měl jsem možnost vidět to krásné místo srazu a musím říct ... je krásné. Dokonce je tam i páreček mývalů (na které se už moc těším), ale vic se těším na Míšu a Irenu :) ... no a na tebe Jakube samozřejmě taky :) .(netěším se na však své modré tričko, které mám tam schované ... nebudu už mít záminku jak tam za Vámi pak přijet :D
Co říct závěrem ... snad jen ... Zhasni :D
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

No že ses ozval, já už to chtěl rušit :lol: Lidí se na pódiu tlačí dost, tak si toho moc nepřipravuj, brněnský Stingu, ale nějaké to "něco ve mně zlomilo se" jistě zazní. Zdar K.

P.S. To modrý tričko je prej síla, mají ho tu vyvěšený na stěně a děti se k němu chodí po vině večer modlit:)
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Toho Stinga beru jako lichotku ... ale pro Stinga :D
Chvalim ty deti ... a zaroven i moc pozdravuji ... zanecham snad jinou cast obleceni ... jeste uvidíme:)

Neco ve me zlomilo je uz starej val ... mam i neco rockove folko tvrdsiho ... neco asi doprovodím i na harfu.

Jakoz to hlavni hvezde vecera mi staci 15 minut :lol: ... no 16 minut ... at stihnu refren i u té poslední ctvrte písnicky. Ale muzu zahrat jen jednu písnicku ... ta je ale 17 minutova ... tak nevim ... :) Po skončení budu asi rozdávat tricka ... :D

P.S. : uz mne tvuj smysl pro humor zacinal chybet ... tesim se :D 8)
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

takze moje prognozy s epotvrdily.. tento vikend budu cely travit ve skole... moc si to tam uzijte snad priste.... Klarka
Michal Vaněk
Příspěvky: 134
Registrován: 10. 2. 2004, 22:27
Bydliště: Nový Bor,B.Němcové 652

zdravíčko ze Severu

Příspěvek od Michal Vaněk »

Zdravím všechny nešťastníky, kteří se rozhodli navštívit vísku Lísku
v rámci 2. živé textařské dílny.
V současné době jsou na místě asi třímetrové bariéry sněhu, takže pokud nedojde k náhlému globálnímu oteplení, doporučuji přibalit do
přibližovacího prostředku či do baťohu sněžný skůtr nebo rolbu.
Dále vás musím upozornit, že v objektu straší! V jednom z pokojů bývala kdysi dávno márnice, takže kdo přijede poslední, má tento pokoj
rezervován.
Dále, hospodský nenechá nikoho zahálet a má velmi rychlou pípu!
Pro náruživé psavce, kteří by snad v oblíbených textařských hříčkách
JmB byli lepší než já, je připravena speciální klec hned vedle mývalů.
Důležité upozornění!!! Pozor na mývaly, jsou to potvory a koušou.
(především textaře)
No, ale aby vůbec někdo přijel...kafaři si příjdou na své, nabízí se
výborná káva ( cca 30 druhů ) Dnes jsem jí ochutnal a je vynikající!!!

Závěrem zdravím Kosmonauta a rád bych uvedl na pravou míru spekulace, které spolu s velkomožným Kubou šíří. Naše děti se nemodlí
u modrého trička mistra Kosmonauta. Toto tričko je zakonzervováno
v šatníku a pravidelně kontrolujeme jeho stav a teplotu. Míšo, jestli nedáš
" něco ve mně zlomilo se", rezervuji ti márnici!!!
mějte se co nejlíp ( a nebojte se ) Michal
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

... no tak teď už vůbec nevím, na co se mám těšit nejvíc. Asi na ta strašidla :shock:
Odpovědět

Zpět na „2. živá textová dílna - Bábinka, 1. - 3. 4. 2005“