12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Kapitola II-od Nahrávání na Bábince po mix a úpravy v Brně

rozdělená do tří kapitol: před a po nahrávání a před vydáním
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Ahojte... přemýšlím nad názvem, ale nic mě nenapadá, pouze takové blbosti, které se sem ani neodvažuji napsat.... Tak snad jen přidám názor, že návrh "Mrtvej žít" se mi moc nelíbí. Naopak nejvíc se mi asi líbí návrh "Písně nahrané" (i bez toho fórku nahrané/na hraně).
Lada
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Taky se mi zatím nejvíc líbí návrh "Písně nahrané" - to nahraně bych tam někam dodal.

Frauenbergův návrh - Jednoduše, Horákova hlava (tam, kde není obličej) a moje ruce - se mi nelíbí. Je příliš dlouhý a nemyslím si, že by bylo vhodné, i přes mou neoddiskutovatelnou zásluhu na založení dílny, abych byl uveden v názvu desky.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Malá oprava: ...nic mě nenapadá, pouze takové blbosti, které se sem (narozdíl od Jakuba Horáka) ani neodvažuji napsat.... :)
Lada
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Takže opozice. Jdeš do toho s Frauenbergem. Dobrá. Stejně je nás tu až moc. Už dávno se uvažovalo o tom, že se bude muset v seznamu uživatelů trochu mazat (nebo blokovat přístupy) - To jste si opravdu mysleli, že Hub in přestal psát? Hehe.
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Text-in

Příspěvek od obudin »

Já bych to nazval text in nebo textin', samozřejmě v určité grafické úpravě, ať je to světový a nikdo nepozná o co jde :lol: - jestli tedy taky do toho můžu kecat, když jsem tam jen fotil a sem tam něco plácnul :D
Uživatelský avatar
Jarmila Týnkova
Příspěvky: 319
Registrován: 8. 3. 2004, 16:29
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarmila Týnkova »

Vy to vedete, ale je to super. Kubo, pošleme některé kolegy na exkursi do zdravotnictví, bůh ví, co oni pak budou mít a kde všude.... :oops: Název "Mrtvej žít" se mi zdá dobrej...
hrochoušek
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

... ještě malé pokračování ve výčtu toho, co se mi líbí a nelíbí.

Líbí se mi ten nápad, že by se píseň "Mrtvej žít" rozdělila na dvě - úvodní a závěrečnou.

A nelíbí se mi, že Kuba blokuje hub inovi přístup.... ! :)

Lada
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Textobraní

Příspěvek od obudin »

Dnes mě odpoledne u frézy :D ještě napadlo co třeba "Textobraní"? Kde by to "b" graficky ještě mohlo vypadat jako "h" - čili "Textohraní" - byl by to tak nějak multifunkční a mnohovýznamový název, který by myslím tento počin vystihoval ... a každý si může vybrat co jeho jest ...
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Textobraní není špatný nápad. I tak pro mě pořád vede "Písně nahrané/nahraně". Nevim proč, ale líbí se mi to.
Uživatelský avatar
LU
Příspěvky: 87
Registrován: 11. 2. 2004, 14:08
antispam: Ne
Bydliště: Valmez!
Kontaktovat uživatele:

název

Příspěvek od LU »

Hojte všeci,
dlouho jsem tu nebyla... A na textovce taky ne a ruku k dílu jsem nepřiložila, ale měli byste vědět, že vloni vyšla u Indies deska Jiřího Plocka s Jitkou Šuranskou s názvem "Písňobraní"...ale třeba je to fuk? Zdravím, L.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Je.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Předmět

Příspěvek od kosmonaut »

Ještě k debatě o jménu alba. Navrhuji název: POLÁRNÍ KRUHY V OBILÍ A JINÉ PÍSNĚ..........:):):)

P.S.: Jak to vypadá s nahrávkou? Bude možnost si někde poslechnout i ten odpad, co se na to geniální album nevejde, protože tam počítám najdu i svou píseň a také pecky od Horáka:), který je nejvíc nejlepší muzikant... v jeho domě Na výsluní 1362... vím to, ptal jsem se partají....
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Jaké jsou aktuální zprávy? Jak jsem již slíbil, nabízím pomoc při mixu...
Ivo Cicvárek
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

CD

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj Ivo. Když si v sobotu pospíšíš, tak nebudeš až "druhej", kdo to uslyší. :) Pája Jindrák to přiveze ke mně domů někdy kolem oběda a bude tu už i Slávek, takže by se na tom dalo něco udělat. I když z toho jak mluvil Lišák jsem pochopil, že to má hotové a z toho jak mluvil Slávek jsem pochopil, že to hotové ještě není.
P.S. Nemám pocit, že bys toho teď věděl o něco víc než před chvílí.
P.S.S. A vezmi prosím Tě aj akordeon, jo?
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Akordeon vezmu, ale nic si od toho neslibuj:))))
Ivo Cicvárek
Odpovědět

Zpět na „Příprava CD Textové dílny“