TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Daniela »

Lidi, jak vas ctu tak me Zahrada cim dal tim vic laka. Pokud se mi podari preorganizovat zbyle plany, decka budou v poho a sezenu stan, zbyva jedina, pro me vsak zasadni otazka: je tahle akce vubec unosna pro trpasliky ve veku +- 3 a 5 let? Jsou na leccos zvykli a prizpusobivi, vodevzdorni, na kulturu i divocinu zvykli, takze jde predevsim o to, aby meli sanci v noci par hodin spat... a pokud jim to bude malo, tak aby bylo v okoli nejake misto, kde by kdyztak mohli par hodin spanku dohnat ve dne. Jak to vidite?

Zdravim, Daniela
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Kuba Horák »

Těžká otázka, Danielo. Myslím si, že Zahrada není zas až tak hlučný festival. Snad jen občas ten Ladou zmiňovaný gumový stan občas komplikuje noční ticho, ale z mého pohledu je to v pohodě a lze si postavit stan na boční louce, kde je klid.
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Písně obrazem

Přátelé, konečně předkládám fotoobrázky k písním z CD Vytrženo z kontextu. Fotografie jsou řazeny podle umístění na albu. Některé snímky mám již hotové, jiné ještě musím nechat vyvolat. Co se týče laminace fotografií, tak ta mě čeká koncem tohoto týdne, předběžně jsem domluvený s firmou, která laminaci provede. Firma tvrdí, že do tří dnů budou obrázky k vyzvednutí, tedy zatím vše stíhám :-) Jinak k některým písním mám fotografii jednu a k některým jsem připravil tři, ale také pět snímků. Obrázky jsem vybíral nejen k samotnému názvu určité písně, ale hlavně k celému textu skladby, snad jsem se tedy trefil :-)



Mrtvej žít

Obrázek






Když svlékneš nahotu

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek






Mezičas

Obrázek






1+1

Obrázek

Obrázek

Obrázek






Vlaštovky

Obrázek

Obrázek






Plevel

Obrázek

Obrázek

Obrázek






Zatmění

Obrázek






Alelujá

Obrázek






Polární kruhy v obilí

Obrázek






Počítání oveček

Obrázek






Óda na radosť

Obrázek






Ufoni nad Bábinkou

Obrázek






Manželské blues

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek






Pionýrský vedoucí

Obrázek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Kuba Horák »

Pěkné je to. Těšim se.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak zdravím všechny. Aleši, fotky jsou bezva.
Právě jsem odeslal Juppovi seznam, který jsem doplnil ještě o Petra Sedláčka, takže žádám lístky pro 8 lidí. Juppovi jsem přeposlal i plakátek, který vyrobil Mrca (je skvělý, díky). Vyzval jsem ho, aby uváděl Textová, nikoli Textařská dílna. Začátek workshopu je stanoven na 4.7. 11 hodin, koncert TD ve 14:30. Jak se ozve, dám vědět.
Takže poslední příprava: Až budeš mít, Kosmo, hotový podrobný scénář, zavěs ho, ať to můžeme ještě probrat. Arnošte, máš vybrané něco z těch absolutních rýmů?
Ivo, co dáme letos za úkoly, jaká témata?
Všichni: Máte už ty nové písně? Pepa Streichl mi hlásil, že už má. Já pořád nee. Snad nebudu za ostudu.
Tak se těším.
Slávek Janoušek
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Cácorka »

Ahoj,
mohli byste ten plakátek dát i sem? Rozšířila bych ho mailem.
*Các*
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Už jsem ten plakát poslal Kamadevovi ještě v noci, aby ho tu zavěsil (protože to neumím sám..)
Slávek Janoušek
obudin
Site Admin
Příspěvky: 196
Registrován: 27. 10. 2006, 08:59
antispam: Ne
Bydliště: Praha

Plakátek

Příspěvek od obudin »

Tady je zmenšený jako příloha
Plakátek k Textové dílně na Zahradě 2009
Plakátek k Textové dílně na Zahradě 2009
a ZDE je v původní velikosti.
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Tak jsem si právě vyzvednul hotové zalaminované fotografie. Byl jsem v očekávání, zda se vše vydaří, ale musím nakonec s úlevou konstatovat, že výsledek je nadmíru povedený. Zhotovitelská firma provedla laminaci včetně provedení kovových kroužků (pro zavěšení) v rozích laminace, takže na instalované snímky v exterieru může s klidem i pršet (i když touto poznámkou nemám v úmyslu přivolávat déšť :-) ). Fotografií k textovce (přesněji řečeno k písním z CD) je 27 kusů jednostraných, dalších 14 zalaminovaných kusů je provedeno oboustraně, tedy 28 snímků včetně mých kratičkých textů.
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Tak jsem se od Juppa dozvěděl, že i Lucka Redlová a Petr Sedláček na Zahradě hrají... tak jsem za vola. Proč to nevím a žádám pro ně o lístky? To vypadá jako pokus o fixlování z mé strany. Snad to bere jen jako mou neinformovanost:))). Žádal jsem o 8 (těch 7 z Kosmova seznamu + jsem přidal Petra,který oznámil, že přijede). Jupp mi napsal, že tito dva tam hrají (a tudíž lístky budou mít), 6 lístků bude tedy jmenovitě připraveno na štábu, vyzvedněte si je dotyční.
Jak vypadá příprava? Aleš má fotky nachystané, povedlo se laminování dle jeho představ... co my ostatní? Já píseň pořád nemám, není kdy se k tomu dostat. A zase jedu za chvíli hrát.
Slávek Janoušek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od kosmonaut »

