12.–14. 4. Jarní živá textová dílna v Hořicích u Blanska

Zápis do tabulky účasti ve fóru


Kapitola III d) - Návrhy obalu

rozdělená do tří kapitol: před a po nahrávání a před vydáním
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Příspěvek od Lada »

Noc nebo Živá noc Textové dílny Slávka Janouška - se mi jako podtitul líbí, taky si myslím, že tohle by mohlo být to pravé.

Křestní list - sbory - přiznám se, že nevím, kdo je Magda (?), nedošlo k záměně jmen? A chybí tam Denny, Aleš, Kamadeva, Lucka Gritzová, dál už nevím, ještě určitě někdo ...

Plus si myslím, že by tam měli být uvedení i autoři na obalu použitých fotografií. (?)

Ostatní už jsem vepsala do kolonky autoři.

Na výsledek jsem zvědavá -)

Lada
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Doplnění křestního listu

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj,

Slávku, si formát* Mám radost a těším se.

Podtitul: Živá noc textové dílny Slávka Janouška

Líbí a jakože moc* Dle mého je to tam Slávku. Vyhneme se té angličtině a jelikož se první+poslední písnička jmenuje MRTVEJ ŽÍT tak je na světě další vychytávka pro fajnšmekry a všímavé:).

Křestní list:
Sumarizace poznámek Lady a doplněné postřehy Kosmonauta.

Doplnění sborů a účastníků: Denny, Andrejka, Aleš Ostrýt, Lucie Gritzová (+doprovod:), Kamadeva

Oprava sborů: Magda je podle mě Marta

Fotografie:

Aleš Ostrýt (hlavní strana, booklet)
Kamadeva (booklet)
Radek Vaněk (booklet)

Nahráno: chata Bábinka Radka Vaňka, Líska u České Kamenice
Zde bych doplnil stránky Bábinky: www.chatababinka.eu Jelikož je tam také web studia Masound. Co myslíš?

Ohledně obalu napíšu zítra. Zatím ahoooj*Kosmo
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Doplnění - Fragmenty: pokud mě paměť neklame, tak tam nehraju na klávesy, ale na nějaký strunný nástroj. (ale můžu se plést).
Ivo Cicvárek
Michal V.

Příspěvek od Michal V. »

Já jen malou opravu...v písni Maměnka hraje na klávesy Irena.A co se týče otazníku u Vlaštovek...může být odstraněn.
Michal V.

Příspěvek od Michal V. »

Tím pádem Irča v Maměnce nehraje na housle...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od Cácorka »

Ahojky.
Živá noc text. dílny S.J. se mi taky líbí, taky mám pocit, že by to mohlo být ono - český a vcelku výstižný... :D

Taky myslím, že Magda je Marta :)

A už do ničeho nekecám. Jste úžasní.
Moc se na vás všechny těším.

vaše Cácorka Mili
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Samozřejmě že Magda je Marta - jsem blbej. Zároveň se omlouvám všem, na které jsem zapomněl v prvním kole. Doplním, díky Lado.

Živá noc TD S.J. tedy považuji za schválený podtitul. (S tím Mrtvej žít to opravdu dělá i fórek.)
Autory fotografií rovněž doplním. I web Bábinky, Kosmo.

Pro Iva: Ve Fragmentech pouze recitozpíváš se Žofkou, já tam hraju na sitár a pamatuju si, že jste byli vedle mě a na nic jsi nehrál, tam ani klávesy nejsou.

U Maměnky opravím. Otazník u Vlaštovek, Michale, smažu.
Někdo hraje na flétnu v Mrtvej žít. Kdo to byl?
Pak se chci zeptat. Jak se jmenuje přítel Jarky Týnkové? Hrál tam někde na housle nebo ne?

Kdo ještě neposlal větu ke své písni. Jdu to teď zpracovat, sledujte to. V úterý odpoledne jedu do Prahy za Petrem Zapletalem dělat 50 kopií a obaly. Do té doby musí být uzavřeno. Prosím o připomínky, pokud jsem na něco zapomněl.

Křestní list s opravami je pod kolonkou Křestní list.

