12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


ZOO

Absolutní rýmy atd.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

úchylnej bonus

Příspěvek od Kuba Horák »

O tom co všechno dnes hnije na
prérii ví svoje hyena
I v Zoo ta mrcha hrabala
našla pár lahví a Hrabala
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

dochází mi, co tady v té "rubrice" člověk najde absolutních rýmů :D
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

ZOO

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Jó, Kubasův Šimák se mi líbí víc než můj, navrhuju ho tak ponechat. Doležala bych, pokud nepřijde nic lepšího, zatím nechal tak jak je. Hyena OK. Polívka je dobrej nápad, pohrál bych si s druhou polovinou sloky. Všechny absolutní rýmy, které se tu objeví kupuju. Co kus, to štrúdl.
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...žambošinec

Příspěvek od Honza Žamboch »

...provokuju a teď to mám, mě se ty moje sloky taky nepozdávají. Rozhodně nejsou vtipné. Musím se hodně učit, hodně učit. Děkuju za další várku, je to síla. :-) Teď se kvůli vám nemůžu vůbec soustředit na práci, děkuji pěkně... :)
Uživatelský avatar
DOKY
Příspěvky: 33
Registrován: 20. 7. 2005, 12:01
Bydliště: Praha 8

Uf

Příspěvek od DOKY »

Milý Honzo Žambochu,

Pokud mi chceš i nadále dále udílet ťafky za to že si myslíš, že jsem chtěl vydělat na tvých textech - což je mýlka, ale asi jsem si ji způsobil sám, tak používej dále přirovnání po kolena a nad kolena někomu. Osobní antipatie rozhodně mohou vést k vnímání autora tímto způsobem. Myslím ale, že tyto formulace nevrhají dobrý dojem na tebe, nikoliv na mne. Za "dokytypickou" - hezké slovo - hovadinu "žambaňský" si dolož "šampaňský" a možná pochopíš vtip. Nemám potřebu se "umístit" ve vaší písni. A chovej se korektněji, oběma nám není už 16 let.

DOKY
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

ZOO

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Zřízenec Arnošt jak zjednaný
lil do sebe to svý řezaný
každej den v hospodě u karet
než skončil v akvárku u karet

Jan chodil každý den na nákup
(metr piv šest sedm panáků)
močíval vždy k plotu u zeber
našli z něj pánev a kus žeber

Případně:
našli z něj pánev a kus žeber
část u žiraf a část u zeber
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Uf

Příspěvek od Honza Žamboch »

DOKY píše:Milý Honzo Žambochu,

Pokud mi chceš i nadále dále udílet ťafky za to že si myslíš, že jsem chtěl vydělat na tvých textech - což je mýlka, ale asi jsem si ji způsobil sám, tak používej dále přirovnání po kolena a nad kolena někomu. Osobní antipatie rozhodně mohou vést k vnímání autora tímto způsobem. Myslím ale, že tyto formulace nevrhají dobrý dojem na tebe, nikoliv na mne. Za "dokytypickou" - hezké slovo - hovadinu "žambaňský" si dolož "šampaňský" a možná pochopíš vtip. Nemám potřebu se "umístit" ve vaší písni. A chovej se korektněji, oběma nám není už 16 let.

DOKY
OK, sorry...
Nemyslel jsem, že bys vydělával na mých textech, to by jsi se načekal, spíš mi byl nesympatický odér kolem toho tvého nápadu, který na tebe jak říkáš, vrhl špatné světlo a který mě prostě nevoní. Asi mne to trošku ovlivnilo u hodnocení k tvým výtvorům v ZOO. Nepopírám to. Tedy ještě jednou promiň.

Kdyby se mi tvé texty líbily asi bych se takto nechoval a byl zticha, případně chválil. Je to ale jinak a proto bude lepší, když ty nebudeš nic psát k ZOO a já tobě k tvým dílům kamkoli jinam. Nechme se raději napokoji a bude nám líp. Co ty na to?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Honzovi Ž.

OK. Jenom k těm mým dílům - ten výběr byl trošku účelově proveden, aby sem příliš nesedl. Bylo to právě proto, jakou osobní nevraživost ve vás vyvolal pouhý nápad - asi nedomyšlený, podaný skupině lidí, kteří se na to dívají jinak, ale rozhodně né v tom duchu, jakým jste mi to potom oflákali kolektivně o hlavu. Přímá řeč muže ctí, takže tohle už beru a kontextové invektivy mezi řádky nechť už zmizí.

