12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Kameloti

Zavěšujte prosím texty po jednom v určitém časovém odstupu - dáte tím ostatním čas na přečtení a komentáře.
Odpovědět
Tomáš
Příspěvky: 64
Registrován: 4. 2. 2004, 16:39
Bydliště: Studénka
Kontaktovat uživatele:

Kameloti

Příspěvek od Tomáš »

Kameloti

Všechno má svá pro a proti
pravda někde v prostřed skrytá
posílá své kameloty
každý z nich mě za nos chytá

Potkávám je na nárožích
v parcích, barech, hospodách
když neví kde hlavu složit
složí jí v mých myšlenkách

Pěkně se tam uvelebí
zavrní a začnou příst
možná kluci ani neví
jak dovedou mi hlavu splíst.
Matlis
Příspěvky: 6
Registrován: 11. 2. 2004, 22:46
Bydliště: Březolupy

jeden pohled

Příspěvek od Matlis »

rým v hospodách a myšlenkách mi příjde ne úplně nejlepší. Je to pěkné, ale jakoby tomu chyběl závěr a snad refrén?
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Před pár dny jsi mě vyzýval, jestli bych na oplátku nějak nepřispěl k textu kameloti. Píšu, aby sis nemyslel, že jsem jen tak mávl rukou. To ne, ale nic mě nenapadá a myslím si, že právě do této věci asi neproniknu, ale spolupráci se nevyhýbám. Jestli bys nebyl proti poslal bych ti jeden text, který nemá refrén... Možná to pošlu ještě někomu a dohromady by se to udělalo? K.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nic proti tomu nemám, klidně ten text pošli a uvidíme.T.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pripadami, ze posledni sloku si chtel mit uz uz, co nejrychleji napsanou, a tak si konec trosku odbyl. Priklanim se k tomu, ze by tomu refren pomohl. Mala otazecka: jak te kemelot chyta za nos? Pripada mi, ze si otrok rymu. Jako rymovanka to je dobre, ale text? Zamysli se trochu nad tim svym napadem. Neni spatny. Jen nevim proc o tom pises. Neni to tam moc jasne. Myslim, ze mas navic, prostredni sloka je dobra, zajimavy napad.
Tomáš
Příspěvky: 64
Registrován: 4. 2. 2004, 16:39
Bydliště: Studénka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Díky za kritiku. Ani mně ta poslední sloka moc nesedí a je tam spíš proto, protože jsem tam prostě napsal to, co mě v celém tom kontextu napadlo a nějak víc jsem o tom nepřemýšlel. Hlavně mi tam nesedí ten rým příst-splíst. Ten je abych se tak nějak přiznal absolutně účelový. Ale naopak těch kamelotů obklopných pravd, mě denodenně chytá za nos opravdu spousta. Nejsou to teda přímo oni, za nos se většinou chytám já sám, ale oni jsou Ti kdo to způsobují. A proč otom píšu? To kdybych ja věděl. Prostě to tak nějak přišlo samo.T.
Odpovědět

Zpět na „Písňové texty“