Jardo Síbrte - uděláš tomu CD i web? Kdyžtak na obal dejme zatím aspoň odkaz.
Slávek Janoušek
Jarda Síbrt
Site Admin
Příspěvky: 767
Registrován: 25. 9. 2005, 13:31
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda Síbrt »

Ahoj, web udělám, jak jsem slíbil, ale do Dílny to nestihnu. (Navíc, nemá cenu ho začít dělat dokud nejsou kompletní podklady, aby se to dalo nějak rozumně rozvrhnout.)

Co s týče adresy, nechal bych to na adrese Dílny, takže by to mohla být třeba adresa: forum.slavekjanousek.cz/cd.

Zkusím se domluvit s Kamadevou.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Dobrá, ale potřeboval bych to vědět během úterý. Díky.

Kosmo, kde jsou definitivní návrhy obalu? Filmové pásky? Spěchá to.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

...

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj, Slávku ještě dodělávám, pořád ladím tu sépii. Do 12:00 to stačí? Jestli ne tak pošlu dřív. Jinak odpoledne budu také na netu a můžu nějak spolupracovat na dálku.
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

FINALE_FILMOVE PASKY_CB

Příspěvek od kosmonaut »

Zde je prvni část. Postupně nahrávám další. Filmové pásky černobílé. Zasazeny do formatu pro tisk obalu CD (12cmx12cm). Pro manipulaci s nimi stačí ořezat a přemístit dle aktuální potřeby. Největší možné rozlišení 200 pixel/inch. Format jpg. Na úpravu či manipulaci doporučuji program Jasc Paint Shop Pro 9. Na šířku 2 na výšku 3. Bohužel více kvalitních fotek na další pás na výšku není. Řešením je vynechat pás v inlaynu či ne jedné straně v bookletu. Uveřejněné zasílám i mailem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

HLAVNI STRANA_SEPIE

Příspěvek od kosmonaut »

Zde je druhá část. Hlavní strana - 3 možnosti zabarvení sépie - světlá, střední, tmavá. Možné ještě udělat jiné pomocí ladění černobílé verze. Zasazeno do formatu pro tisk obalu CD (12cmx12cm). Pro manipulaci s nimi stačí ořezat a přemístit dle aktuální potřeby. Největší možné rozlišení 200 pixel/inch. Dle domluvy je tedy sepie použita jen na hlavní stranu (kvůli ušetření peněz při barevném tisku celého bookletu). Uveřejněné zasílám i mailem.

SVĚTLÁ
Obrázek

Obrázek


STŘEDNÍ
Obrázek

Obrázek


TMAVÁ
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

HLAVNI STRANA_FOTKA STRED

Příspěvek od kosmonaut »

Zde je třetí část. Hlavní strana - možnosti zabarvení hlavní fotografie.
Dobré rozlišení (fotografie je dost velká). Zmenšovat lze libovolně. Změnit odstín fotky lze také snadno (třeba v programu InfarWiev)Uveřejněné zasílám i mailem.

Obrázek

Obrázek

Pro upravy barvy využít originál a pak vložit do rámečku. album_pic.php?pic_id=318
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 9. 10. 2007, 13:51, celkem upraveno 1 x.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Trochu se obávám, jestli to opravdu vůbec půjde, protože ty soubory s pásky mají necelých 100 kB, konkrétně ta na titulce (já s Ivem) pouze 40 kB, netuším, co s tím Zapletal bude moci provést. Výsledek bude prostě nekvalitní fotka.
Písmo tedy bílé v černé ploše? Nebo jak?

Kosmo, Kuba mi poslal číslo. Budeme ve spojení, večer a zítra budu určitě několikrát volat.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj, půjde to, rvu se s tím, pokud to nebude stačit tak už dělám na vylepšení. Vyhradil jsem si na to dostatek času a na telefonu mám rychlou pomoc kamaráda(počítačového guru:) pro drobné rady. Taky už mám na tebe číslo. Večer budu k dispozici a zítra v drobných pauzách nebudu moct, ale většinou ano.
Odpovědět

Zpět na „Příprava CD Textové dílny“