Ahoj Slávku za vola určitě nejsi a fixlování to taky není:)). Lucka Redlová mi tvrdila, že jinak na Zahradě nehraje, protože ji Jupp ještě nekontaktoval... tak ji asi kontaktoval. Petr Sedláček v mém seznamu nebyl, ale měl jsem si uvědomit, že si říkal, že na akci bude a chceš pro něj lístky (on tam opravdu tedy hraje). Akorát to byl zmatek. Naposlední chvíli jsme ho připsali na plakát i do programu a teď se marně snažím ho tam někam vmáčknout:). 2,5 hodiny je smrtící doba na tolik lidí:).

Lístky jsou. Paráda. Teď už se s klidným svědomím můžu zase věnovat DRAMAturgii.
Škoda, že jsem se neodvážil Juppovi předložit i další jména o žádost pro lístek, protože by si to taky zasloužili: Peter Šraňk, celé 9. patro, Cácorka, Marta a další. Předpokládal jsem, že čím míň lidí, tím větší šance dostat vůbec něco. Klič byl jasný: lístky pro vystupující (jen registrované dílnaře) a ty co se na akci přímo podíleji organizačně či dokonce finančně (viz Mrca, Aleš). Nejvíc je mi asi líto, že jsem to nedomluvil pro Petera, protože šéf slovenského bratra Textovky, by to myslím měl od samotného Juppa dostat automaticky.

Pokud někdo ještě nemá píseň a ani ji nestihne, tak je možnost se zúčastnit živé dílny a pak zhudebnit a předvést na koncertě novou píseň na divácký text. A máte to hotovo a splníto i slib na plakátku (viz zazní zhudebněný text od diváka). U Arnošt bych to asi přímo vyžadoval:)). To je melodik, který je schopen udělat hudbu do 2 minut.

V pondělí jsem zavěsím jmenovitý program na prodebatování, připomínky a nápady.Mějte se. K
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Jak jsem již psal Slávkovi, tak já osobně mám již permanentku koupenou. Zakoupil jsem jí přímo ve FC, kde jsem pořizoval současně permanentku pro mou ženu Janu a syna Jakuba. Takže pro mou osobu není vstupenky zapotřebí, již jí mám :-) Al
Peter Šrank
Příspěvky: 61
Registrován: 7. 7. 2004, 13:14
antispam: Ne
Bydliště: Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Peter Šrank »

Aj ja už mám permanentku kúpenú. Kúpená v Žiari, ešte teplá, parí sa z nej. Dúfam, že do Zahrady vychladne.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Kuba Horák »

Dějí se dramaturgické šachy do poslední chvíle - a to ze strany pořadatele. A ne všichni sem chodí pravidelně. Proto ten chaos, kdo potřebuje lístek a kdo ne. Za vola, myslím si, nikdo není. Největší instancí je svědomí...

Jinak bych to rozložení přizpůsobil tak, že bych nechal jednotlivce zahrát méně písní. Když to opřeme do společných a budeme u toho řádit jako vždycky, bude to dobré. Podle mě si je málokdo pamatuje.

Mrtví v ZOO od Honzy Žambocha tedy nebudou? Tam se nás na slokách taky podílelo dost a byla by to možnost společné novinky - jen návrh.
Uživatelský avatar
Honza Žamboch
Příspěvky: 107
Registrován: 1. 3. 2004, 23:10
Bydliště: Na kopci nad Vsetínem
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXTOVÁ DÍLNA NA ZAHRADĚ 4.7., SCÉNA ZÁMEK

Příspěvek od Honza Žamboch »

Kuba Horák píše:Dějí se dramaturgické šachy do poslední chvíle - a to ze strany pořadatele. A ne všichni sem chodí pravidelně. Proto ten chaos, kdo potřebuje lístek a kdo ne. Za vola, myslím si, nikdo není. Největší instancí je svědomí...

Jinak bych to rozložení přizpůsobil tak, že bych nechal jednotlivce zahrát méně písní. Když to opřeme do společných a budeme u toho řádit jako vždycky, bude to dobré. Podle mě si je málokdo pamatuje.

Mrtví v ZOO od Honzy Žambocha tedy nebudou? Tam se nás na slokách taky podílelo dost a byla by to možnost společné novinky - jen návrh.
Hoj Kubo já jsem to promýšlel, jak to udělat a nakonec jsem na to přišel, takže Mrtví v Zoo budou. Navrhuju k aranžmá... dycky zazpívám dvě sloky, a pak sboror všeci Nechoďte opilí... Vymyslel jsem si tam takovou blbinu, co určitě zabere.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“