12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


pozvánka na první živou dílnu, očekávání

!! POZOR POZOR !! - 1. živá textová dílna, Český ráj, 17. - 19. 9. 2004
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

pozvánka na první živou dílnu, očekávání

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj všichni! Z organizačních důvodů vás všechny musím požádat, abyste se
pokud možno co nejrychleji vyjádřili k vaší účasti na živé dílně, která se
má uskutečnit v polovině května, konkrétně o víkendu 14 - 16. 5 2004.
Podmínkou pro konání živé textařské dílny je minimální počet deseti zájemců.
Dohodli jsme se už dříve, že menší číslo by asi nemělo takový smysl. Jelikož
právě poznávám, jak je těžké najít dobré ubytování pro takovou skupinu lidí
a brát v úvahu cenu, prostředí a lokalitu vůbec, prosím vás o to, aby jste o
případném zájmu dali vědět. Hledání dobrého místa je o to těžší, že nikomu z
dotazovaných nemohu slíbit, že se akce opravdu uskuteční.
Nedělejte si žádné starosti kolem programu. Měl by to být pohodový víkend
pro všechny, které to zajímá. Můžeme poklábosit, popít, zahrát si a třeba
přitom něco vymyslet a porovnat, doladit...Když nevyjde tento termín, akce
se bude muset dost posunout - Slávka čeká folkové období. Právě to nejhezčí
je to, že Slávek chce víkend strávit s námi a jistě v lecčems poradit.
Takových nabídek moc nepřichází. Zvažte to a dejte prosím vědět. Díky Kuba

P.S. Neví někdo o nějaké dobré chatě v Severních Čechách a okolí? Zatím to
vypadá, že úspěšný bude snad Arnošt.
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 23. 4. 2006, 22:12, celkem upraveno 4 x.
michal k

Příspěvek od michal k »

No tak začnu s odpovědí první :) Jelikož věřím ve smysl takové živé dílny(1. sraz to potvrdil) a myslím si, že programu bude až až(už jenom pokud zúčastnění přehrájí své texty na kytárky, s formuje se kroužek skládaču agresivních bajek, plus nějaké hry, společnej pokec na texty a bude, co pít:) ) rozhodně se pokusím alespoň části zúčastnit, ale jelikož mám 14.5. a 15.5. zas zkoušky na VŠ, asi bych přijel až 15. odpoledne. Ještě upřesním.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

:cry: Bohužel nikdo kromě Arnošta, Kosmonauta a mě neprojevil zájem se živé dílny v půli května zúčastnit a tak to asi všechno necháme na nějaký vzdálenější termín. Snad na nás Slávek Janoušek nezanevře. Dílna je přeci jen ještě batole a musí se naučit chodit.

Jinak je postaráno o zázemí takové případné akce, protože Arnošt sehnal slušně vybavený penzion, který by byl k dispozici jen pro nás, což je lákavé a je to příslib pro budoucí akce. Zatím tedy bez fyzického kontaktu :( A my se na Vás holky tolik těšili :twisted: Ahoj Kuba
Naposledy upravil(a) Kuba Horák dne 5. 5. 2004, 17:31, celkem upraveno 1 x.
Lucka

sraz

Příspěvek od Lucka »

Já se taky těším na živou textovou dílnu, ale ten víkend v květnu se mi moc nehodí - vymýšlela jsem, jak to mám udělat, když musím být v sobotu v 17 hodin v Praze, jestli tam (kam vlastně?) mám jet předtím nebo potom, ale bylo by to asi dost lámání přes koleno, takže jsem v podstatě ráda, že se to odkládá, ale doufám, že příště už to vyjde. Jen, prosím, dejte vědět zas alespoň měsíc dopředu a myslím, že nejlepší by bylo napsat každému uživateli text. dílny info na jeho e-mail. Možná by taky bylo fajn udělat třeba propagaci ve Folk a Country a na Folktimu, aby se nás sešlo víc.
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

oprava

Příspěvek od Lucka Minaříková »

jé, já nechtěla být anonym ...
Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj,
jsem rád, že ses ozvala a vyjádřila zájem o podobnou akci. Už jsem myslel, že to chci jen já a pár dalších nadšenců. O vyslání hromadného mailu jsem žádal webmastera Rudu Milotu, ale ví Bůh, kde se to zaseklo. Ruda toho má strašně moc a teď ke všemu začal pracovat. Další termín vidím až po prázdninách. Kromě jistoty penzionu u Sobotky, který zařídil Arnošt, jsem se včera dozvěděl, že bratr Michala V. - rovněž z dílny, je ochoten nám udělat velkou slevu pro víkend ve svém zařízení s hospodou a společenskou místností. Potřebujeme dobré zázemí s klidem a soukromím. Vypadá to slibně a určitě budeme všechno oznamovat s velkým předstihem :!:

Časopis Folk a country o nás ví. Pan Jiří Brabec měl snad i o dílně psát. Já jsem si bohužel ani březnové a ani dubnové číslo nekoupil, ale prý tam cosi bylo. O spolupráci s Folktimem cosi psal Rudlík - webmaster. Na jednu stranu by to bylo dobré, ale na tu druhou nechci, aby přijelo třicet lidí a jen pár by jich z toho bylo z této dílny. Je to tak trochu interní akce. Snad to nezní nijak blbě a namyšleně. Málo je málo, ale moc je...

