12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


3. ŽIVÁ TEXTOVÁ DÍLNA - KDANICE 7.- 9. 10. 2005

Potřetí a opět naživo...
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Opravdu mě nikdo nepranýřoval. Tentokrát dorazím někdy v sobotu odpoledne, jestli seženu autobus do Sobotky a pak bych moc prosila někoho střízlivého, zda by mě mohl přiblížit. Možná přijedeme taky dva, ale to zatím nevím jistě. Postel nepotřebuju, spacák mám vlastní. Moc se těším.
hrochoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Ze soupisky textařů musíme bohužel škrtnout Žambochy a Petra Sedláčka. Je to pech a asi nejsem sám, kdo je z toho takový..., ale ztráty jsou povoleny prý i ve válce natož pak ve fabrice na texty-) Lidi, pojeďte!
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktuální nabídka :-)

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Tak miláčci, je-li mezi Vámi někdo, kdo by chtěl v pátek v osm večer vzít z velkoměsta do Kdanic, tak opět nabízím služby svého cheevroletu...
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Držte mi palce

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Držte mi palce, ať se odplíží hnusné nachlazení, které mě momentálně žene do postele... Do pátku je naštěstí ještě dost času se vykurýrovat...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Jako zdravotní sestra doporučuji živočišné teplo a dostatek tekutin. Všeho s mírou. Držím pěsti. Jsi mladej to zvládneš...
hrochoušek
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

Ma neucast

Příspěvek od LU »

Zdravim vsecky,

tento semestr travim studijne v Portugalsku, takze vam bohuzel letos na basu nezahraju... Ehm, pro vas vlastne bohudik.
Pry tam netrpite zrovna vedry, tady je kazdy den tak ke 30ti stupnum (to neni provokace!), takze vam tam posilam nejake to slunce a mnoho pozdravu vsem, znamym i neznamym. Letos holt Valasska sekce nejak zklamala, o to vic duvodu to priste zase poradne rozjet :-)

Ahoj, vas pritel na telefonu (a internetu) Lucie
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

ještě nějaké dobré zprávy?

P.S. Arnošt přijede na 5%

Zeno neví, jistě ne v pátek

Michal Vaněk si v sobotu odpoledne odskočí na koncert do Kamenického Šenova, kde vystupuje s Žofií Kabelkovou
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Plzeňská delegace přijede ve velmi pozitivní náladě, bude oslňovat duchapřítomnými, intelektuálně laděnými poznámkami, které tvé uši, milý Kubo oblaží a pokusíme se i pěkně obléct, aby bylo uspokojeno i tvoje oko. Celou dobu se k tobě budeme chovat přátelsky, takže se nebuj, ty trdýlko a těš se stejně intenzivně, jako my, Plzeňská (a okolí, Cácorka je z Holýšova, Marta odněkud od Klatov a Lucka z Žilova) squadra. Hele, napsal jsem ti říkanku:

Už se nemrač, milý Kubo
nebo ti namlátím hubo

(s moravským dialektem, mám moravské předky)
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Kubo promiň, ale další špatná zpráva:
pašerácká stezka ze Slovenska byla prozrazena a pro velký zájem o tak "qalitní" mok nám nebude dodána zásilka hruškovice tento týden, ale až snad někdy koncem měsíce. Nejvíc se na ni těšil asi Kosmonaut, ale ten to snad přežije, protoževloni stejně vypil celou flašku becherovky, i když ne úplně sám, ale s Vlastou.
Jinak k jídlu budete mít nachystán gulášek, nakl.hermelín, nakl.romadůr, utopence klasik, utopence "pekelníka" a mini párečky ála utopenec. To vše můžete zapít výbornou Svijanskou 11°.
Tak už se na Vás těšíme.
Mrca
Uživatelský avatar
Klára Fišerová
Příspěvky: 35
Registrován: 28. 9. 2004, 12:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Klára Fišerová »

LIDICKY PRIJEDU NA 90% ale jen na sobotu´....fakt to nejak nestiham
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahój, tak co bude s těma fotkama z Kdanic? Dívat se sem každou hodinu, jak jsem slíbila Mrcovi, už se mi zdá docela náročný. A kde jsou texty, co jsme vymysleli? Po první dílně bylo asi 50 příspěvků a teď nic, žádný ohlasy, jak to? Vždyť to bylo zase skvělý ! Tak někdo něco taky napište, ne?
Lucka
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

echo Kdanic

Příspěvek od kosmonaut »

Bylo to skvělllýýý!!! Podle mě jedna z nejlepších dílen, chytla mě za srdíčko ... ale příště by to chtělo zpívat vejš :D
Mějte se hezky a už se těším na fotky.

A tady je můj výtvor z Kdanic 2005, aby bylo vidět, že se něco dělalo :twisted: :D

Sysel svištěl silnicí
se sklenicí sinicí.
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Fotky budou hned, jak vznikne fotogalerie k tomu urcena, takze timto vyzyvam Rudu :)
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Jasně, že to bylo super. Jenže Kuba je někde mimo a kromě jeho a Rudy asi nikdo nevytvoří nové téma, i když mi to kluci nevěří. Mám nápad na koncert dílny, ale zatím netuším, kde vzít peníze, i když se cosi rýsuje. Tak až to půjde, zadám téma k diskusi. Zatím se mějte.
hrochoušek
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Mám doma rozebraný PC, takže to nemám kam stáhnout z kamery. Zkusím něco vymyslet v práci, odkud píšu, ale ted nějak nestíhám. Slibuju, že se polepším, takže Lucka M. nemusí koukat na web každou hodinu, ale doporučuju to tak ob den.
Jinak dílna byla tradičně jednou z nejlepších akcí, která se u nás koná, takže díky za skvělé zážitky, jen bych příště zavedl povinnou večerku, například v 5,30, abych nemusel trapně zhasínat a dávat "židli" na stůl :D
Mrca
Odpovědět

Zpět na „3. živá textová dílna - Kdanice, 7. - 9. 10. 2005“