Doky
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

ZOO

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Zatímco v OKU rokují
zda frontman kapely koku jí
zřízenci loví z akvárka
pár zbytků Ivoše Cicvárka
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...smrt v akváriu

Příspěvek od Honza Žamboch »

...člověče Jardo, moc dobrý...:-) Akorát nevím, jestli by mě Ivo nepranýřoval za to, že jsem na něj vysazený a že ho furt v písních pohřbívám...Ale, jestli, má nějaké zkušennosti s kokou, pak do toho jdu, protože drogy jsou špatná věc a nebudu se v tomto případě srát ani s přáteli...:-)
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pro Dokyho - fakt sorry, ale už nemůžu nereagovat

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahoj Doky, nezlob se, ale do tý doby, než ses tu objevil, tu na dílně vládla fakt pohoda, tak se nediv, že je na tebe spousta lidí naštvaná. Neříkám, že je to jenom tvoje vina, všichni se nechávají trochu unést emocema, ale u tebe mě štve to, jak se ze sebe snažíš udělat toho vyvrhelce a chudáka, co mu všichni ubližujou, omluvíš se a vzápětí napíšeš nějakej ironickej text - třeba konkrétně to v ZOO Honzy Žambocha. Bylo to zlý a fakt jsi to přehnal. Honza ty svoje reakce sice asi neměl psát tak drsně, ale byl narozdíl od tebe aspoň fakt opravdově naštvanej a ne diplomatickej jako ty.

Navíc nasazuješ na ostatní, místo toho, abys třeba konkrétně Jarmile v textu Vlak sám napsal, co si myslíš, píšeš to Arnoštovi. Možná se pletu, ale s tím Pítrem se mi to zkrátka taky nezdá a myslím, že nejsem sama. Co takhle dát si chvíli od dílny oddech a vrátit se sem, až z tebe nebude cítit, že bys nás všechny s radostí poslal do prdele a dílnu si dělal podle svýho?

A ještě k další věci důležitý pro dílnu - chceš fakt slyšet kritiku na svoje texty? Opravdu? Zdá se mi, že chceš jen slyšet, že jsou dobrý a když ti někdo napíše něco jinýho, tak je na tebe naštvanej. Můj názor: myslím si, že text nemusí bejt za každou cenu objevnej a se spoustou neotřelejch slov, ale musí v nich bejt to NĚCO. To, při čem tě mrazí v zádech. A to něco mi právě u tvejch textů chybí. Nevím, jestli znáš třeba desku Vlasty Redla Na Výletě - nejsou tam vůbec složitý texty se složitejma textama, pochopí to každej. Ale to NĚCO tam je. Tak to aspoň cítím já. A neznamená to, že někdo jinej nemůže mít jinej názor.

Jen tě prosím, přestaň už se do ostatních konečně navážet, když chceš zakopat válečnou sekeru, jak říkáš. Asi jí zas tak moc zakopávat nechceš, co? Potvrdil mi to tvůj dnešní příspěvek (hry s texty - absolutní rým), kde se pro změnu zas navážíš do Arnošta
Lucka
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Poznámka

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Pro Lucku: Ještě tu existuje funkce "Soukromé zprávy", když se příspěvek tak docela netýká zadaného tématu (ZOO).
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

ZOO

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Pro Honzu Žambocha: No já myslím, že kdo loupe banány od špičky a ještě to obhajuje (http://oko.webz.cz/?19#15) nemůže být normální, nebo musí fetovat, nebo obojí. Všichni přece víme že: http://sweb.cz/odstopky/.
No, já proti němu taky vůbec nejsem nijak vysazený, jen má prostě jméno, které se pěkně rýmuje ;o) (Třeba: Včera mě pozval na párek, písničkář...)
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

...brousím

Příspěvek od Honza Žamboch »

Maye už Německo postrádá
Kam jen se ta bílá kostra dá
Už žádný další šíp nepřisviští
Do jara zásoby v termitišti
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

brousím broušené

Příspěvek od Kuba Horák »

dobrá sločka, ještě mě napadlo toto, ale...např. tomahavk jde pěkně blbě do úst

Tomahavk nikde už nelétá
termiti maj co žrát do léta
Odpovědět

Zpět na „Hry s texty“