Když tak pročítám, odkud jsi, napadá mě, že bychom zase kolem prázdnin mohli vyhlásit nějaký malý sraz v Praze. Tam by se jistě sešlo pár lidí a mohli bychom si potvrdit ten zájem o víkendovou akci - to uděláme samozřejmě i tady.
Zatím se měj a díky za reakce. Kuba
Uživatelský avatar
deepnote2
Příspěvky: 43
Registrován: 1. 4. 2004, 21:20
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od deepnote2 »

I já bych měl určitě zájem o nějaký sraz, i když jsem spíš fanda básníků než básník.

Nějak sem nepochopil, proč to raději nechcete uspořádat o prázdninách?
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Zdar

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj Ivoši, ten prázdninový termín je problematický v tom, že má každý své plány a u Slávka Janouška to komplikuje festivalové období. Já osobně bych jel i o prázdninách, ale nevím, kdo bude jak na dovolené a září je taky pěkný čas. Jsem rád, že bys měl zájem.
Zdraví fanda básníků II. :)
Ondra Kutina

Sraz?

Příspěvek od Ondra Kutina »

Hoj. Chci jenom projevit zájem o účast na srazu textový dílny. Moc se mi líbí ten nápad s celou touhle dílnou a srazu bych se určitě snažil zúčastnit, kdybych mohl i přes to, že jsem ještě neposlal žádný svůj text...? To proto, že jsem textař ve fázi někde před začátečníkem :) , s čímž mi, doufám, tyto stránky pomohou. Začnu pracovat na úpravě svých textů, abych se mohl odvážit je sem pověsit. Tak zatim
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Hip hip hurá

Příspěvek od Kuba Horák »

Paráda Ondro, objekt se zdá být zajišťen, tak už zbývá jen doladit termín a bude. Těším se na shledání nás všech. K
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

pokud po mě nebudete chtít ,abych hrála na kytaru,ci jiný nástroj,ráda se na vás přijedu podívat,pokud mi to zaměstnání dovolí....
hrochoušek
lucka

Příspěvek od lucka »

Tak kdy bude ten vikendovej sraz? Rikali jste nekdy v zari? Pomalu by to chtelo termin. Uz si na nej brousim zuby. Lucka
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Nové zprávy

Příspěvek od Kuba Horák »

Ahoj všichni! Mám nové zprávy od Slávka Janouška, který předběžně potvrdil termín 1. Živé textové dílny na 24. - 26. září 2004. Místo pobytu ještě není rozhodnuté, ale počítat s tímto datem už možné je. Můžete se už hlásit na můj email, abych věděl, kolik nás bude. Doufám, že se srazíme alespoň v deseti. Mějte se krásně a pište tak i tak. Kuba
Uživatelský avatar
Denny
Příspěvky: 381
Registrován: 25. 3. 2004, 08:53
antispam: Ne
Bydliště: Země, třetí planeta od Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Denny »

Ahoj textaři,

zjistil jsem, že to vypadá na sraz, takže pokud to nebude nikomu vadit, rád se zůčastním, snad přivezu i Cácorku, jestli nebude tradičně šílet s kvartálem :) V září už bude volneji, takže to vidím optimisticky.

Denny

P.S.: Jak se mám přihlásit a komu?
michal k. kosmonaut

...

Příspěvek od michal k. kosmonaut »

No chtěl jsem zareagovat první :D a můžu říci, že po pohodě a smysluplnosti prvního srazu se na ten druhý těším 8)
Termín je dobrý. Vzkaz pro Jakuba zní, že přijede i Lukáš básník :lol:
( doufám, že nerozebere zase Radúzu :) ) V září zase trošku rozjedeme tu naši dílnu netovou. Přes prázdniny se nikomu moc nechce sedět u PC a datlovat, spíš se sbírají vjemy, city, pocity a zkušenosti, aby bylo o čem psát :twisted: . Těším se na debyty písemné a na srázku to asi bude vrcholit. Proto, přežijtě ve zdraví všichni konec léta a užívejte si ho ... možná je vaše poslední :twisted: :D . Odlétám zase do vesmírných končin a ... končím. michal
Odpovědět

Zpět na „1. živá textová dílna - Kdanice, 17. - 19. 9. 2004“